11018 відвідувачів онлайн
2 941 19

РФ втратила понад 530 тисяч військових за рік, - Politico

Журналісти ВВС назвали імена понад 83 тисяч загиблих військових РФ

За даними НАТО, протягом минулого року Росія втратила понад 530 тисяч військових убитими та пораненими у війні проти України. 

Про це пише Politico, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, загалом за три роки бойових дій втрати російської армії оцінюються у 837 тисяч осіб.

Крім цього, у січні 2025 року РФ випустила по Україні 10 900 боєприпасів, більшість із яких були ударними дронами "Шахед".

Попри це, українська армія змогла завдати відчутних ударів по російських нафтопереробних заводах, що призвело до зниження поставок на них приблизно на 2,5% у порівнянні з минулим роком.

Також повідомляється, що присутність у Курській області 11 тисяч військових з Північної Кореї. Хоча лише "відносно невелика частина" з них бере участь у бойових діях, вони демонструють слабку адаптацію до атак українських дронів.

"Ми, як і раніше, бачимо, що північнокорейці покладаються на хвилі людських атак", - зазначив посадовець.

Нагадаємо, Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 862 390 російських загарбників.

Топ коментарі
+9
Якшо вже віслючки та коні на фронті, а на штурм ідуть каліки на милицях, то перемога вже точно близько
показати весь коментар
19.02.2025 12:13 Відповісти
+5
РФ втратила понад 530 тисяч військових за рік, - Politico

Ура, ***.
Перемога вже в кишені.
показати весь коментар
19.02.2025 12:11 Відповісти
+5
Не дарма кацапи про перемовини замичали, і пропаганда вже перевзулася, мир, дрючьба, америка-голі баби!!!
показати весь коментар
19.02.2025 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
РФ втратила понад 530 тисяч військових за рік, - Politico

Ура, ***.
Перемога вже в кишені.
показати весь коментар
19.02.2025 12:11 Відповісти
Якшо вже віслючки та коні на фронті, а на штурм ідуть каліки на милицях, то перемога вже точно близько
показати весь коментар
19.02.2025 12:13 Відповісти
Вже й Нато публікує цифри майже ідентичні нашому Генштабу. Тільки в рижого пі... інша бугалтерія.
показати весь коментар
19.02.2025 12:16 Відповісти
В нього генератор випадкових цифр...
показати весь коментар
19.02.2025 12:24 Відповісти
Самий головний індикатор - "паніка Трампа"
Чим більше він панікує та плутає цифри - тим у касапів справи гірше і гірше...
показати весь коментар
19.02.2025 13:39 Відповісти
А що не так? Що саме у цій цифрі вам не подобається? Скільки особисто ви ліквідували?
показати весь коментар
19.02.2025 12:17 Відповісти
Не дарма кацапи про перемовини замичали, і пропаганда вже перевзулася, мир, дрючьба, америка-голі баби!!!
показати весь коментар
19.02.2025 12:27 Відповісти
Ага і гардон з нори виліз.
показати весь коментар
19.02.2025 12:39 Відповісти
Жвачьку забьіл!
показати весь коментар
19.02.2025 12:41 Відповісти
ви як дитина. Факти:

- трамп подзвонив путіну, сказав "давай припинемо вогонь". путін сказав - ні
- США зустрілись з парашею в саудитів, 5 годин балакали. Результат: планують нові зустрічі (може).
- лавров, небензя: вимагають в України авансом 30% територій для початку переговорів

де тут перемовини?
показати весь коментар
19.02.2025 12:51 Відповісти
Україна не була за столом перемовин.
лавров і небєзя повинні вимагати щось від Трампа - типу Трамп вводить армію США в Україну відбиває для ліліпутіна 30% та передає лаврову - якось так
показати весь коментар
19.02.2025 13:41 Відповісти
То ви як дитина, ще вчора вони брали ротом Лісабон, і носились з ракетами гумовими на Вашингтон. А тут вже ліпші друзі, почекайте тиждень, все зміниться десять раз.
показати весь коментар
19.02.2025 13:54 Відповісти
Дайошь мільон! Пэррвьій!
показати весь коментар
19.02.2025 12:40 Відповісти
Да и х*й с ними, хотя может и ни у всех...
показати весь коментар
19.02.2025 12:41 Відповісти
навіть якщо це не брехня, то для раши це взагалі нічого.
показати весь коментар
19.02.2025 12:43 Відповісти
Для раші це нічого, головне щоб віслюків було побільше
показати весь коментар
19.02.2025 13:00 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 13:22 Відповісти
Це виходить, що кацапи випускають мінімум 10.000 ударних дронів далекої дії на місяць. У нас в "планах" 30.000 на рік.
показати весь коментар
19.02.2025 13:22 Відповісти
Це все результати "оманських домовленностей?
показати весь коментар
19.02.2025 13:40 Відповісти