8668 відвідувачів онлайн
4 143 48

США дуже рішуче вступили у гру, очікую на припинення бойових дій, - Дуда

Дуда зробив заяву після зустрічі з Келлогом

Президент Польщі  Анджей Дуда заявив, що США "дуже рішуче вступили в гру щодо припинення війни в Україні". Він очікує, що президент США Дональд Трамп зможе завершити війну РФ проти України.

Про це польський лідер сказав після зустрічі зі спецпосланником президента США з питань України та РФ Кітом Келлогом, пише РАР, повідомляє Цензор.НЕТ.

Дуда розповів, що його розмова  з Келлогом стосувалась питань безпеки з наголосом на ситуацію в Україні і те, як дії Росії впливають на польську безпеку.

"Я представив генералу, як ми сприймаємо ситуацію в Україні... Я розповів генералу, як ми сприймаємо поведінку Росії, заяви російських представників", - сказав польський лідер.

Очільник Польщі заявив, що очікує на щонайменше припинення бойових дій, а також висловив сподівання і на "припинення російської агресії проти України".

"На мою думку, Америка дуже сильно вступила в гру з погляду припинення війни в Україні. Я знаю президента Дональда Трампа. Я знаю, що він надзвичайно рішуча людина, і коли він діє, то діє рішуче, як правило, ефективно. Очікую, що буде принаймні припинення бойових дій, і сподіваюся - припинення російської агресії проти України", - заявив Дуда.

Топ коментарі
+14
США дуже рішуче цілують дупу РФ.

Дуда готовий цілувати дупу РФ?
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
+13
"Вы бы приняли президента, который позвонил Бен Ладену после 11 сентября?" - боец ВСУ обратился к американцам
показати весь коментар
18.02.2025 19:09 Відповісти
+12
Мля, шоб стурбованістю і кіздежом можна було вигравати війни, то Європа вже була би володарем галактики...
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дуда=Орбан!!!
показати весь коментар
18.02.2025 19:07 Відповісти
З чого це випливає?
Це рітуальні поглажування Его Гранд- Фріка, щоб Фрік не сказився повністтю.
І Келлог і Дуда розуміють, що у Трумпа ніхто і нічого не вирішує. Тільки Трупм.
показати весь коментар
18.02.2025 20:36 Відповісти
рчікувано сіли на кацапський прутень
показати весь коментар
18.02.2025 19:07 Відповісти
всі міли на кацапський прутень. крім тебе, бо ти ж не зе, ти втік.
показати весь коментар
18.02.2025 19:32 Відповісти
Жалко Дуду.
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
Щоб вже у вас було таке ,,припинення бойових дій"! З моска...ми танками під Варшавою!!!
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
Мля, шоб стурбованістю і кіздежом можна було вигравати війни, то Європа вже була би володарем галактики...
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
А які в тебе прензії до сказаного Дудою?
Конкретно, по пунктам і без болтовні, пліз...
показати весь коментар
18.02.2025 20:38 Відповісти
Головна претензія, шо все це - кіздьож.
показати весь коментар
18.02.2025 20:40 Відповісти
А ти як хтів?
Так, як конкретні пацани розмовляють?
Типу
-Чувак, передай вашому..оцу, що якщо не перестане якшаться з карло, глаз на глобус натяну ...
показати весь коментар
18.02.2025 20:50 Відповісти
Я б хотів більше допомоги Україні. І можна взагалі мовчки.
показати весь коментар
19.02.2025 10:41 Відповісти
Оце гарно лизнув
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
США дуже рішуче цілують дупу РФ.

Дуда готовий цілувати дупу РФ?
показати весь коментар
18.02.2025 19:08 Відповісти
"Вы бы приняли президента, который позвонил Бен Ладену после 11 сентября?" - боец ВСУ обратился к американцам
показати весь коментар
18.02.2025 19:09 Відповісти
а трампочукча в чумє
ждєт рос-свєту...
показати весь коментар
18.02.2025 19:10 Відповісти
США дуже рішуче ПРОГНУЛИСЯ, хоча ще навіть не вступили у гру
показати весь коментар
18.02.2025 19:12 Відповісти
Бункерный не остановит войны. Не питайте себя иллюзиями.

Для путлера, Война это Власть. Пока он воюет, пока он считает себя нужным для своих рабов. Все можно списать на войну. Во всех бедах Рашки виноваты США, Украина и Европа и он делает правильное дело - так считают рабы на Рашке.

Если сейчас взять и остановить войну, то путлер станет ненужным и виноватым перед рабами во всем. За низкие пенсии и зарплаты, за обгаженные подъезды, за ямы на дорогах и.т.п

Сегодня многие говорят что у бункерного свои интересы в Украине но не спешите с делать выводы. Завтра путлер скажет что у него свои интересы в Европе.
показати весь коментар
18.02.2025 19:13 Відповісти
Смешной и наивный, он поверил, что Америка будет что-то делать для Украины и для мира?

Господи, неужели мир больше не увидит новых Рейганов , Тэтчер, Миттеранов??
показати весь коментар
18.02.2025 19:15 Відповісти
Звідки їм взятися? Рожеві поні не народжують левів. В толерантній Європі, де в окопі має бути 3 біо туалети, і кожному окреме меню?
показати весь коментар
18.02.2025 19:19 Відповісти
Свого часу , саме США витягнули Польщу з бідності.Тепер поляки .до" грабової дошки " будуть завдячувати США.Різниця велика.США витягували Польщу, котра не була під рашистською окупацією і не знала таких величезних руйнувань ,та економічних збитків....З Україною і її народом.США поводяться виключно з тієї вигоди.яку вони хочуть отримати і від 3,14дерації(зберегти за нею окуповані українські землі) і від України .за безцінь отримавши її корисні копалини.але не надаючи ніяких конкретних гарантій безпеки.а навпаки блокують вступ України в НАТО.щоб давало великий процент гарантій безпеки Україні і її народу...
показати весь коментар
18.02.2025 19:19 Відповісти
Очень резко ковбойцы решили нас нахлобучить, Трамп в переводе вообще значит "козырь". Призрак Будапешта им позволяет надеться, что украинских лох на месте.
показати весь коментар
18.02.2025 19:21 Відповісти
Він же невтік😸
показати весь коментар
18.02.2025 19:24 Відповісти
⚡️Вже другу за 3 дні термінову зустріч лідерів ЄС скликає Франція - обговорюють питання безпеки України та Європи - Reuters. Завтра очікується ще одна зустріч. Серед запрошених країн - Норвегія, Канада, країни Балтії, Чехія, Греція, Фінляндія, Румунія, Швеція та Бельгія

Не набалакалися. Доречі хоч Чехію запросили. Того разу не гарно так їх " бортонули"🤬
показати весь коментар
18.02.2025 19:23 Відповісти
зустріч лідерів ЄС скликає Франція... Серед запрошених країн - Норвегія, Канада,...
***********
Сенсація, - Канада вступає у Євросоюз! На Трампа гикавка нападе.
показати весь коментар
18.02.2025 21:17 Відповісти
Вони подуріли усі? Не чують що кацапи кажуть, блд?
показати весь коментар
18.02.2025 19:24 Відповісти
Поляки вірять, що стани з'єдночони спасуть Польщу від чергового поділу...
показати весь коментар
18.02.2025 19:28 Відповісти
Мне нравится как поляки решили сосать у Трампа. Герои.
показати весь коментар
18.02.2025 19:28 Відповісти
це така гра "маньяк ліліпутін і його жертви"
і трамп рішуче туди вступив обидвами ногами, як у лайно
показати весь коментар
18.02.2025 19:29 Відповісти
Що значить "припинення бойових дій"?

Польща очікує, що українські дрони з вибухівкою перестануть п%здити терористів, які у кількості мільйона морд залізли на Українську землю?
показати весь коментар
18.02.2025 19:36 Відповісти
Ось тобі і стратегічний партнер. Пшеки за капітуляцію України.
показати весь коментар
18.02.2025 19:38 Відповісти
Трамп зможе завершити війну РФ проти України. Тільки умовою цього, що буде
капітуляція України, втрата територіальної її цілісності та повне чи часткове
знищення суверенітету УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. Ні дякуємо, Ми добровільну
злочинну капітуляцію з нашого боку, навідріз ніколи в житті не приймемо.
показати весь коментар
18.02.2025 19:42 Відповісти
Ты не народ.
показати весь коментар
18.02.2025 19:59 Відповісти
Ти теж.
показати весь коментар
18.02.2025 20:10 Відповісти
Я никогда не говорю за всех. Это ложь изначально.
показати весь коментар
18.02.2025 20:13 Відповісти
От чого ти ніколи не кажеш я незнаю, але точно знаю, що ти ніколи не пишеш розумних речей.
показати весь коментар
18.02.2025 20:20 Відповісти
Для того чтобы понимать что я пишу нужно уметь логично мыслить, а не эмоциями.
показати весь коментар
18.02.2025 20:22 Відповісти
Ага, втішай себе думками про свій міфічний інтелект.
показати весь коментар
18.02.2025 20:23 Відповісти
Это не интеллект, а логика. Она также доступна для всех, как и эмоции.
показати весь коментар
18.02.2025 20:25 Відповісти
Дякую, що підтвердив мій попередній комент.
показати весь коментар
18.02.2025 20:28 Відповісти
Как будто это им поможет. США просто отключит все системы и Путин пройдет по Польше маршем.
показати весь коментар
18.02.2025 20:14 Відповісти
Польша активно закупает сложную американскую технику. Но американская техника просто может перестать работать вдруг. Так как друг Владимир попросит, а Трамп просто поможет старому другу.
показати весь коментар
18.02.2025 20:58 Відповісти
...поспіх породжує гарячку!!!
показати весь коментар
18.02.2025 20:08 Відповісти
Все , полетіло як автівка без гальм в прірву .
показати весь коментар
18.02.2025 21:37 Відповісти
Чувство что Европа напугана Тампоном и её восхваление ( лизание дупы ) зашкаливает...