10652 відвідувача онлайн

США хочуть остаточного припинення війни, а не тимчасового, як це було раніше, - Волтц

Волтц хоче остаточного припинення війни

Сполучені Штати хочуть остаточного припинення війни РФ проти України, а не тимчасового.

Про це заявив радник Трампа з питань національної безпеки США Майкл Волтц, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

"Є деякі основні принципи. Це має бути остаточне припинення війни, а не тимчасове, як ми бачили в минулому", - наголосив він.

За його словами, буде певна дискусія щодо територій, а також щодо гарантій безпеки.

"Це фундаментальні основи, які лежатимуть в основі будь-якого типу дискусії. Але я думаю, що найважливіше те, що президент заявив про своє бажання, свою рішучість покласти край цій війні, покласти край вбивствам, які відбуваються... Це не в інтересах жодної країни. Це не в інтересах світу і, звичайно, не в інтересах Сполучених Штатів і Європи", - додав Волтц.

Топ коментарі
+14
Почитайте історію 2 Світової, щоб було розуміння як остаточно завершити війну
показати весь коментар
18.02.2025 15:29 Відповісти
+14
Сполучені Штати хочуть остаточного припинення війни РФ проти України .....

И поэтому Украина должна поступится ?
показати весь коментар
18.02.2025 15:29 Відповісти
+13
Судячи по всьому США хочуть посмогтати хєра у рузні
показати весь коментар
18.02.2025 15:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Судячи по всьому США хочуть посмогтати хєра у рузні
показати весь коментар
18.02.2025 15:28 Відповісти
хочуть бабла срубіть з України.
показати весь коментар
18.02.2025 15:33 Відповісти
Одне іншому не заважає
показати весь коментар
18.02.2025 15:34 Відповісти
Вже смокчуть. Хіба ні?
показати весь коментар
18.02.2025 16:47 Відповісти
Ну і навіщо брехати так відкрито на весь світ.
показати весь коментар
18.02.2025 15:29 Відповісти
От пика в нього противна. Наділо б чмо паранжу, чи що?
показати весь коментар
18.02.2025 15:54 Відповісти
Почитайте історію 2 Світової, щоб було розуміння як остаточно завершити війну
показати весь коментар
18.02.2025 15:29 Відповісти
Сполучені Штати хочуть остаточного припинення війни РФ проти України .....

И поэтому Украина должна поступится ?
показати весь коментар
18.02.2025 15:29 Відповісти
Не буде України - не буде війни проти неї. Л - логіка.
показати весь коментар
18.02.2025 15:35 Відповісти
обставини такі що Україна в ризику бути повністю окупована, якщо орки застосують ЯЗ, щоб повернути окуповані території - потрібно в 3,5 рази більше всіх ресурсів як у рашистів - а цього немає і не буде. тому намагаються рятувати те що поки залишилось - це і порятунок і м"яка капітуляція одночасно. розрахунок мінералами - це пункт №4 плану перемоги зєлєнського, місцева ініціатива, така ж сама як і безядерний статус свого часу.
показати весь коментар
18.02.2025 16:25 Відповісти
дякую, приємно читита нормальну людину, а не дЄрмакоБОТів котрі виправдовують дії тітушок-бусифікаторів.
показати весь коментар
18.02.2025 16:54 Відповісти
Нет у них никакого рабочего ЯО . А то что было - давно сгнило.
И если даже они попробуют ту гниль использовать , и если оно даже где-то взорвётся , то мы ВСЕГДА можем расфигачить их АЭС , которых десятки.
показати весь коментар
18.02.2025 23:35 Відповісти
Заметно
показати весь коментар
18.02.2025 15:30 Відповісти
америка для України як в руцкой поговорк "е свой среді чужых , чужой среді своіх "
показати весь коментар
18.02.2025 15:31 Відповісти
Тобто здати РФ ВСЕ ЩО ВОНИ хотіли - ото смоктуновські
показати весь коментар
18.02.2025 15:31 Відповісти
То виконуйте домовленості по будапешту!
показати весь коментар
18.02.2025 15:32 Відповісти
"дискусіі щодо територіи" - як легко він розшвирюється землями Украіни
показати весь коментар
18.02.2025 15:32 Відповісти
"...Це має бути остаточне припинення війни, а не тимчасове, як ми бачили в минулому..."

Добре. Американці на правильному шляху. Залишилося тільки второпати, що остаточне припинення війни може бути тільки шляхом остаточного припинення існування смердючого рашкостану. Інакше, як помийну яму не "ізолюй" - вона буде смердіти вічно.
показати весь коментар
18.02.2025 15:32 Відповісти
Остаточно США не можуть вирішити жодного питання!
Це - обман, фейк і хуцпа!
Нехай почитає Будапештський меморандум!
показати весь коментар
18.02.2025 15:32 Відповісти
Змусивши Україну поступитись, вони заохочують ***** до нової війни.
Тільки втративши все завойоване русня наступного разу ще міцно подумає, а чи варто лізти, якщо могут повторіть?
показати весь коментар
18.02.2025 15:33 Відповісти
ну тоді виводьте руськокитайські зброд з теріторії України , а рибку з'їсти та ...сісти , кожний дурень з бригади трампа може...
показати весь коментар
18.02.2025 15:34 Відповісти
Здається мені що закінчиться все так як з Канадою - 51 штатом, або ж Гренландією.
показати весь коментар
18.02.2025 15:40 Відповісти
Остаточне припинення війни можливе лише при дизінтеграції Росії!

Подивись на історію - вона всюди нападає!
показати весь коментар
18.02.2025 15:44 Відповісти
так вони просто цитують наратив і хотілку пуйла. пуйло хоче вирішити "Українське питання" остаточно, а то ще здохне і не вспіє, якщо заморозка.

трамп обіцяв припинити вбивства дуже швидко. Подзвонив, соснув путінського пісюнчика, і бац - тепер видає хотілку путіна за свою. Тепер вже нічого не швидко, треба зустрітись і спланувати зустрічі, на яких спланують нові зустрічі.
показати весь коментар
18.02.2025 15:45 Відповісти
Якби ц них була інша думка, вони її озвучили
Навіщо сидіти 5 годин і нічого не обговорювати.
показати весь коментар
18.02.2025 17:25 Відповісти
ця думка суперечить дзвінку трампа путіну:

трамп подзвонив і каже: давай припинення вогню.
пуйло каже: ні, спочатку довгострокове вирішення.

чим ті додіки 5 годин займались - я не знаю.
Але трамп буквально ще кілька днів тому сподівався швидко припинити вогонь. трамп обісрався, і тепер радники трампа видають це за спільну з кацапами позицію.
показати весь коментар
18.02.2025 17:48 Відповісти
Економічні та загальнополітичні питання вирішували.
Дві імперії можуть собі дозволити розходиться і сходиться в інтересах.
показати весь коментар
18.02.2025 17:58 Відповісти
1. Придністровський конфлікт з Молдовою за участі 14-ї армії РФ та російських "казачків", утворення невизнаного маріонеткового анклаву "ПМР" (1992)
2. Перша Чеченська війна (1994)
3. Друга Чеченська війна (1999)
4. Війна проти Грузії, утворення невизнаних маріонеткових анклавів Південної Осетії та Абхазії (2008)
5. Незаконна та невизнана світом анексія Криму за допомогою військових російського Чорноморського флоту та спецназу ГРУ ГШ ВС РФ (2014)
6. "Гібридна" війна на Донбасі, утворення невизнаних маріонеткових анклавів "ДНР-ЛНР" (2014-до сьогодні)
7. Військова операція в Сирії (інтервенція РФ на боці уряду) (2015-до сьогодні).

Як гадаєте, надовго вистачить у росії "терпіння" до початку якоїсь наступної військової агресії? Вони не будуть воювати тільки тоді, коли фізично не зможуть це робити!
показати весь коментар
18.02.2025 15:46 Відповісти
Тільки тут постає питання: А якою ціною для України цей рудий чорт хоче її закінчити?
показати весь коментар
18.02.2025 15:46 Відповісти
Йому це взагалі пофігу ...
показати весь коментар
18.02.2025 16:35 Відповісти
Українці заплатять, своїми надрами.
Він же вже говорив або ви не розумієте слів ?
показати весь коментар
18.02.2025 17:28 Відповісти
Ну надрами так надрами. Аби тільки ціна була адекватна. Бо кацапня може даром забрати.
показати весь коментар
18.02.2025 18:35 Відповісти
вам не треба буде виплачувати 500 мільярдів боргу США.
показати весь коментар
18.02.2025 18:37 Відповісти
Добре. Нехай 300 мільярдів кацапсячих заберуть. А як США повинні відповісти за невиконання Будапештського меморандуму. Там же і їхній підпис Клінтона від імені США стояла?
показати весь коментар
18.02.2025 18:47 Відповісти
Там в США, тільки 5-6%, решта по ЄС і іншим країнам розкидано, хто ж їм дасть ?
показати весь коментар
18.02.2025 18:52 Відповісти
А що до Будапештського меморандуму?
показати весь коментар
18.02.2025 19:21 Відповісти
Проти вас ядерної зброї не застосовували
Та й забудьте вже, 30 років як у христа запазухой жили!
показати весь коментар
18.02.2025 19:25 Відповісти
Шо значить не застосовували? А поважати територіальну цілістність? Я розумію, що кацапи це кацапи, їм віри немає, але ж США це взірець демократії та справедливості для всього цивілізованого світу. Це як? На все це насрати?
показати весь коментар
18.02.2025 19:52 Відповісти
Обіцяні гарантії були дані у вигляді підписаного 5 грудня 1994 року Будапештського меморандуму. США, Велика Британія та Росія брали на себе зобов'язання поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України, утримуватися від загроз або застосування сили та економічного тиску, а в разі будь-яких загроз Україні із застосуванням ядерної зброї
показати весь коментар
18.02.2025 19:58 Відповісти
Ну і?
показати весь коментар
18.02.2025 20:08 Відповісти
Українсько -московська війна предтеча глобальних світових воєн 21 століття. До влади прийшло покоління слабкодухих ,недалекоглядних,жадібних політиків -демагогів . Народи мають пройчи через серйозні потрясіння - для того ,щоб змінитися і до вірити управління компетентним та сильним Духом.
А це процес не простий і не швидкий . Навіть війна в Україні не примусила багатьох українців повернутися в Реальність , вони надають перевагу жити в ілюзії ...
показати весь коментар
18.02.2025 15:55 Відповісти
"Це має бути остаточне припинення війни, а не тимчасове, як ми бачили в минулому" Джерело: https://censor.net/ua/n3536485

"Остаточне припинення війни" станеться лише тоді, коли московію позбавлять не тільки ЯЗ, але й заборонять мати конвенційну зброю. А сама московія буде обмежуватись територією в кілька областей навколо москви.
показати весь коментар
18.02.2025 15:58 Відповісти
Шавки рудого бовдура виголошують: Всі мають поступитися. Перекладаю на зрозумілу мову: Україна роби те, що ми говоримо одна. Тут би мати досвідчених дипломатів, щоб крутити цьому рудому шахраю динамо, але у зелених шлеперів одні соски-сексологині. Порох в 2014-15 зміг обвести пуйла, а всі верещали баріга. Вова, може пора єднатися та запрошувати профі?
показати весь коментар
18.02.2025 15:58 Відповісти
За його словами, буде певна дискусія щодо територій, а також щодо гарантій безпеки. Трампону і США ВАРТО ВЗЯТИ НА ОЗБРОЄННЯ "ДИСКУСІЇ"КОТРІ З ГІТЛЕРОМ ВЕЛИ РУЗВЕЛЬТ І ЧЕРЧІЛЬ.В іншому випадку,це будуть дисусії двох мародерів України
показати весь коментар
18.02.2025 15:59 Відповісти
США стало на сторону ворога. Тому всі їх заяви читай, як заяви кремля.
показати весь коментар
18.02.2025 16:01 Відповісти
Воно і видно
показати весь коментар
18.02.2025 16:01 Відповісти
Круутой Волтцт! И его Босс... Это ж надо такое придумать!
показати весь коментар
18.02.2025 16:19 Відповісти
Нам глашатай )(уйла Трамп наполягає що Україні треба добровільно віддати свою рідну
але тимчасово окуповану фашистським кремлем Українську землю кацапам. А натомість
ще за цю навязану капітуляцію Україні він теж вимагає віддати дуже дорогі незліченні
українські природні багатства вже для США. Так що це вони вже злочинно ділять Україну?
показати весь коментар
18.02.2025 18:20 Відповісти