10744 відвідувача онлайн
2 116 14

Країни G7 обговорять зниження ліміту цін на нафту, щоб вдарити по економіці РФ, - Bloomberg

Видобуток нафти

Країни Великої сімки (G7) планують змінити ліміт цін на нафту, щоб зменшити доходи Москви.

Про це пише Bloomberg, передає Цензор.НЕТ.

Видання повідомляє, що проєкт заяви показує, що країни G7 можуть доручити своїм міністрам фінансів колективно переглянути ліміт ціни на сиру нафту, який наразі встановлений на рівні 60 доларів за барель і був запроваджений для того, щоб обмежити доступ Кремля до нафтодоларів.

Цей крок стане частиною зусиль, спрямованих на підвищення вартості війни в Україні для Росії, щоб "стимулювати її до переговорів про реальний мир".

Водночас на даному етапі незрозуміло, наскільки всі країни G7 підтримують документ у його нинішньому вигляді. Агентство припускає, що документ може бути переглянутий, оскільки дипломати продовжать переговори щодо його тексту. У так званому нульовому варіанті також згадуються "війська і ресурси на місцях у поєднанні з надійним міжнародним наглядом для контролю за дотриманням узгоджених ліній".

Документ планують оприлюднити 24 лютого, на третю річницю вторгнення Росії в Україну.

Топ коментарі
+5
Та надо всего то ничего, на годик-другой снизить и моЦковия превратится в кучу народных республик..
показати весь коментар
18.02.2025 18:48 Відповісти
+5
Самим дієвим є фізична зупинка танкерів.
показати весь коментар
18.02.2025 18:49 Відповісти
+3
Самий кращий удар по економіці Засрашки це удар ракетами по заводах, електростанціях і інфраструктурі. А результату від санкцій дуже довго чекати. До того ж Тампон хоче поскоріше витягнути свого дружбана ***** з ями щоб поїсти гівна і зробити америку великою
показати весь коментар
18.02.2025 19:30 Відповісти

Завантаження...