10321 відвідувач онлайн

Трамп розраховує зустрітися із Путіним до кінця лютого

трамп та путін

Президент США Дональд Трамп планує до кінця лютого провести зустріч із російським диктатором Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише РБК-Україна із посиланням на трансляцію Білого дому.

При цьому американський лідер не відповів, чи є у нього конкретна дата на прикметі. Тим часом до кінця лютого залишилося 10 днів.

CNN зі свого боку нагадує, що минулого тижня Трамп і Путін розмовляли телефоном протягом 90 хвилин, створивши потепління в американсько-російських відносинах, оскільки Трамп поспішає завершити війну в Україні.

Зустріч у Саудівській Аравії

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, що 18 лютого в Саудівській Аравії відбулася зустріч делегацій США та РФ.

Видання Fox News повідомляло, що Росія та США нібито пропонують триступеневий мирний план, що включає припинення вогню, вибори в Україні, а потім підписання остаточної угоди.

Раніше видання Bloomberg повідомляло, що Трамп та Путін наступного тижня можуть провести Саміт в Саудівській Аравії.

Топ коментарі
+11
Так хочется рудому невігласу зустрітись з кривавим убивцею терористом , ганьба цьому недоумку який хоче легалізувати маняка убивцю.
показати весь коментар
19.02.2025 07:02 Відповісти
+9
Ничого дивного у тому шо визнаний судом США шахрай бажає зустричи з визнаним межнародним судом злочинцем. Подібне тягнется до собі подібного.
показати весь коментар
19.02.2025 07:10 Відповісти
+4
Так він не кращий за путіна.Зібрав людей на штурм Капітолія,а сам сховався у приміщенні.Не хватило духу,мужности очоліти людей.Кінув іх,спостерегаючи з вікна.Ось такий герой трамп.Від такой людини гідко.
показати весь коментар
19.02.2025 07:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
350 млн идиотов (что выбрали трампа) планируют встретиться с 90 млн варваров (что напали на соседнюю страну), считая себя в мире чем-то важным на фоне 1.5 млрд китайцев (мировая фабрика) и 1.5 млрд индийцев (тоже мировая фабрика), вообще не считая их за людей.
Я ничего не перепутал?
показати весь коментар
19.02.2025 07:00 Відповісти
Імперії не вимірюються населенням, вони вимірюються впливом і союзниками.
показати весь коментар
19.02.2025 07:05 Відповісти
Трамп з ботоксним мають у кобзона зустрітись , левова більшість планети За.
показати весь коментар
19.02.2025 09:47 Відповісти
вони ще вас переживуть
показати весь коментар
19.02.2025 09:49 Відповісти
з собою всіх не порівнюйте
показати весь коментар
19.02.2025 11:26 Відповісти
150 мільйонів американців проголосували на виборах 2024 року.
показати весь коментар
19.02.2025 07:05 Відповісти
Так хочется рудому невігласу зустрітись з кривавим убивцею терористом , ганьба цьому недоумку який хоче легалізувати маняка убивцю.
показати весь коментар
19.02.2025 07:02 Відповісти
Хай зустрічаються, може це і на краще! Всім все стане ясно...
показати весь коментар
19.02.2025 07:23 Відповісти
Так він не кращий за путіна.Зібрав людей на штурм Капітолія,а сам сховався у приміщенні.Не хватило духу,мужности очоліти людей.Кінув іх,спостерегаючи з вікна.Ось такий герой трамп.Від такой людини гідко.
показати весь коментар
19.02.2025 07:44 Відповісти
Трамп не любить Зеленського з-за тієї самої причини, що й путін: бо Зеленський моложе і вже став президентом. Трамп любить путіна, бо той такий самий старий пердун, тай ще і з такими самими імперськими замашками.
показати весь коментар
19.02.2025 08:35 Відповісти
Друзья навсегда.
показати весь коментар
19.02.2025 07:09 Відповісти
Ничого дивного у тому шо визнаний судом США шахрай бажає зустричи з визнаним межнародним судом злочинцем. Подібне тягнется до собі подібного.
показати весь коментар
19.02.2025 07:10 Відповісти
«Путін - військовий злочинець, який повинен сидіти у в'язниці до кінця своїх днів, якщо не бути страченим» - а це навідміну від Трампа, чітко базує голова сенатського комітету зі збройних сил республіканський сенатор Роджер Вікер
показати весь коментар
19.02.2025 07:13 Відповісти
Тrump - хоче подитвитися в очи путіну, і щось важлива там побачити.
показати весь коментар
19.02.2025 07:17 Відповісти
Мені цікаво хто з них кого?
показати весь коментар
19.02.2025 07:22 Відповісти
Та обом вже час до кобздона на концерт.
показати весь коментар
19.02.2025 09:21 Відповісти
А якщо обісрешся? Ризики, ризики... Гренладія з Канадою виявляться невинним анекдотом у порівнянні.
показати весь коментар
19.02.2025 07:30 Відповісти
Трамп сдохнет, а гадливое отношение к сраным ковбоям США останется. Я понимаю, риал политик, но Трамп просто тупо гонит. Та и без Трамп есть Обама и Байден, но фашистский угар Трампушки и его нациков перебор.
показати весь коментар
19.02.2025 07:33 Відповісти
З Ином зустрічався,і що?)
показати весь коментар
19.02.2025 07:37 Відповісти
Встречайте!! Мировая премьера!! Вживую!! Реальные актеры!!!
Продолжение сериала "Бивис и Баттхед" стартует в феврале!! Не пропустите!!!
показати весь коментар
19.02.2025 07:37 Відповісти
Чекаю як ***** його кине. А ***** не кинути не може, природа бере своє.
показати весь коментар
19.02.2025 07:39 Відповісти
Перемога Трампа на виборах в США стала найбільшою політичною перемогою РФ за всю її історію.
показати весь коментар
19.02.2025 07:42 Відповісти
Є тільки одне бажання - щоб Бог обміняв місцями росію і Канаду!
показати весь коментар
19.02.2025 07:44 Відповісти
Руде лайно.
показати весь коментар
19.02.2025 07:45 Відповісти
Два лайна старих!
показати весь коментар
19.02.2025 08:01 Відповісти
Я так розумію що силу він буде примінять проти України-з росією це вже союзники
показати весь коментар
19.02.2025 08:10 Відповісти
Приведе своїх воїнів на допомогу воїнам Кіма у Курську народну республіку. Він так любить Кіма.
показати весь коментар
19.02.2025 08:35 Відповісти
Из одной конюшни кони?
показати весь коментар
19.02.2025 08:13 Відповісти
Але ж ще не вечір.
Відчуваю,що скоро нормальним країнам дуже несолодко буде.
Бо ще ж у трампа буде зустріч
з«хорошим хлопцем» ином.
показати весь коментар
19.02.2025 08:23 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 08:24 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 08:29 Відповісти
Все дуже просто. ***** допомагав Тампону виграти вибори. Вся кремлівська ботоферма і армія політтехнологів працювала на Тампона. До того ж Тампон разом з *****м організували напад на Ізраїль ціль якого була заблокувати допомогу Україні і дискридитувати Байдена.
показати весь коментар
19.02.2025 08:53 Відповісти
Та ні, вибори він виграв сам. Як кажуть в США, це не Трамп виграв, це демократи все проспали.
показати весь коментар
19.02.2025 09:01 Відповісти
Весь інтернет простір був забитий рекламою Тампона називаючи його новим королем світу а сина трампа називали принцем. При тому ті самі ресурси одночасно рекламували ***** і Ина. Це була масштабна кампанія по захопленню світу. Крім того Тампону сильно допоміг Маск який рекламує криптовалюту обіцявши всім криптотрейдерам золоті гори після вибрання трампа. Але як завжди Трамп з Маском кинули своїх виборців на гроші обваливши криптовалюту на дно. Так що цим аферистам не можна нів'якому разі вірити. Вони даже своїх прихильників кидають не кажучи вже про інших.
показати весь коментар
19.02.2025 09:20 Відповісти
Не перебільшуйте. І не утримуйте.
показати весь коментар
19.02.2025 09:34 Відповісти
"Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії."

Патова ситуація, зе звісно може биканути і не поїхати. Але це збільшить проблеми. ****** політика і ****** старі пердуни яким на пенсії не стелиться.
показати весь коментар
19.02.2025 09:02 Відповісти
трамп+путiн=молотов+рiбентроп...
показати весь коментар
19.02.2025 09:04 Відповісти
Ймовірно,все ж таки є спеціалісти,щоб однією кулею обох? І на Нобелівську премію одразу....
показати весь коментар
19.02.2025 09:12 Відповісти
...не забудь поцілуватися з головним терористом 21 віку!!! Вибрали ще одного дебіла-діда!!!!
показати весь коментар
19.02.2025 09:49 Відповісти
Встреча на Эльбе , расчет - на берегу.
показати весь коментар
19.02.2025 09:49 Відповісти
два гопника, два кримінальні злочинця, воно й не дивно, встрєтілісь два одіночєства