11459 відвідувачів онлайн
3 955 65

Трамп хоче завершити війну в Україні справедливо і не допустити її повторення через 2-3 роки, - Рубіо

Марко Рубіо

Президент США Дональд Трамп має намір завершити війну в Україні справедливо і не допустити її відновлення через 2-3 роки.

Про це заявив держсекретар США Марко Рубіо, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

"Майбутнє переговорів щодо України визначиться готовністю сторін "виконувати свої обіцянки", це покажуть найближчі тижні", - заявив Рубіо.

Більше інформації щодо цієї заяви Рубіо на цю хвилину немає. 

Як повідомлялося, Рубіо також заявив, що умови завершення війни мають бути прийтнятними для всіх, доведеться піти на поступки.

Зустріч у Саудівській Аравії

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

Зустріч делегацій США та РФ у Саудівській Аравії відбудеться 18 лютого, пише Axios. 17 лютого Цензор.НЕТ повідомляв, що Лавров та Ушаков вилітають до Саудівської Аравії на переговори з представниками США.

Топ коментарі
+15
Пусть валят ****** с територии чужой страны! не это так неработает?
показати весь коментар
18.02.2025 15:34
+12
А через 4 роки, коли рудого щура вже не буде при владі, то що?
показати весь коментар
18.02.2025 15:35
+12
"завершити війну в Україні справедливо " - так це не хороводи водити з ботоксним , а дати максимально зброю ,кошти , ввести додатково найжорсткіші санкції проти русні , заставити повністю виплатити всі репарації за руйнування , які москалі нанесли Україні і т.д. , а не барижити з на корисних копалинах і сипати комплімани малорослому чухану і його холопам з балалайні .
показати весь коментар
18.02.2025 15:53
Коментувати
Сортувати:
Пусть валят ****** с територии чужой страны! не это так неработает?
показати весь коментар
18.02.2025 15:34 Відповісти
Це так не працює
показати весь коментар
18.02.2025 15:47 Відповісти
"завершити війну в Україні справедливо " - так це не хороводи водити з ботоксним , а дати максимально зброю ,кошти , ввести додатково найжорсткіші санкції проти русні , заставити повністю виплатити всі репарації за руйнування , які москалі нанесли Україні і т.д. , а не барижити з на корисних копалинах і сипати комплімани малорослому чухану і його холопам з балалайні .
показати весь коментар
18.02.2025 15:53 Відповісти
Справедливо ⁉️ Цє , як у 1945 р .‼️бла-бла-бла МАНІПУЛЮЄ
показати весь коментар
18.02.2025 16:28 Відповісти
это вще какойто писимистический расклад так можно нафантазировать что ***** здохнет и кацапстан китайцы займу по праву и росиянцев загоня в поля чеснок поливать
показати весь коментар
18.02.2025 16:13 Відповісти
Источник информации? по факту без шапочки из фальги и тяжелых наркотиков.
показати весь коментар
18.02.2025 19:52 Відповісти
" Трамп хоче завершити війну в Україні справедливо і не допустити її повторення через 2-3 роки" Тоді Трамп повинен розуміти, що найкраща гарантія-- це НАТО. Хоча і вона не стовідсоткова...
показати весь коментар
18.02.2025 16:14 Відповісти
Сто процентная гарантия это ядерная программа
показати весь коментар
18.02.2025 16:15 Відповісти
Трамп хочет повеселить народ а та уж как получится .
показати весь коментар
18.02.2025 15:35 Відповісти
Слова з каманди рижих підпуйловників не вартують і використаної салфетки.
показати весь коментар
18.02.2025 15:45 Відповісти
вже один , хоч і не рижий - "повеселив"
показати весь коментар
18.02.2025 16:57 Відповісти
А через 4 роки, коли рудого щура вже не буде при владі, то що?
показати весь коментар
18.02.2025 15:35 Відповісти
а тоді трава не рости
показати весь коментар
18.02.2025 15:56 Відповісти
Скажуть: "і рибки поїли і ділдо вдало поюзали"
показати весь коментар
18.02.2025 15:57 Відповісти
Рудий скаже, шо при мені б путін ніколи би не напав....
показати весь коментар
18.02.2025 20:24 Відповісти
показати весь коментар
18.02.2025 15:35 Відповісти
АХАХАХАХХАХХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХХХАХХАХАХХАХХАХХАХАХХАХХАХХАХХХА.
показати весь коментар
18.02.2025 15:36 Відповісти
Шось готують - для Украіни нічого доброго
показати весь коментар
18.02.2025 15:36 Відповісти
Половина моя-половіна наша. От такі приблизно будуть поступки від кацапів. А трампісти поаплодують. Треш.
показати весь коментар
18.02.2025 15:37 Відповісти
та не кажи Гоп. Чи вже перескочив?
показати весь коментар
18.02.2025 15:40 Відповісти
А міністр фінансів що до Києва на підписання привозив? Чи то жарт був?
показати весь коментар
18.02.2025 15:38 Відповісти
Марко Рубіо нащадок кубинських нелегалів. Зараз він бореться з тими, ким були його батьки.
показати весь коментар
18.02.2025 15:44 Відповісти
Черговий відкат. Пацанам ще трохи треба роз'яснити що в Євразії понятія інші ніж у Брукліні. Вони розумні, зрозуміють що до чого.
показати весь коментар
18.02.2025 15:39 Відповісти
готовністю сторін "виконувати свої обіцянки"
WTF? росія і виконувати свої обіцянки? Ви притомні чи нас за дурнів тримаєте?
росія ніколи не виконувала і не збирається виконувати свої обіцянки. Їх має виконувати всі інші тільки не вони. Це їх головний постулат.
показати весь коментар
18.02.2025 15:40 Відповісти
Справедливо для кого? Для Украины справедливость это очистка от пидоров всей территории, репарации и смерть ***** у позорного столба. Ну а для одичалых справедливость это всех убить,всех ограбить ну в общем как они любят.
показати весь коментар
18.02.2025 15:41 Відповісти
А через чотири - можна починати знову.
показати весь коментар
18.02.2025 15:42 Відповісти
рубио и другие, просто расскажите ради смеха, что вы там выторговали хорошего для Украины ?
показати весь коментар
18.02.2025 15:43 Відповісти
Хай не пи@@ть і скаже що мафіозний базар з мордорською конякою пройшов успішно.Що почався розподіл "общака".
показати весь коментар
18.02.2025 15:43 Відповісти
Ну я так розумію "справедливо" в розумінні Трампа , задовольнити не усі бажання Пуйла а лише частину. Цікаві часи у світі настануть , за такою "справедливістю"
показати весь коментар
18.02.2025 15:46 Відповісти
Дивячись що вважати справедливим. Поки що, Трамбон бажає миру за рахунок України. Теріторіальни поступки Параши, нвадра і гроші Доні. Україні залишається розброєння, скорочення армії, і борги. Ось ******* бачення миру за Тромбоном, Співяє під музику *****.
показати весь коментар
18.02.2025 15:47 Відповісти
Ага, "справедливо" як і в угоді про копалини і ресурси - гірше ніж до агресора!

"Недопустити повторення" - тільки через розвал Росії!
показати весь коментар
18.02.2025 15:47 Відповісти
Каждый маньяк испытывает неудобства когда у жертвы в руках вдруг появляется пистолет. Ведь маньяк хочет иметь полную власть над жертвой чтобы убивать ее наиболее мучительной смертью, а не быть на мушке.

Украину уже разоружали во времена УНР и закончилось это тем что людоеды ворвались на территорию Украины и сразу начали убивать - всех без разбора. Рубили безоружных детей, стариков, женщин шашками с особым наслаждением и закапывали в братских могилах. До сих пор находят эти могилы и ещё будут находить сотни лет.

Когда надоело убивать оружием, они придумали более жестокие методы убийства - Голодомор. Поэтому, справедливый мир, это когда у Украины будет достаточно оружия чтобы превратить Рашку в лунный пейзаш
показати весь коментар
18.02.2025 15:54 Відповісти
блаблабла... И ни слова про причину происходящего -- страну - агрессора.
показати весь коментар
18.02.2025 16:51 Відповісти
Суслік! Чи як там тебе. Ніхто ради Ізраїля на порушення міжнародного права не йде. Тим більше - Європа. Трамп щось хоче, але не зможе. Бо не дадуть.
показати весь коментар
18.02.2025 16:52 Відповісти
Европа в ближайшее время выделит Украине 700 лярдов евро для покупки оружия. как думаешь, сколько ещё кацапов украинцы утилизируют? на сегодняшний день кацапы потеряли безвозвратными потерями в Украине уже около 950 000 своих зольдатен. зачем? чтобы захватить несколько украинских областей? зачем? что, земель у лаптестана своих не хватает? кроме почти миллиона человеческих потерь, нужно ещё подсчитать ресуры и финансы, которые потерял лаптерайх. а это сотни и сотни миллиардов долларов. можно было бы эти деньги раздать своему быдлонаселению и жить в золоте. но нет. лучше на войну потратить. так в чем победа? в том, что лошадь сегодня на равных с Марком Рубио разговаривала? ну так и до войны они это делали. более того, если речь идет об уступках от всех, то это подразумевает, что федерация вернет Украине большую часть оккупированных земель. тогда вопрос еще более остро станет - за что эти мальчики в трусиках из лаптестана гибли в Украине?
показати весь коментар
18.02.2025 18:19 Відповісти
не виділить це європа
і нічого раша не поверне
показати весь коментар
18.02.2025 18:41 Відповісти
ну сьогодні вже про це говорила Урсула. а та дамочка такими заявами просто так не розкидається. Рубіо сказав, що всі сторони мають піти на поступки. тож каців це теж стосується. і поступками для каців буде повернення окупованих земель Україні. інакше, Трамп буде не миротворець, а путінський обсос. Рудий на таке приниження ніколи не піде. тож все це дуже можливо.
показати весь коментар
18.02.2025 18:49 Відповісти
я вам скажу про що йде мова - повернення того, шо вони не включили в конституцію. Це харк. область. Чи на що ви губу розкатали?? не повернуть вони більше нічого!!
показати весь коментар
18.02.2025 19:00 Відповісти
ну побачимо. я би на вашому місці таким категоричним не був би.
показати весь коментар
18.02.2025 19:07 Відповісти
ну-ну.. погонят. могут так погнать, что опять найдется какой-нить пригожин и на этот раз точно дойти до мацквы. всему есть предел. как в одном фильме говаривал один герой, молв, ну так легче развернуться и перебить вертухаев, чем идти на штурм вражеских позиций. упоротые зетники - далеко не вся *********. да и наемникам платить тоже долго не смогут. поставят танкеры на прикол, уронят потолок цен с 60 до 40 или 30, вот тогда нечем будет платить наемникам иностранным. да, это случится не сегодня и даже не завтра, но такой финал явно неизбежный. поэтому лапотня сейчас за эти переговоры и цепляется. и Рыжий это не может не замечать, поэтому будет нажимать на плешивого, если дело дойдет таки до реальной встречи между ними. а если лапти будут и дальше быковать, то и встречи никакой не будет, а Украине ленд-лиз откроют да и войска свои ещё пошлют на помощь.
показати весь коментар
18.02.2025 20:58 Відповісти
Президент США Дональд Трамп має намір завершити війну в Україні "справедливо" ЗА РАХУНОК УКРАЇНИ ,котра для завершення війни на своїй території, має заплатити куйлу своїми територіями,котрі це куйло окупувало, а США ,за те, що вони не надали допомоги Україні і українському народові ,щоб цього що не відбулося і світовий рашистський окупант,та злочинець був вигнаний світовою спільнотою з України ,як і на майбутнє,залишитися на одинці перед рашистським вбивцею і окупантом .своїми корисними копалинами.Це той випадок, коли насильник рашист.вимагає від своєї жертви України виплатити йому репарації окупованими ним територіями, а його американському помічнику і прихильнику окупації української території .Україна і українці мають виплатити десятки,як не трильйони доларів репарацій своїми корисними копалинами...шакали
показати весь коментар
18.02.2025 15:55 Відповісти
боту -пропагандону мы конечно же поверим
показати весь коментар
18.02.2025 16:53 Відповісти
Коли говорять про справедливий мир мене бісить ,ворог окупував майже 20% нашої території ,убив сотні тисяч українців, зруйнував сотні міст і сіл і мільйони людей вигнав з своїх домівок який справедливий мир?
показати весь коментар
18.02.2025 16:01 Відповісти
Ну пока ТрамПодонок делает обратное - тащит мир к 3 мировой глобальной войне, поддерживая и укрепляя Путлера
показати весь коментар
18.02.2025 16:18 Відповісти
Для США євро як більмо в оці
показати весь коментар
18.02.2025 17:08 Відповісти
От мірка "справедливо" мене цікавить. Справедливо для кого? Бо не існує справедливості для всіх. Наприклад не справедливо, що вибраний більшістю українців виконати обіцянку "зупініть ету нєпанятную вайну", привів в Україну криваву і нищівну бійню, і каже, що тим українцям, кому не подобаються його дії, потрібно брати громадянство іншої країни. Для нього це справедливо. Для жителів України - ні.
показати весь коментар
18.02.2025 16:32 Відповісти
Мій допис зразу під твоїм.
показати весь коментар
18.02.2025 16:36 Відповісти
Справедливо - це на основі міжнародного права, а не чиїхось навіяних брехливою пропагандою почуттів та емоцій. Нехай вибираються за кордони України й виплачують репарації за заподіяну шкоду. Щоб у них не виникло бажання через 3-4 роки щось знову розпочати, треба позбавити немиту ядерної зброі і можливості її відновити, обмежити в озброєнні. Ніхто на цю країну нападати не збирається.
Китай призначити гарантом її безпеки.
показати весь коментар
18.02.2025 16:35 Відповісти
Познімають санкції, у нас заберуть копалини, а потім скажуть, ізвінітє, нє получилось
показати весь коментар
18.02.2025 16:52 Відповісти
а на що ви сподівалися ?
показати весь коментар
18.02.2025 17:34 Відповісти