5093 відвідувача онлайн
2 134 13

Сімейні лікарі, які виїхали за кордон, не можуть надавати допомогу. Декларації з ними мають бути розірвані, - Ляшко

Ляшко: Потрібно розірвати декларації з сімейними лікарями за кордоном

Деякі сімейні лікарі, які виїхали за межі країни, досі числяться в переліку як таких, що надають медичну допомогу українцям. Декларації з ними повинні бути переписані або розірвані. 

Про це заявив голова МОЗ Віктор Ляшко в етері телемаратону, інформує Цензор.НЕТ.

Міністр не вірить, що з-за кордону можна надати повноцінну допомогу.

За словами Ляшка, навантаження лягає на плечі інших медиків, які мали б отримувати за це більшу зарплату.

"Керівник повинен був нас поінформувати, що людини немає на місці й всі декларації, якщо це сімейний лікар, повинні бути переписані або на іншого сімейного лікаря, або бути розірвані, щоб люди могли звернутися до іншого. Бо я не вірю, що можна отримати лікарняний, провести вакцинацію, коли людина за кордоном", - пояснив Ляшко.

Голова МОЗ зауважив, що "наводять лад" щодо цього, хоча це "не подобається менеджерам" лікарень.

За його словами, дані щодо сімейних лікарів верифікують разом з Міністерством фінансів, яке має доступ до бази Держприкордонслужби.

Урядовці працюватимуть з кожною юридичною особою, додав міністр.

"Така ж ситуація буде з пацієнтами. Якщо він за кордоном — то він не повинен потрапити у нашу базу, що йому надавалася медична допомога. Це маніпуляції, які будуть виловлюватися", - резюмував Ляшко.

Топ коментарі
+5
тупий і ще тупіший. з Краматорська сімейна лікарка ФОП веде пратику в Словаччині і сплачує податок в Україні. Тьома ти йоднутий!
показати весь коментар
18.02.2025 19:03 Відповісти
+4
Яка різниця, гроші вже пішли за пасьєнтом
показати весь коментар
18.02.2025 18:57 Відповісти
+4
Я звісно не спеціаліст, проте в моєму розумінні консультувати по відеочату можуть свого колегу, або проводити консиліум. А консультувати хворого та ставити діагноз по відеочату, то вже не лікарі, то коновали.
показати весь коментар
18.02.2025 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Міністр не вірить, що з-за кордону можна надати повноцінну допомогу.

Геній просто!
показати весь коментар
18.02.2025 18:54 Відповісти
Якщо в Україні по відеочату консультувати можуть, то чому теж саме неможна з за кордону робити?
показати весь коментар
18.02.2025 19:10 Відповісти
Я звісно не спеціаліст, проте в моєму розумінні консультувати по відеочату можуть свого колегу, або проводити консиліум. А консультувати хворого та ставити діагноз по відеочату, то вже не лікарі, то коновали.
показати весь коментар
18.02.2025 19:20 Відповісти
Та ладна! В Хелсі така функція передбачена))))) відеочат, перелік лікарів які прям зараз можуть прийняти))
показати весь коментар
18.02.2025 19:30 Відповісти
Гарні лікарі. А прослухають легені, перевірять колінний рефлекс, зроблять пальпацію і т. д. за допомоги родича хворого!
показати весь коментар
18.02.2025 19:35 Відповісти
Це не до мене)))) я взагалі наших лікарів боюсь. В мене від них панічні атаки починаються, після того як замість ковіду вони мені вирішили туберкульоз лікувати)) через рік після виписки дуже дивувались, що я жива..бо вони навіть картку в архів списали, зняли з обліку)))
показати весь коментар
18.02.2025 19:54 Відповісти
То ж не даремно пишу що коновали.
показати весь коментар
18.02.2025 19:58 Відповісти
А пальчиком помахав?
показати весь коментар
18.02.2025 18:54 Відповісти
Яка різниця, гроші вже пішли за пасьєнтом
показати весь коментар
18.02.2025 18:57 Відповісти
тупий і ще тупіший. з Краматорська сімейна лікарка ФОП веде пратику в Словаччині і сплачує податок в Україні. Тьома ти йоднутий!
показати весь коментар
18.02.2025 19:03 Відповісти
так кто виноват? украинцы в Украине???... нотариус ведь не работает из-за рубежа, оставшиеся получили разрешение минюста и работают и только минздрав осенило на 3 год...
показати весь коментар
18.02.2025 19:03 Відповісти
Семейные врачи оказывают услуги удаленно, почему можно удаленно из Украины оказывать и из Польши нельзя?
Наверно потому что приказ дал Ермак, гнобить всех украинцев за границей, чтобы не дай бог на армию не донатили?
показати весь коментар
18.02.2025 19:15 Відповісти
Недавно малая семейник моя молодая девочка умная загран уехала. Врачей и так мало хотя бы мозгов хватило онлайн консультации оставить