10211 відвідувач онлайн

Зеленський не поїхав до Саудівської Аравії, щоб не легітимізувати переговори США і РФ, - Reuters

Зеленський відклав візит до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський переніс свій візит до Саудівської Аравії, щоб не надавати "легітимності" зустрічі між делегаціями США та Росії в Ер-Ріяді, що відбулася 18 лютого.

Про це агентству Reuters повідомили два поінформовані джерела, інформує Цензор.НЕТ.

"(Україна) не хотіла надавати легітимності тому, що відбулося в Ер-Ріяді", - зазначило одне з джерел агентства.

Перебуваючи з візитом у Туреччині, Зеленський заявив, що його не запросили на зустріч між американською та російською делегаціями до Саудівської Аравії.

США і Росія заявили після переговорів, що домовилися продовжувати зусилля, спрямовані на припинення війни в Україні.

"Ми хочемо, щоб ніхто нічого не вирішував за нашою спиною... Жодне рішення не може бути прийняте без України про те, як закінчити війну в Україні", - сказав Зеленський.

Президент України також додав, що відклав візит до королівства, який спочатку був запланований на середу, до 10 березня, заявивши, що "не хоче ніяких співпадінь".

Зустріч делегацій США і РФ у Саудівській Аравії

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

Зустріч делегацій США та РФ у Саудівській Аравії відбудеться 18 лютого, пише Axios. 17 лютого Цензор.НЕТ повідомляв, що Лавров та Ушаков вилітають до Саудівської Аравії на переговори з представниками США.

Топ коментарі
+12
2 гаранта ділять територію і ресурси держави, якій надавали гарантії
показати весь коментар
18.02.2025 22:48 Відповісти
+8
Треба було Маряну Безуглу послати туди
показати весь коментар
18.02.2025 22:29 Відповісти
+6
Чергові спекуляції, маніпулювання, домисли. І стало знову повірило в те що захотіло повірити. Згадайте інфовкиди про "агента Мальвіну". Ось саме так зараз вкидують тезу "Трамп здав Україну".
показати весь коментар
18.02.2025 22:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба було Маряну Безуглу послати туди
показати весь коментар
18.02.2025 22:29 Відповісти
Це було б порушення усіх можливих міжнародних конвенцій.
Мар'яна - це страшна потужна антилюдяна конвенційна зброя.
показати весь коментар
18.02.2025 22:39 Відповісти
безумну Тільки із поясом шахеда, останнє завдання для торпеди дєрьмака
показати весь коментар
18.02.2025 22:53 Відповісти
Те що робить Трамп, тхне лайном. Зробимо Америку Лайном Знову.
показати весь коментар
19.02.2025 01:14 Відповісти
Понизив реитинг іх балачки - стратєг!
показати весь коментар
18.02.2025 22:30 Відповісти
правильно зробив
показати весь коментар
18.02.2025 23:12 Відповісти
☝️Ймовірно, 2026 рік - більш реальна дата для виборів в Україні, ніж 2025-й, - ексзаступник голови ЦВК Андрій Магера. Він зазначив, що попри запит суспільства, проведення виборів у 2025 році залишається малоймовірним.

Якого такого суспільства??😸. Магера безсмертний? Зеленський же сказав, що українці як один проти заміни його лика.
показати весь коментар
18.02.2025 22:33 Відповісти
Чергові спекуляції, маніпулювання, домисли. І стало знову повірило в те що захотіло повірити. Згадайте інфовкиди про "агента Мальвіну". Ось саме так зараз вкидують тезу "Трамп здав Україну".
показати весь коментар
18.02.2025 22:34 Відповісти
Проблема взагалі у ЗМІ. І в самих людях, які вірять у те що хочуть вірити.
показати весь коментар
18.02.2025 22:39 Відповісти
На жаль вкидає і Європа і Канада. Всі в захваті від дій рижого п.дора.
показати весь коментар
18.02.2025 22:38 Відповісти
Сплески Потужності лідора Всесвіту приймають самі незвичні форми і починають жити своїм життям...
показати весь коментар
18.02.2025 22:39 Відповісти
показати весь коментар
18.02.2025 22:39 Відповісти
нічого доброго в цьому не бачу, тим паче що гідрант туди попхався.
показати весь коментар
18.02.2025 22:45 Відповісти
Складається уявлення що вони з Умєровим через дірку в сортирі підглядали. Якого )(уйла чи рашистського реактора вони в цей час туди поперлися?!
показати весь коментар
18.02.2025 22:42 Відповісти
А ЗЄ туди хтось запрошував?
показати весь коментар
18.02.2025 22:42 Відповісти
Ти ба!
Воно вже легітимізує (чи ні) амерські перемовини!
показати весь коментар
18.02.2025 22:44 Відповісти
Та ЗЄ отним поглядом країни з мапи зтирає. 😁
показати весь коментар
18.02.2025 22:46 Відповісти
От тільки з чмобіками, над якими стільки ржали, якось у ЗЄ не склалося.

Взагалі чомусь ржака з цим товарищем завжди перетворюється на криваву масакру.
показати весь коментар
18.02.2025 22:57 Відповісти
Действительно. На 4 год уже не смешно
показати весь коментар
18.02.2025 23:19 Відповісти
2 гаранта ділять територію і ресурси держави, якій надавали гарантії
показати весь коментар
18.02.2025 22:48 Відповісти
хороший приклад для інших..."миролюбивих" в підсумку дерибанять та поглинають ...
показати весь коментар
19.02.2025 05:06 Відповісти
а в оман нафіга їздив?
а хламідію, нафіга в стамбул відправив?
показати весь коментар
18.02.2025 22:50 Відповісти
Легітимність чи нелегітимність оцієї "зустрічі на стрілці" - це вже не йому вирішувати. Не треба було дуркувати з кінця 2023 року. А слухати народ, опозицію, військових і Генштаб. Ось і має і ми маємо, що МАЄМО !
показати весь коментар
18.02.2025 22:55 Відповісти
Потужно... Бо що коштують перемовини ціх двох країн третього світу - США та РФ - якщо там немає гіганта геополітики України!
показати весь коментар
18.02.2025 22:57 Відповісти
Все правильно. Лише його високоповажність Президент України Зеленський може дозволити їм спілкуватись. Без цього дозволу ці папірці які вони там настругають можна сраку підтерати.
показати весь коментар
18.02.2025 23:01 Відповісти
а може не позвали
показати весь коментар
18.02.2025 23:02 Відповісти
вовачка🤡 ,будь ласка , здрисні з крісла президента України ,зроби святу справу !!! дай розумним людям врятувати державу , ви ж сини ОПжопників бандити, брехати та красти вмієте добре , а от керувати державою НІТ !!!
показати весь коментар
18.02.2025 23:04 Відповісти
поки правильно все робить.
але ж, курва, як буде важко.
ми потроху програємо росії а тут два бугая-ґвалтівника навалилося.((
показати весь коментар
18.02.2025 23:10 Відповісти
У европки и бидона было 3 года чтобы решитб этот вопрос. Но они решили жевать сопли. Теперь жрите
показати весь коментар
18.02.2025 23:18 Відповісти
що за рашистська консерва написала ось таку куйню???-

"(Україна) не хотіла надавати легітимності тому, що відбулося в Ер-Ріяді", - зазначило одне з джерел агентства.

Перебуваючи з візитом у Туреччині, Зеленський заявив, що його не запросили на зустріч між американською та російською делегаціями до Саудівської Аравії. "не прошений "зеленьський " нічого не міг легалізувати. але міг бути гірше татарина...
показати весь коментар
18.02.2025 23:35 Відповісти
Якщо переговори нелегітимні, то все, можна розходитися, а то Трамп там щось силкується намарно
показати весь коментар
18.02.2025 23:40 Відповісти
Пр. Зеленский врет !, а дело совсем есть в другом . Было согласованно что делегация США встретится с РФ -делегацией и обсудят дипломатические отношения ,и выяснит нужные моменты для начала переговоров . Тоже самое и с Украинской делегацией ,после окончания встречи с РФ ,встрется с Пр Зеленским ,но Зеленский отказался приехать и встречатся с делегацией США. ,тем самим сорвал начало согласования для начала переговоров.
показати весь коментар
19.02.2025 02:58 Відповісти