9432 відвідувача онлайн

Угода, яку США пропонували Зеленському, передбачала економічну колонізацію України, -Telegraph

Зеленський і Бессент

Згідно з угодою, яку міністр фінансів США Скотт Бессент представив президенту Володимиру Зеленському, Україна мала б передати під контроль США не тільки рідкісноземельні мінерали, а й порти, інфраструктуру та більшість ресурсів, зокрема нафту й газ.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це з посиланням на документ, датований 7 лютого 2025 року пише The Telegraph.

В документі йдеться, що США мали б отримувати 50% доходів України від видобутку власних ресурсів. Крім того, якщо на використання ресурсів Україна видала б нові ліцензії "третім особам", то половина доходу від цих ліцензій теж мала б належати США. На них би мали накласти арешт на користь США.

Також США та Україна мали б сформувати спільний інвестиційний фонд, щоб гарантувати, що "ворожі сторони конфлікту не отримають вигоду від відновлення України". Цей фонд отримав би виключне право встановлювати способи, умови, терміни та критерії відбору всіх майбутніх ліцензій та проєктів щодо українських ресурсів.

Як пише видання, це дало б Вашингтону майже повний контроль над більшою частиною сировинної економіки України. Якби Україна погодилася на вимоги Трампа, то вони становили б більшу частку українського ВВП і були б більшими, ніж репарації, накладені на Німеччину після Другої світової війни, вважають журналісти.

Вони припускають, що український президент не очікував, що він отримає проєкт угоди з умовами, які зазвичай накладають на держав-агресорів після поразки у війні.

Раніше повідомлялося, що речник Ради національної безпеки Білого дому Брайан Г'юз вважає "недалекоглядним" рішення президента України Володимира Зеленського не підписувати запропоновану угоду про надання США доступу до рідкісноземельних корисних копалин в Україні.

Нагадаємо, що раніше президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Топ коментарі
+15
Та не питання - в Криму і на Донбасі ... займайтеся !
показати весь коментар
17.02.2025 21:20 Відповісти
+15
Оце так діждалися українці Вашінгтона "з новим і праведним законом".
показати весь коментар
17.02.2025 21:20 Відповісти
+15
А це ви, пане кацапчику, дарма розводите тут російський побутовий антисемітизм. Бо для цього вам ще й треба відмінити в Україні, як і в Рашкостані християнство, та ввести офіційну релігію-ісламський фундаменталізм. Не вдасться, вам пане, зробити з Ісуса Христа українця, бо він все таки єврей згідно з Біблією, яку ще ніхто не відміняв в ПЦУ (КП).
показати весь коментар
17.02.2025 21:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
«Авата́р» (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. Avatar). Дія фільму відбувається у 2154 2025 році, коли людство видобуває цінний мінерал https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BD%D0%BE%D0%B1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B9 анобтаніум літій на https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%B0_(%D0%90%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80) Пандорі, в Україні населеному супутнику https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B8 газової планети в зоряній системі https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D1%8C%D1%84%D0%B0_%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B0 Альфа Центавра. За сюжетом ресурсодобувна корпорація загрожує існуванню місцевого племені людиноподібних розумних істот-https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%27%D0%B2%D1%96 на'ві. українців.

"Так це ж уже було!" (с)

показати весь коментар
17.02.2025 23:53 Відповісти
аватарами у армії називають алкашів
показати весь коментар
18.02.2025 02:19 Відповісти
Карніворос!!!
показати весь коментар
17.02.2025 21:45 Відповісти
Такі умови це тільки після запрошення до складу Сполучених Штатів, 51 штатом.
показати весь коментар
17.02.2025 21:48 Відповісти
співчуваю, маю надію, що вони й географічно далекі, а не тільки розумово?
показати весь коментар
17.02.2025 21:59 Відповісти
Все дуже складно... На жаль це я географічно далеко... А взагалі не маю жодного знайомого порохобота (25%) в реалі.
Видалю бо і так тошно...
показати весь коментар
17.02.2025 22:14 Відповісти
шкода що так та дуже прикро...
показати весь коментар
17.02.2025 22:20 Відповісти
США пробили дно! член вам на рило !
показати весь коментар
17.02.2025 21:51 Відповісти
тричі ніхто чи triple тріпло в своєму репертуарі- бреше.
показати весь коментар
17.02.2025 22:05 Відповісти
Олігархи не погодились. А нам би і в НАТО не потрібно було. США свій бізнес охороняти вміє.
показати весь коментар
17.02.2025 22:00 Відповісти
Не володію всією інформацією, але так, на хлопський розум:
Віддати то, що належить Фірташам, Коломойським, Пінчукам, Ахметовим Кучмам. Американці при цьому беруть тільки половину і дають захист. Хлопчики з верху мають ВСЕ і захисту не дають.
То що ліпше пересічному українцю?
Якій газ нафта, надра йому належать? Йому не належить навіть власне життя.
Прийшли виловили бусифікуаали.
Так що я може би і погодився.
показати весь коментар
17.02.2025 22:01 Відповісти
либонь, ******** зелений, з трампом не побикуєш, як з байденом!!
показати весь коментар
17.02.2025 22:03 Відповісти
наїбать не вийшло.
показати весь коментар
17.02.2025 22:06 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2025 22:07 Відповісти
помаренчевий імбіцил ганьбить США і среться з усіма союзниками, хочу подивитись де воно будет через 4 роки
показати весь коментар
17.02.2025 22:10 Відповісти
Відмінить вибори, змінить Конституцію, та переобереться на новий № термін.
показати весь коментар
17.02.2025 22:22 Відповісти
це наш найвеличніший смарагдовий ... ганьбить Україну!!! , а рижик просто пробує давити з позиції сили .. тому що може.. а от смарагдовий нічого не може... ні зробити, ні протиставити!!
показати весь коментар
18.02.2025 11:50 Відповісти
Або колонізація, або ліквідація, або деградація, або колективізація, або маргенелізація...
З цими в#********, яких поставили укро.олігархи чекати нема чого.
показати весь коментар
17.02.2025 22:10 Відповісти
Спасибі жителям Техаса за президента-підораса!
показати весь коментар
17.02.2025 22:14 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2025 22:16 Відповісти
мешканцям Техасу
показати весь коментар
17.02.2025 22:36 Відповісти
як прихильник тренду в бік колективної відповідальности перекладаю негативне ставлення о трампа на всю республіканську партію і на всіх виборців тієї партії.
вони мовчать і піддакують.
євреї після війни винуватили простих німців що ті мовчали коли нацизм піднімався то чого я повинен мовчати що американці оцими наїзадами на українців ЛЕГАЛІЗУВАЛИ ДРУГОСОРТНІСТЬ У СВІТІ.
чи тільки я помітив що заради пари баксів на заправці для вищої раси другосортну націю прирікають на смерть?
показати весь коментар
17.02.2025 22:16 Відповісти
Колективна відповідальність не працюе.
показати весь коментар
17.02.2025 23:39 Відповісти
євреям скажіть коли їх адольф в тридцятих роках минулого століття крайніми зробив.
показати весь коментар
18.02.2025 00:12 Відповісти
БЛМ, типова "колективна відповідальність". Не працюе це.
показати весь коментар
18.02.2025 00:20 Відповісти
З такими "друзями" і ворогів не треба. Куди котиться цей Світ?..
показати весь коментар
17.02.2025 22:22 Відповісти
Туди ж куди і завжди - в напрямку більшого бабла.
показати весь коментар
17.02.2025 22:37 Відповісти
мародери
показати весь коментар
17.02.2025 22:33 Відповісти
Економічна колонізація - це круто, якщо колонізатори правильні.
показати весь коментар
17.02.2025 22:36 Відповісти
Якщо вони при цьому не надають залізних гарантій безпеки і усіх засобів, необхідних для звільнення окупованих територій, на яких і знаходиться значна частина покладів корисних копалин, то договір виглядає вкрай дивно.
показати весь коментар
18.02.2025 10:18 Відповісти
я собі уявити не можу, навіть як був клятим піндосом з супер можливостями, нагинати якусь нещасну андору чи папуа нову гвінею. Якось би мені невдобно було. Як дитину грабувати.
Це неповага перш за все до себе. А як дитина не дала себе пограбувати і в морду плюнула - то не поважати тебе вже будуть всі.
американці - ви просто гі*на варті. Це сором на все життя.
показати весь коментар
17.02.2025 23:00 Відповісти
Ой, та прямо що...вони все своє існування так чинили!
показати весь коментар
17.02.2025 23:29 Відповісти
то навіщо вони про велич волають
великий би після інавгурації дав пукіну 24 години забратись нах
потім ввалив по ГТС томагавками
показати весь коментар
18.02.2025 02:22 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2025 23:08 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2025 23:09 Відповісти
https://x.com/VALMICHEL7

Вал Мишель@VALMICHEL7



1947. США спасли Европу от германского нацизма и предложили ей План Маршалла.
2025. США продают Украину русским нацистам и предложили ей план Мародёрства её природных ресурсов.
показати весь коментар
17.02.2025 23:11 Відповісти
1933 рік, США будують у СРСР заводи та фабрики за гроші від... українського зерна. Мімімі, навколо друзі.
показати весь коментар
17.02.2025 23:21 Відповісти
Ого, Україна б отримувала 50% від видобутку... А зараз скільки, десь приблизно нуль? Хм, а точно це погана угода? Можне непоганий варіант років на 15 угоду таку оформити?
показати весь коментар
17.02.2025 23:20 Відповісти
Це ти може нащадкам так розкажеш?
показати весь коментар
17.02.2025 23:31 Відповісти
А яку колонізації захищае зе?
показати весь коментар
17.02.2025 23:35 Відповісти
Та то рудий переплутав. Мав віддати цю угоду рашкостану через її прабатьків-українців.
А так,по-серйозному-Пампушка з своїми шарамигами-мародер. Пропозиція такої угоди це підтверджує. Тепер знаємо,з якою мразотою маємо справу.
показати весь коментар
18.02.2025 00:11 Відповісти
мда, щось донні з пінгвінами невезуха.
спочатку гренландські його обломали, а тепер і українські.

.
показати весь коментар
18.02.2025 01:40 Відповісти
показати весь коментар
18.02.2025 02:25 Відповісти
для тебя есть тепленькое место:

у пуйла была собака....

.
показати весь коментар
18.02.2025 03:06 Відповісти
Мексиканский залив, ПНХ
показати весь коментар
18.02.2025 07:31 Відповісти
Єслі чєловєк ідіот- то ето надолго. МАСКавіту шо то привиділось в наркоманячому полубрєду, а Донні Чубчик уже вякає. І з такою серйозною міною, що всі просто жахнулись.
К олись Остап піймав Кіслярського на курорті в Кісловодську і почав вимагати гроші для спасєнія отца русской дємократії Кіси. Кіслярський тільки спитав, а скільки грошей спасуть отца, Остап не моргнувши оком сказав -500 рублєй. Так і Чубчик просто випалив, першу цифру про яку мріяв для першості серед ідіотів.
показати весь коментар
18.02.2025 03:50 Відповісти
Следите за действием през. Зеленского ... то он первый предложил идею про ископаемые през. Трампу . А чтобы иметь это "богатство " надо отобрать у кого ? , и на заседаний СНБО указом пр. Зеленского №81/2025 .... находит врагов народа и тебует их "обобрать " до нитки ...... и продать американцам как собственик . Но американцы неклюнули на афиоры ОП президента Украины.
показати весь коментар
18.02.2025 07:11 Відповісти
Виборцям зє 2019 року!!!!

https://youtu.be/lTC-fQy9OFE?si=Acx-95gYMcrErE_
-Казка від Павла Глазового. Читає Анатолій Литвинов.
показати весь коментар
18.02.2025 09:47 Відповісти
І цей покидьок обіцяв нам "справедливий мир"!
Він навіть сформулювати нічого не може, бо чекає диктовки Х-ла!
показати весь коментар
18.02.2025 13:49 Відповісти
Це краще,ніж те що зараз.
показати весь коментар
18.02.2025 22:03 Відповісти
Сторінка 2 з 2