10351 відвідувач онлайн

Трамп готовий прийняти будь-який результат виборів в Україні, навіть "проросійську маріонетку", - Fox News

Вибори в Україні: США і Росія вважають ключовою умовою миру

Російський диктатор Володимир Путін вважає високою ймовірність обрання в Україні "маріонеткового президента". Його підтримує американський лідер Дональд Трамп. 

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє журналістка Fox News Джекі Гайнріх із посиланням на дипломатичні джерела.

Співрозмовники заявили журналістці, що і Москва, і Вашингтон вважають проведення нових виборів в Україні "ключовою умовою успіху" процесу врегулювання.

Водночас, як додає журналістка, це найбільш суперечливий пункт, оскільки Росія не проводить чесних виборів, а українці проти перспективи встановлення маріонеткового проросійського президента.

Згодом Гайнріх написала, що джерело в США, знайоме з переговорами, пом’якшило заяву про вибори, заявивши що "це може бути частиною майбутніх переговорів, але не сьогодні".

Також зазначається, що російський диктатор Путін оцінює ймовірність обрання проросійського президента як доволі високу і переконаний, що будь-який кандидат, за винятком Зеленського, "буде гнучкішим і більш готовим до переговорів і поступок".

Там також додали, що Трамп, мовляв, готовий прийняти будь-який результат виборів, включно з обранням проросійського маріонеткового кандидата, оскільки він, як і Путін, вважає низькою можливість переобрання Зеленського.

Трамп та Путін оцінюють шанси на переобрання Зеленського як низькі, додала кореспондентка Fox News із посиланням на своїх співрозмовників у дипломатичних колах.

Нагадаємо, раніше Кіт Келлог заявив, що США хочуть, щоб Україна провела президентські та парламентські вибори після укладення можливої угоди про припинення вогню.

Посол України в США Оксана Маркарова повідомила, що Сполучені Штати не обговорювали з українською стороною необхідність проведення виборів в країні до кінця 2025 року.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні не може бути жодних виборів під час дії воєнного стану. Для цього треба змінити Конституцію та законодавство.

Спеціальний представник президента США Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог назвав ознакою здорової демократії те, що вибори в країні можуть відбуватися навіть під час війни. Однак Київ не має проводити їх саме зараз.

Топ коментарі
+31
Поправка:
Вони БАЖАЮТЬ "проросійську маріонетку"!!
показати весь коментар
18.02.2025 16:01 Відповісти
+25
Трамп хай готується прийняти відсутність виборів. Йому це не вперше після Канади та Гренландії, справиться.
показати весь коментар
18.02.2025 16:00 Відповісти
+22
Так може на це й сподівається? )))
Вже навіть не приховують, що зливають Україну.
А як дихали, як дихали: Афганістану 2.0 не буде.

Короче, донатимо на дрони, ******* далі.
показати весь коментар
18.02.2025 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
🤣🤣🤣
показати весь коментар
19.02.2025 08:05 Відповісти
Ні!Це трампівська помийка.
показати весь коментар
18.02.2025 16:58 Відповісти
Если Трамп и путлер уверены, что Зеленский проиграет выборы, а они настаивают на этих выборах, то может быть, они уже знают, кто эти выборы выиграет и потом подпишет всех их хотелки? И кто же этот смельчак, на которого рассчитывают в Вашингтоне и москве?
показати весь коментар
18.02.2025 16:56 Відповісти
мертвечук
показати весь коментар
18.02.2025 17:38 Відповісти
Треба вибрати знову Зелю, та поламати плани Х-ла!
показати весь коментар
18.02.2025 17:04 Відповісти
Трамп не хочет чтобы Украина превратилась для него, как Вьетнам для Никсона.
показати весь коментар
18.02.2025 17:04 Відповісти
Завтра Келога мордою трохи повозять по лійнії фронту,трохи покажуть як діють асвабадітелі ,і хто такий куйло!
показати весь коментар
18.02.2025 17:09 Відповісти
На мою думку із всіх кандидатів що мають рейтинг згідно опитувань, тільки зелені тягнуть на проросійську партію враховуючи скільки колишніх ригів у них і як в унісон теперішня ОПЖ з ними голосує...
показати весь коментар
18.02.2025 17:21 Відповісти
зеленський вибори не програє...підключать качалкі маніпуляцій , зі всіх сторін , для лохторатів ...його треба легалізувати, закриють рота всі українські ЗМІ , бо США та і русня цього хочуть , тому шо 60% тих хто голосував за цього пі** раса 🤡 і досі чекають на ссср...
показати весь коментар
18.02.2025 17:33 Відповісти
Серйозно? Це там у Німеччині таке кажуть?
показати весь коментар
18.02.2025 18:41 Відповісти
поступово вимальовується контур примусу до капітуляції України. Про відшкодування збитків, покарання військових злочинців можна забути. Американський ублюдок з русофашистською мразотою вже про все домовились.
показати весь коментар
18.02.2025 17:37 Відповісти
Путин буквально с помощью Трампа хочет получить все, что он не смог получить в 22 году с помощью войны, не сумев захватить Киев. Трамп просто русская пешка.
показати весь коментар
18.02.2025 17:51 Відповісти
Ну що ви таке кажете? Просто він "робить Америку знову великою"😅 Діркою від бублика...🤗😂🤣🤣🤣
показати весь коментар
18.02.2025 18:40 Відповісти
Я описываю что происходит. Путин хотел получить свои цели с помощью войны. У него не получилось. Теперь он надеется получить их с помощью США.
показати весь коментар
18.02.2025 18:41 Відповісти
Вероятность избрания пророссийского президента нулевая
показати весь коментар
18.02.2025 18:12 Відповісти
так зараз вже є прорашинський президент. це боневтік. не слухай вухами, що він куже, а дивись очима, що він робить.
показати весь коментар
18.02.2025 18:20 Відповісти
Трамп готовий прийняти будь-який результат виборів Джерело: https://censor.net/ua/n3536497
**************
Донні готовий прийняти з будь-якого боку. От простітутка рижа!

показати весь коментар
18.02.2025 18:21 Відповісти
Ну-то може він і "за щоку" готовий, але то вже їх з Ху...лом особиста справа, нам своє робити...
показати весь коментар
18.02.2025 18:37 Відповісти
Плевали мы на их решения, с подачи Трампа путлер уже хочет диктовать Украине буквально каждый шаг, не будет этого, облизнётесь!

Выборы будут только когда закончится война, когда Украина возвратится к своим границам, когда возвратятся домой все украинцы, а самое главное, когда народ узнает всю правду о том, почему всё так произошло, кто и как за это ответит, только потом будем говорить о выборах.
показати весь коментар
18.02.2025 18:59 Відповісти
Тонко працюють паскуди. Ціла психологія - ***** демонстративно шпарить на оманського лижника аби дурні ще раз купились і зробили нібито найгірший для рашки вибір.
показати весь коментар
19.02.2025 00:49 Відповісти
Там нещодавно Мураєва готували - цілу виставу влаштували, де він нібито в Китаї, робить чайну церемонію, вєщає ватні істини, і пропонує Україні лягти під внєшнє управлєніє, - під Китай, згідно його слів. Все це було схоже на передвиборчий ролик. Але не знаю хто за нього проголосує, враховуючи, що майже всі залишки проросійські територій України зтерті з лиця землі Росією. Так що якось дивно, що на Мураєва роблять ставку.
показати весь коментар
19.02.2025 01:21 Відповісти
Трамп обісрався з зупинкою за 24 години, тепер крутиться як глист на пательні.
показати весь коментар
19.02.2025 08:27 Відповісти
В Україні вже є промоскалівський презедент і його кодло.
показати весь коментар
19.02.2025 09:18 Відповісти
Сторінка 2 з 2