12217 відвідувачів онлайн
6 553 75

Адміністрація Трампа призупинила розгляд імміграційних заяв українців, - CBS

Трамп анонсував зустріч представників України, США та РФ у Саудівській Аравії

Адміністрація Дональда Трампа тимчасово зупинила розгляд імміграційних заяв, поданих мігрантами з України та країн Латинської Америки.

Про це повідомляє CBS News із посиланням на власні джерела, інформує Цензор.НЕТ.

За даними видання, рішення ухвалене на невизначений термін. У цей час державні службовці проводитимуть додаткові перевірки для виявлення можливого шахрайства та вдосконалення процедур розгляду заявок, щоб зменшити ризики для національної та громадської безпеки.

Призупинення стосується кількох програм, запроваджених адміністрацією Байдена. Зокрема, це:

  • Uniting for Ukraine - програма, що дозволила в'їзд близько 240 тисячам українців із спонсорами у США.
  • CHNV - програма для кубинців, гаїтян, громадян Нікарагуа та Венесуели, яка дала можливість в'їзду 530 тисячам мігрантів.
Топ коментарі
+18
пох.................. Українці живуть в Україні!
показати весь коментар
19.02.2025 11:09 Відповісти
+18
Рудий мерзотник хоче довести, що він не просто дебіл , а кінчений дебіл. І це йому вдається.
показати весь коментар
19.02.2025 11:16 Відповісти
+9
Коли риже гівно зрозуміло що пообіцявши закінчити війну воно обісралося і зрозуміло що продавити ***** йому не получиться почало тиснути на Зеленського та Україну,як не предбачувано))
показати весь коментар
19.02.2025 11:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пох.................. Українці живуть в Україні!
показати весь коментар
19.02.2025 11:09 Відповісти
Рудий мерзотник хоче довести, що він не просто дебіл , а кінчений дебіл. І це йому вдається.
показати весь коментар
19.02.2025 11:16 Відповісти
Дядя, ти дурак.
показати весь коментар
19.02.2025 11:26 Відповісти
Єдине за що можна похвалити рижого п.дара. Нєхрен шастать .
показати весь коментар
19.02.2025 11:09 Відповісти
На u4u в більшості подавались заробітчани з Європи ну і схеми там були типові для наших, наприклад купівля спонсорства.
показати весь коментар
19.02.2025 11:23 Відповісти
Знаю декілька таких хитровимаханих заробітчан, які платили суми в 10 в більше тис $ за фейкове спонсорство і потім, потрапивши до США, хвалились тим, що вони все тут продали і будуть жити в країні мрій. Треба буде спитати як вони там зараз)
показати весь коментар
19.02.2025 11:28 Відповісти
Якщо вони розумні і встигли знайти роботодавця, який подасть на них документи на Грін Кард, то можуть залишитись. Якщо ні, то скоріше за все доведеться повертатись додому, бо Трамп повідміняє всі паролі та інші тимчасові статуси.
показати весь коментар
19.02.2025 11:33 Відповісти
Навряд, більшість із них їхали на роботи, які не вимагають дипломів по типу ІТ, чи медицини. Це звичайні заробітчани, які перебивались по роботам в ЄС. Хоча якщо чесно не розумію того потягу в США, я сам вигравав грін карту, зʼїздив туди, пожив там і зрозумів що в ЄС, чи навіть у нас в Україні, якби не війна, можна заробляти більше і мати вищій рівень життя. Це звісно коли є голова на плечах і відповідна освіта.
показати весь коментар
19.02.2025 11:39 Відповісти
Причому тут грін-карта і міфічні "заробітчане" до U4U, яка росповсюджується виключно на тих, хто знаходився в Україні 24.02.2022 і пізніше? Аби ото брякнути шось.
показати весь коментар
19.02.2025 12:57 Відповісти
Трохи перевіряти почали десь рік тому, може й пізніше. А до цього виїжджали хто хотів. Перевіряючі в аеропорту не розбиралися в умовах ю4ю. Є дозвіл на в'їзд - ок. А от чому той дозвіл давали кому попало, а не за умовами програми - загадка. У відповідних групах у Фейсбуці багато заробітчан вихвалялося, що вдалося отримати той дозвіл.
показати весь коментар
19.02.2025 13:12 Відповісти
У фейсбуці вам навішала локшину москвоботва, або ви неуважно читали. Перевіряє CBP по базам ЄС і не дає TA, або кенселить TA, поки хітропопік в аеропорт добирається.

Ви скоріш за все просто плутаєте U4U і TPS.
показати весь коментар
19.02.2025 13:19 Відповісти
Та понятно А припустити, що Ви-таки помиляєтеся, навіть думки не було?
показати весь коментар
19.02.2025 13:26 Відповісти
Та я просто побачила рівень обізнаності в міграційних процесах США по словосполученню "подавались на ТА" і вирішила додати трохи деталей, щоб люди не плутались.
показати весь коментар
19.02.2025 13:36 Відповісти
Random User "в Україні (якби не війна) можна мати вищий рівень життя (ніж у США)" 🤣🤣🤣 ото ти насмішив, жарт тиждня.
Ти не був у США жодного дня.
показати весь коментар
20.02.2025 10:18 Відповісти
На U4U могли подаватися тільки ті, хто був в Україні на момент повномасштабного вторгнення. Жоден заробітчанин, який був на той момент за кордоном України, під U4U не підпадає, не бреши.
показати весь коментар
19.02.2025 12:54 Відповісти
Зайди почитай профільні групи і переконаєшся, що це чиста правда. ТА видавали всім, хто мав спонсора , навіть незважаючи на те, що це суперечило заявленим умовам програми.
показати весь коментар
19.02.2025 13:11 Відповісти
Не всім, але дууууже багатьом. Більшості тих, хто подавався на ТА, судячи з коментарів самих прибувших до США. Ніхто цю програму від уряду не контролював.
показати весь коментар
19.02.2025 13:16 Відповісти
Ви розмірковуєте на теми, в яких не розбираєтесь. Програми там різні: подаються на участь в програмі, а не на TA. Заробітчане і зараз подаються на TPS, тому що вони eligible for TPS, а TPS ніхто не відміняв, а ті, хто були в Україні 24.02.2022 могли подаватись і на TPS і на U4U, тепер тільки на TPS можуть.
показати весь коментар
19.02.2025 13:25 Відповісти
Рижа курва! Сцить Майдану в США!
показати весь коментар
19.02.2025 11:09 Відповісти
Ему Маск миллионы голосов намайнил. Конечно боится.
показати весь коментар
19.02.2025 11:11 Відповісти
А кацапів?
показати весь коментар
19.02.2025 11:09 Відповісти
Так кацапи це ж друзі Трампа які хочуть миру. А коварні українці міру не хочуть а хочуть нападати росією на Україну.
показати весь коментар
19.02.2025 11:25 Відповісти
ЧМО и мудак. Дырка от жопы.
показати весь коментар
19.02.2025 11:10 Відповісти
. Наголосували , панове мігранти ?? Хавай-тє .
показати весь коментар
19.02.2025 11:10 Відповісти
так ті, хто нагорлосував - уже громадяни, їм то шо? він же не відміняє уже видане громадянство (покишо)
показати весь коментар
19.02.2025 11:16 Відповісти
ті хто наголосували позапрошували до себе родичів, яких зараз рижий почне депортувати
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
Депортувати українців в трампона не вийде, літаки в Україну не літають.
показати весь коментар
19.02.2025 12:59 Відповісти
літають в Жешув, а звідти під конвоєм до Краківця.
та поки не підписаний мир вони легально живуть у штатах, поки легально...
показати весь коментар
19.02.2025 13:11 Відповісти
В Жешуві банально відмовляться приймати депортованих українців.
показати весь коментар
19.02.2025 13:14 Відповісти
це чисто гіпотетична ситуація, бо поки ніхто не збирється депортувати понаїхів через різні програми, але то поки що.
показати весь коментар
19.02.2025 13:24 Відповісти
Вже ж були ці "гіпотетичні ситуації". Літак прилітає в країну, країна приймає тільки своїх громадян, всі інші літять назад в США)
показати весь коментар
19.02.2025 13:37 Відповісти
невірно написав . Я мав на увазі - українську діаспору , а не мігрантів .
До діаспори зараз понаєхала купа українських родичів , які там знаходяться на правах нелегалів . Діаспора яка наголосувала за трампа , тепер в соцмережах ниє про те що трамп хоче їх родичів депортувати .
показати весь коментар
19.02.2025 11:53 Відповісти
Ну по-перше, ніхто на правах нелегалів до родичів не їздить, якщо в них там родичі законно, то візу їм і так дадуть. А якщо вони на U4U, то це теж легальна підстава, зупинка обробки нових заяв ніяк їх "нелегалами" не робить.
показати весь коментар
19.02.2025 13:02 Відповісти
То чим же тоді українська діаспора така незадоволена ?
Не секрет що українці потрапляють у США в тому числі і нелегалами через мексиканський кордон . Як і латиноси , і русня , і всі інші .
Не знаю як що до українців , але колись натрапляв на інформацію що тільки затриманих на кордоні Мексики і США кацапів у 2022 р було близько 30 тис . А скільки їх вже встигли проникнути в США .!!
показати весь коментар
19.02.2025 13:43 Відповісти
Діаспорі по барабану, незадоволеність ви вигадали для чогось, не знаю для чого. Більшість з них виїхала щє на початку 20 сторіччя, там вже виросло пару поколінь українців, які зберігають мову і культуру, а самі ніколи не були в Україні і не мають вже жодного знайомого чи родича, який би залишився в Україні.
показати весь коментар
19.02.2025 13:48 Відповісти
Нічого я не вигадав . Я читаю їхні коментарі в соцмережах , і вони там справді не задоволені тим що трамп планує вислати їхніх родичів , які втекли до них з України після початку війни .
Діаспора це не лише ті хто виїхав 100 років тому . Багато їх виїхали у США після розвалу срср . Сам маю таких знайомих , серед них навіть моя однокласниця . Живе у США вже років 30 мабуть ,, давно громадянка США .
показати весь коментар
19.02.2025 14:01 Відповісти
наче новим заборонили подаватися, а не тим хто вже вїхав
показати весь коментар
20.02.2025 01:51 Відповісти
Хто не встиг, той опіздав ))
показати весь коментар
19.02.2025 11:11 Відповісти
Не опіздав, а опіздився. А хто встиг - спіздився (з України).
показати весь коментар
19.02.2025 11:26 Відповісти
Бував я там. Гівняна країна. Європа в сто раз краще!
показати весь коментар
19.02.2025 11:15 Відповісти
Тебя лично не оскорбляли. Человек высказал свое мнение о стране, а не о тебе.
показати весь коментар
19.02.2025 11:20 Відповісти
Ах ти ж кацапура, Україна краще!
показати весь коментар
19.02.2025 11:23 Відповісти
а Україна це Європа!
показати весь коментар
19.02.2025 13:18 Відповісти
Це можуть говорити тільки люди які ніколи не жили в штатах... Там можна жити коли в тебе хороший дохід типу лікарів або топових ІТ які стартапи відкривають інаше будеш постійно працювати на кредити та страховки, навіть довбаний інтернет не всюди нормальний, купа бомжів, вечером не можна спокійно гуляти як в нас, тому що якись ніг... чи мекс наркоман може вирішити грабанути...

Європа напорядок краще... ну не вся, через наплив арабів але є багато країн де реально класно жити...
показати весь коментар
19.02.2025 11:21 Відповісти
Лікарі і топові IT теж працюють на "кредити і страховки", це нормально для розвинутих економік. Страховка в США дає доступ до послуг однієї з найкращих медицин світу, а кредити, це звичайний фінансовий інструмент, яким в США користуються абсолютно всі для купівлі абсолютно всього.

Бомжі майже всі в основному в Каліфорнії, тому що там тепло цілий рік. В більшості штатів, там де є яка-ніяка зима, ніяких бомжів нема. Мєкси теж в основному в парі штатів прикордоння.
показати весь коментар
19.02.2025 13:08 Відповісти
Мексів повно і там, де зима повноцінна. А щодо медицини - не смішіть. Якби Ви користувалися послугами медичних закладів, Ви такого не написали.
показати весь коментар
19.02.2025 13:23 Відповісти
Я у Флориді коліно по страховці безкоштовно поміняла (в нас це $7000 десь) і в мене сестра в Аризоні працює лікарем, а її чоловік медбратом, не прикалуйтесь. В США, якщо ви не в курсі, найпередовіші технології світу в усіх сферах.

Звісно можна поставити на одну ланку з якимись Німеччинами та Британіями, тобто країнами G7, але вочевидь в усіляких Польшах, Іспаніях, Фінляндіях, Китаях а тим більше в 100+ інших країнах медицина на порядки гірше.
показати весь коментар
19.02.2025 13:45 Відповісти
не пищіть маячню про медицину в сша. Я нещодавно передавав з України в сша препарат знайомим, який тут коштує 1 тис грн, а там 1 тис доларів, тому що людині страхова його не покрила. (Доход 10 тис доларів на місяць і супер страховка).
Я був в шоці і перехрестився, що я живу в Україні
показати весь коментар
20.02.2025 01:54 Відповісти
у нас нема воронежа.
американські недоноски, коли будете бомбити Одесу?
показати весь коментар
19.02.2025 11:15 Відповісти
Коли риже гівно зрозуміло що пообіцявши закінчити війну воно обісралося і зрозуміло що продавити ***** йому не получиться почало тиснути на Зеленського та Україну,як не предбачувано))
показати весь коментар
19.02.2025 11:17 Відповісти
Я думаю, що на ***** руде гівно і не збиралось тиснути. На руде гівно у ***** є залізний компромат...
показати весь коментар
19.02.2025 11:54 Відповісти
Найсумніше, що виборці "рижого" - це такий контингент, такий фанатично-сектантський ядерний електорат, який ніколи його не запитає, що "Ти ж обіцяв закінчити війну протягом 24 годин ПІСЛЯ ДНЯ ГОЛОСУВАННЯ, ще до того, як зайдеж у Білий Дім. ДЕ ОБІЦЯНЕ ?" Ніколи не запитає, а якби і запитали, то це той фрукт, який звинуватить кого завгодно - Зеленського, Європу, китайців чи путіна, щоб тільки не сказати : "Я вам брехав, аби ви тільки за мене проголосували" або "я ніхрена в міжнародній політиці не розумію, тому говорив все підряд, бо ви то хотіли чути".
Трамп - екстраверт, він ніколи винуватим чи програвшим себе не визнає, у нього всі навколо завжди винуваті . . . Але нічого, він вже місяць у Білому Домі. Зазвичай драйв і очарування закінчуються за 100 днів - термін, достатній для того, аби навіть середній виборець вже почав говорити, що "добре працює" чи "погано працює". Так що цей цирк буде десь до кінця квітня, а тоді вже весь світ і вся Америка все до кінця про цього шоумена остаточно зрозуміють. І тоді потихеньку у Конгресі США, пресі, силових і ділових колах почнеться бродіння, тиск. Він тоді почне полювати на відьом, посвариться з Маском чи ще кимось зі свого оточення, аби збити негатив принципом "Show must go on". Це відволіче його від України. Допомагати і так не буде, це зрозуміло.
путяра протримався 3 роки, чекаючи, поки піде Байден, нам на європейських грошах і патронах треба буде триматися, поки піде Трамп. Хреново, бо строк тільки почався, ще довго, а сил вже не так багато, як у 2022. Але і у росіян їх не так багато, як тоді, так що . . . Якось буде. А Трамп най іде до біса зі своєю словесною діареєю
показати весь коментар
19.02.2025 15:25 Відповісти
Трамп предполагает, что после будущих выборов, власть потеряет власть и рванет с награбленным прятаться в США .
Вот заранее и опустил шлагбаум. Пока те не пронюхали ситуацию.
А с латиноамериканцами там другая история.
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
Яка трагедія...
Чехія теж почала чухатись що відбулася якась "х..ня" незрозуміла з "біженцями" і готується скасовувати всі захисти.
Там і німці на черзі з майже такими хорошими новинами.. після виборів..
показати весь коментар
19.02.2025 11:21 Відповісти
Коли я говорив що якщо ***** захопить Україну то він поверне всіх українців в совок щоб на нього працювали і за нього воювали то з мене сміялись. Ну ось вам приклад як ***** або той кого він поставить в Київі зможе екстрадувати всіх тих ухилянтів хто втік з України.
показати весь коментар
19.02.2025 11:29 Відповісти
Екстрадують з країни по запиту. Той, хто в Києві, може екстрадувати тільки тих, хто в Україні. По тім, хто втік, він може тільки запит на екстрадицію зробити.
показати весь коментар
19.02.2025 13:51 Відповісти
Якщо ***** захопить Київ і скаже ану давайте поверніть всіх біженців назад в Україну щоб у вас не було проблем, то Тампон чи інші його ************* швиденько запакують всіх в вагони і пришлють йому на підносі. І ніхто не буде нікого питати чи читати якійсь закони. Просніться, вже рабство і феодалізм настали
показати весь коментар
19.02.2025 13:57 Відповісти
Не Трамп, а ще Байдену призупинив. На розгляд приймали та не розглядали ще з листопада 2024р. А може і раніше. В мене інфа по конкретній справі
показати весь коментар
19.02.2025 11:26 Відповісти
В США завжди було дуже важко попасти. Простіше думаю у космос полетіти чим в США. Нічого нового.
показати весь коментар
19.02.2025 11:28 Відповісти
не розумію людей, які туди рвуться
показати весь коментар
20.02.2025 01:55 Відповісти
Вірно, поки єдиний спосіб попасти в США - це виграш у грін карті, чи запрошення на роботу.
показати весь коментар
19.02.2025 11:30 Відповісти
Інфа по конкретній справі не має значення. Байден схоже різко знизив квоти, а не призупинив, тому що поодинокі кейси таки проходили розгляд, хоча більшість і зависла.
показати весь коментар
19.02.2025 13:10 Відповісти
Навезе їм кацапов як шредер з меркель у Німеччину?
показати весь коментар
19.02.2025 11:27 Відповісти
Правильно зробила. Повертайтесь Батьківщину захищати! На жаль це не про таких. Україна це навіть не Хорватія яка виставила пів-мільйонну армію при 4 млн. населення.
показати весь коментар
19.02.2025 11:52 Відповісти
В найкращі часи армія УНР нараховувала заледве 100 тис штиків при 40 мільйонах населення. Ну, а потім, хто не хотів захищати Україну у 1920 їв своїх дітей у 1933... "Отака історія нашого народу"...
показати весь коментар
19.02.2025 11:57 Відповісти
Українцям призупинили,а в штатах розігнали відділ який слідкував за мордорькими олігархами.Братва своїх не кидає.
показати весь коментар
19.02.2025 12:01 Відповісти
Зато руде мудило поновлює дипломатичні стосунки з парашею. Це ж чудово, що фсб знову відновить свою діяльність в Америці , та запустить свою розвідку ******** в американців все, що вони мають та збираються втілити у життя. Всі їхні технології будуть у Кремлі на столі.
показати весь коментар
19.02.2025 12:03 Відповісти
а мудоссіянам?
показати весь коментар
19.02.2025 12:10 Відповісти
С одной стороны этот шлагбаум пойдет на пользу Украине. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
19.02.2025 12:52 Відповісти
а наступний крок це депортація українців в Україну?
показати весь коментар
19.02.2025 14:05 Відповісти