9849 відвідувачів онлайн
4 065 98

Стефанчук про вибори під час війни: "Україні потрібні кулі, а не бюлетені"

Стефанчук прокоментував вибори під час війни

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук наголосив, що проведення виборів в Україні можливе лише після закінчення дії воєнного стану.

Про це він повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Ukraine needs bullets, not ballots (Україні потрібні кулі, а не бюлетені. - Ред.). Коли лунають заяви про необхідність виборів під час повномасштабної війни, варто розібратися: це реальна можливість чи черговий інструмент дестабілізації України?" - зазначив він.

Стефанчук заявив, що Зеленського було обрано на демократичних виборах.

"Вибори в Україні відбудуться. Вони пройдуть за законами України. Вибір робитимуть громадяни України. І це будуть демократичні вибори. рашистський ворог не може і не буде нам нічого диктувати. Ми не копіюватимемо їхні практики, де "переможець" відомий ще до голосування, а псевдовибори проходять разом із псевдореферендумами – у нашому випадку ще й під дулами російських автоматів", - наголосив спікер ВР.

За словами глави парламенту, Росія ніколи не була за мир - вона завжди прикривала агресію псевдо-миротворчістю.

"Її сценарій незмінний: спочатку окупація, потім тиск через "переговори", які мають лише закріпити досягнуте силою. Чи варто робити вигляд, що цього разу все буде інакше?

Україна не відмовляється від демократії. Але вибори можливі лише після закінчення дії воєнного стану. Це пряма норма українського закону. Вигадувати "демократію" під обстрілами – це не демократія, а спектакль, у якому головний вигодонабувач сидить у кремлі", - підсумував він.

Стефанчук прокоментував вибори під час війни

Заява Трампа про рейтинг Зеленського

Нагадаємо, напередодні Трамп заявив, що в Україні потрібно провести вибори, бо рейтинг довіри до Зеленського впав до 4%.

Станом на першу половину лютого 2025 року 57% українців довіряють президенту Володимиру Зеленському, не довіряють - 37%, йдеться в дослідженні КМІС.

Володимир Зеленський назвав дезінформацією заяви про 4% його рейтингу.

Топ коментарі
+36
Україні потрібні адекватні крманичі, а не свиноподібне збіговисько невігласів-запроданців.
показати весь коментар
19.02.2025 14:25 Відповісти
+23
Свині потрібне корито
показати весь коментар
19.02.2025 14:28 Відповісти
+18
Засцяло свиняче рило що разом з іншими ЗЕмародерами доведеться решту життя провести в смердючій тюремній камері .
показати весь коментар
19.02.2025 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трумп-дурень
показати весь коментар
19.02.2025 14:24 Відповісти
Україні потрібні адекватні крманичі, а не свиноподібне збіговисько невігласів-запроданців.
показати весь коментар
19.02.2025 14:25 Відповісти
Захрюкало, коли корито забирають. Ніяк не нажреться
показати весь коментар
19.02.2025 15:09 Відповісти
який гарний боров
показати весь коментар
19.02.2025 16:26 Відповісти
ты то сам пойдёшь на передок смотреть чтоб выборы были правильными а может своих родных отправишь? так что сопи в цензоре если герой чего бегаешь от тцк?
показати весь коментар
19.02.2025 15:14 Відповісти
Стефсвинюк, це и тут по руzгє хрюкаєш?
показати весь коментар
19.02.2025 15:58 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 14:26 Відповісти
Ой, как неудобно получилось ...
показати весь коментар
19.02.2025 15:23 Відповісти
У Вінниці у кожну поштову скриньку закидають газету Слуга Народу СН розміром по 4 сторінки. Піарять Єрмака, Є Кравчук і тд . Цікаво. А для чого це? А де грошики узяли? Я здогадуюсь, але мені не дадуть розслідувати. Де Шабунін? Бігус? Дубінський, ти де, йбтвою мама любит скорость?
показати весь коментар
19.02.2025 15:35 Відповісти
Свині потрібне корито
показати весь коментар
19.02.2025 14:28 Відповісти
І щоб помиї ніколи не закінчувались
показати весь коментар
19.02.2025 14:53 Відповісти
Засцяло свиняче рило що разом з іншими ЗЕмародерами доведеться решту життя провести в смердючій тюремній камері .
показати весь коментар
19.02.2025 14:29 Відповісти
якщо погнати зараз це рило, ми всією країною будем сидіти в смердючому москальському хліву.
показати весь коментар
19.02.2025 14:45 Відповісти
Центр , близько 70% відсотків ураження ворога припадає на дрони , а там вище Бутусов написав що на 2025 рік урядом віділені мізерні кошти на закупівлю дронів , а це значить втрачені життя наших воїнів і втрачені території .То як можна перемогти коли у владі мародери і саботажники ?
показати весь коментар
19.02.2025 15:05 Відповісти
ну якщо виберуть якого-небудь умовного бойка, то в тюремних камерах будуть не тільки нинішні керманичі
показати весь коментар
19.02.2025 14:47 Відповісти
Бо її в Україні ніколи не було.
показати весь коментар
19.02.2025 14:47 Відповісти
Кулю в лоб! Кожному!
показати весь коментар
19.02.2025 14:30 Відповісти
Свинтус, ібаний, ну так давай власним прикладом покажи який рембо і патріот на фронті, а не в Києві з купою обслуги.
Як замахали ці вилупки, які всіх гонять на забій, а самі навіть не збираються захищати. А їх дітки вже давно мають громадянство інших країн
Поки таке і далі буде, ніколи не буде ніякої перемоги
показати весь коментар
19.02.2025 14:30 Відповісти
Шо ви таке пишете? А якшо його вбьють? Хто буде керувати країною? А якшо замість нього прийде якийсь дурак?
показати весь коментар
19.02.2025 14:38 Відповісти
Ну красень просто на фото. Лице Верховної Ради України.
показати весь коментар
19.02.2025 14:31 Відповісти
то це лице ?
показати весь коментар
19.02.2025 14:37 Відповісти
У Верховної Ради давно немає лиця.
показати весь коментар
19.02.2025 14:55 Відповісти
Пилять, нагадує маленьку дитину, яка вигадує собі на 8 годин занять, відмовок та іншого замість того, щоб сісти і виконати уроки за 15 хвилин

А в чому проблема провести вибори? Якщо вже не спромоглися конституційним судом ухвалити рішення?
показати весь коментар
19.02.2025 14:31 Відповісти
Колись в молодих літах на початку незалежності в голові не вкладався вислів - патріотизм - то є останній прихисток негідників. Не міг зрозуміти й все. Не може так бути! Тепер розумію на повну.
показати весь коментар
19.02.2025 14:31 Відповісти
Если Зеля уверен что у него больше 50% поддержка, чего они все так засуетились тогда? Ведь когда такая поддержка не нарисована ведь можно легко выигарь выборы? ИЛи что-то немножко трындит и боится выборов
показати весь коментар
19.02.2025 14:32 Відповісти
Яка хата такий тин. Який батько такий син.
показати весь коментар
19.02.2025 15:03 Відповісти
Це не свиня..це черв'коподібна лічинка ригів...придави і з нього присне лайно
показати весь коментар
19.02.2025 15:18 Відповісти
Трамп і не говорив, що під час війни, після миру або перемир'я коли він порішає бо ви за три роки нічого не рішали тільки на грошових потоках сиділи.
Рубіо додав що вони так 100 років планували воювати.
показати весь коментар
19.02.2025 14:33 Відповісти
Україні потрібні салатики, супчики, м'ясце, мучне і дууууже багато. Бо ця харя точно ні в яких пулях не потребує.
показати весь коментар
19.02.2025 14:34 Відповісти
не хоче кабан з дач1 з1джати , прийдеться знову до тещ1 пере1зджати
показати весь коментар
19.02.2025 14:35 Відповісти
Стефанчуку потрібен велотренажер.
показати весь коментар
19.02.2025 14:35 Відповісти
Відразу поламає інвентар.
показати весь коментар
19.02.2025 14:47 Відповісти
Я вибачаюсь, а де такий взяти? то ж ексклюзив для таких розмірів...зломить падло
показати весь коментар
19.02.2025 15:01 Відповісти
бл.дь! дебіли кончені! вибори, зараз?! під час війни?! обирати будете між )(уйлом і Хєркіним!
показати весь коментар
19.02.2025 14:35 Відповісти
Ви тільки гляньте, скільки номерної подоляцької ботви сьогодні налізло...
показати весь коментар
19.02.2025 14:48 Відповісти
Під час перемир'я.
показати весь коментар
19.02.2025 15:02 Відповісти
Треба підняти ціни у їдальні, а то вже не влазить у рамку
показати весь коментар
19.02.2025 14:38 Відповісти
Пуля на кабана. 5 букв?
Жакан
показати весь коментар
19.02.2025 14:57 Відповісти
Там слонобій якийсь потрібен,бо вже більший за кнуряку
показати весь коментар
19.02.2025 15:11 Відповісти
Про чотири відсотка не нагадав тільки Кім Чин Ін! Може він за Україну???
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Леви ніколи не виграють під проводом баранів. Скільки баранам не давай зброї та грошей - вони все просруть .
При зміні існуючої влади в України є ПРИМАРНИЙ ШАНС , при збереженні - жодного .
Якби зелене бидло думало хоч трохи про Україну - воно добровільно б втекло з накраденим на Багами -давши країні шанс .
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Дивагні леви ніколи ні в кого нічого невиграють. Хто би вами не керував.
показати весь коментар
19.02.2025 19:58 Відповісти
Це мудрі леви, які розуміють ,що не має сенсу ,щоб гинути мясом під керівництвом баранів
показати весь коментар
19.02.2025 20:00 Відповісти
СЦИКУНИ ОБИКНОВЕННИЄ.
показати весь коментар
19.02.2025 20:26 Відповісти
А Хоробрі тікають в СЗЧ ,потім через Тису ,,хоч воювали з 2022 ..
показати весь коментар
19.02.2025 20:43 Відповісти
Це каже хряк, який у декларації на відшкодування збитків вказував аренду квартири власницею якої є теща.
Молодець, з'їж бурячок.
показати весь коментар
19.02.2025 14:44 Відповісти
Стефанчук, Украине нужны пули, а не кацапские реакторы
показати весь коментар
19.02.2025 14:46 Відповісти
Ну звісно ж вам, зеленій *******, яка присмокталася до корита, вибори не потрібні! ніхто й не сумнівався, що вас від цього корита живцем не відірвеш!
показати весь коментар
19.02.2025 14:47 Відповісти
так вони е 2 кулі стфанчуки- гладенькі та куле образні
показати весь коментар
19.02.2025 14:49 Відповісти
Кулі, а не бюлетені? а може кулІ,а не кацапськІ атомнІ енергоблоки-ЗекрадІЇ ???!
показати весь коментар
19.02.2025 14:50 Відповісти
Це Стефанчуку треба, щоб застрелитися?
показати весь коментар
19.02.2025 14:50 Відповісти
а чого ж ти свономорде мудило вивіз сина в 2022-у в Відень??? Нехай вернеться і пускає кулі
показати весь коментар
19.02.2025 14:50 Відповісти
Як же вони всі в один голос сьогодні заволали - як тільки Трамп натиснув з виборами
показати весь коментар
19.02.2025 14:54 Відповісти
Пропоную створити потужний український авіаційний касетний ********* - КАБ і назвати його - ''КАБан Стефанчук''.
показати весь коментар
19.02.2025 14:55 Відповісти
Україні потрібен Уряд Єдності з професіоналами, а не зграя крадіїв і зрадників з триденною Трускавецькою освітою.


показати весь коментар
19.02.2025 14:55 Відповісти
Танок 💃 від Мар'яни, це окремий треш😆
показати весь коментар
19.02.2025 15:07 Відповісти
"Україні потрібні кулі, а не бюлетеніі"
- так це тому ви, зеленські кріпаки та хвойди, заборонили свободу слова (не воєнну цензуру), конструктивну опозиційну діяльність депутатів, мародерите скрізь, куди дотягнитеся, чморите патріотів України та Пороха, тягаєте бойових генералів по портновських судах, розігнали команду Залужного, виготовляєте браковані міни та покриваєте елітних саботажників-зрадників, поназначали дипломатами та переговорниками тупих аніматорів, "масажисток та фотографів"....?
показати весь коментар
19.02.2025 14:56 Відповісти
Коли рухне фронт,ці зе гниди здриснуть першими,вже бачили це в 2022р.коли стадо цих гнид "рвало" кордони України поза чергою
показати весь коментар
19.02.2025 14:58 Відповісти
КОЖНОМУ СТЕФАНЧУКУ ПО КУЛІ
показати весь коментар
19.02.2025 14:59 Відповісти
ZVO (так, саме з цих літер складалися рашистські тактичні знаки при вторгненні) - геть!
показати весь коментар
19.02.2025 14:59 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 15:01 Відповісти
Кажуть ви друкуєте бюлетені.
Взагалі цю бридку пику не мають бачити наші союзники. Допомоги нам не дадуть.
показати весь коментар
19.02.2025 15:05 Відповісти
"Україні потрібні кулі, як для зовнішніх ворогів рашистів.так і для рашистських ворогів України в самій Україні.Не виключено.що той.хто говорить про кулі для ворогів України.вказує пальцем на самого себе...???
показати весь коментар
19.02.2025 15:10 Відповісти
Так саме тому ти поставив на голосування закон про купівлю під час війни кацапського металобрухту на понад 600 мільйонів доларів ?
показати весь коментар
19.02.2025 15:13 Відповісти
Думаю, ОП здорово ошиблось, когда подало этому деятелю команду "голос"
показати весь коментар
19.02.2025 15:16 Відповісти
От тільки тебе, свиняча морда тут не вистачало!!! Закрий своє єп..до, і на ...уй !!!
показати весь коментар
19.02.2025 15:16 Відповісти
Стефанчуку потрібні кулі
- двох вистачить.

Ще п'ять-шість на тих ефективних менеджерів - і зе зникне саме.

І Україна переможе.
показати весь коментар
20.02.2025 00:47 Відповісти
Так до крісла приріс, що не відірвати
показати весь коментар
19.02.2025 15:18 Відповісти
чмо
показати весь коментар
19.02.2025 15:20 Відповісти
свиня дуже хвилюется що відженуть від корита....
показати весь коментар
19.02.2025 15:22 Відповісти
А ви скоти беріть не за рахунок куль, а за рахунок єдиного брехломарахвона, можна ще з королівського зєкортежу та цілої армії охоронців нікчемної тушки.
показати весь коментар
19.02.2025 15:24 Відповісти
даа свинарчук, саме тому ви зешобло закупили бюлетені, всі бачіли як воно нервово тицяло свого телефона коли ЄС блокував роботу ВР і вигукували про те що дєрьмача влада закуповує вже бюлетені
показати весь коментар
19.02.2025 15:29 Відповісти
да что вы все стоните с этими выборами во время войны* по мне пусть хоть чёрт будет лишь бы мы выиграли и наши все вернулись домой
показати весь коментар
19.02.2025 15:29 Відповісти
С цим чортом ми не виграємо ніколи.

Бо цей чорт саботажник, зрадник та злодій.
показати весь коментар
19.02.2025 16:03 Відповісти
Стефанчук:я люблю сардельки!
показати весь коментар
19.02.2025 15:32 Відповісти
на такую жирную жопу никаких пуль не вистачить
показати весь коментар
19.02.2025 15:51 Відповісти
коливан не хоче відриватися від корита
показати весь коментар
19.02.2025 15:51 Відповісти
А навіщо ж ЗЄ та СН вже розгортають виборчі штаби по регіонах?
показати весь коментар
19.02.2025 16:02 Відповісти
Знову оті приблуди95 плутають Божий дар з яєшнею?
Їм про Попа, а вони, про Попову дочку!
Обов'язково, треба проводити вибори та осуджувати, а краще ЛЮСТРУВАТИ на стовпах або автокранах, посадових осіб, що саботувати підготовку України до відсічі московитам, та КОВІДУ19!!
Усі інші балачки, то для дурнів, теліпання єрундою!
показати весь коментар
19.02.2025 16:08 Відповісти
Свин.
показати весь коментар
19.02.2025 16:12 Відповісти
Та да, зелені з осені вже бігали по підприємствах з агітацією - мабуть куль для фронту вже було достатньо.
показати весь коментар
19.02.2025 16:37 Відповісти
а де ж патронний завод?тоді і кулі були б