4864 відвідувача онлайн

На переговорах у Саудівській Аравії Росія просила США вивести сили НАТО зі Східної Європи, - FT

На переговорах у Саудівській Аравії Росія просила США вивести сили НАТО зі Східної Європи

На перемовинах у Саудівській Аравії Росія нібито попросила США вивести сили НАТО зі Східної Європи для "нормалізації відносин". Американська делегація відкинула цю вимогу.

Про це заявив керівник апарату президента Румунії і радник з питань оборони і національної безпеки Крістіан Дьяконеску, пише Financial Times, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Дьяконеску, попри те, що Вашингтон відкинув цю вимогу, немає жодних гарантій, що США зрештою не підуть на цю поступку російському диктатору Володимиру Путіну.

"Наскільки я розумію, ситуація може змінюватися від години до години або від дня до дня",- заявив він.

На думку румунського посадовця, прем'єр Великої Британії Кір Стармер і президент Франції Емманюель Макрон під час майбутніх візитів до Вашингтона переконуватимуть президента США Дональда Трампа не йти на цей крок.

Видання пише, що поступки Росії з боку адміністрації Трампа, зроблені останніми днями - від відмови Україні в членстві в НАТО до обіцянки нормалізувати відносини США з Росією змушують східні країни Альянсу перейматися щодо намірів Трампа.

Нагадаємо, що 18 лютого в Саудівській Аравії відбулася зустріч делегацій США та РФ.

Видання Fox News повідомляло, що Росія та США пропонують триступеневий мирний план, що включає припинення вогню, вибори в Україні, а потім підписання остаточної угоди.

Топ коментарі
+32
Так опустить Америку, как это за месяц сделал Донни, не смог ни один внешний враг. Жалкое зрелище.
показати весь коментар
20.02.2025 21:38 Відповісти
+15
Ну, я всегда про него так и писал - самовлюбленный мошенник чистой воды. Достаточно изучить биографию этого барыги и посмотреть на результаты его первого срока.
показати весь коментар
20.02.2025 21:47 Відповісти
+13
Насправді,на сходці там ,москалі насміялися з Трампона,і тому він накинувся на Зеленського,бо ж треба знайти винного,лиш би не його.
показати весь коментар
20.02.2025 21:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Насправді,на сходці там ,москалі насміялися з Трампона,і тому він накинувся на Зеленського,бо ж треба знайти винного,лиш би не його.
показати весь коментар
20.02.2025 21:37 Відповісти
Так опустить Америку, как это за месяц сделал Донни, не смог ни один внешний враг. Жалкое зрелище.
показати весь коментар
20.02.2025 21:38 Відповісти
Знаєш я казав що він Аль Капоне ХХІ століття,забираю свої слова назад ,Трамп це звичайний барига .Принаймі злочинець Аль Капоне дотримувався чкигось норм
показати весь коментар
20.02.2025 21:43 Відповісти
Ну, я всегда про него так и писал - самовлюбленный мошенник чистой воды. Достаточно изучить биографию этого барыги и посмотреть на результаты его первого срока.
показати весь коментар
20.02.2025 21:47 Відповісти
Донни завербований агент с 1987 года тоді ще КГБ під погонялом "Краснов" Він як водиться куратору (***** ) жодного поганого слова не сказав і не скажи. Посольстві РФ і консульства знову запроцюють зі шпигунами РФ
показати весь коментар
20.02.2025 23:51 Відповісти
Ви дебіли вже казочки про "агента Мальвіну" розповідали. І як результат маємо катастрофу 2019.
Тому зразу пішли *****.
показати весь коментар
21.02.2025 00:28 Відповісти
Нiхто нiчого не опустив. Узбагойся
показати весь коментар
20.02.2025 22:12 Відповісти
И ради этих вот высеров вас заслали сюда, руснявое одноразовое? Уже защищаете Трампа?
показати весь коментар
20.02.2025 22:15 Відповісти
Да, Трамп - это большой позор для США!
показати весь коментар
21.02.2025 00:37 Відповісти
Трамп як звичайний барига сказав-без проблем,мені тут Трамп Таун розбудовувати,нафіг ці витрати
показати весь коментар
20.02.2025 21:40 Відповісти
Таки він і виведе!! За колишні США вже треба забути! Деградація в усьому, починаючи з Голлівуду!
показати весь коментар
20.02.2025 21:42 Відповісти
ну, чого ви так.
при трампі голівуд буде знімати кіно виключно про білих поліцейських та реднеків на старих пікапах.
показати весь коментар
20.02.2025 21:53 Відповісти
ні при трампі голівуд буде знімати як удалі руські вітязі воють скрізь а він їм допомогає
показати весь коментар
21.02.2025 00:10 Відповісти
@ Україну не беруть до НАТО не тому, що Україна не виконала домашнє завдання та такі правила, а тому, що треба буде реально виконувати 5-у статтю.
показати весь коментар
20.02.2025 21:44 Відповісти
Та вони її ні для кого не виконають! Щодо країн колишнього Варшавського договору- так точно!!
показати весь коментар
20.02.2025 21:57 Відповісти
****, всього один сантиметр правіше...
показати весь коментар
20.02.2025 21:48 Відповісти
постанова була
показати весь коментар
20.02.2025 21:52 Відповісти
Сили НАТО обов'язково треба ввести з Польщі і Угорщини.
показати весь коментар
20.02.2025 21:50 Відповісти
***** - навіть вимогу вивести НАТО до кордонів 1991 року касапи залишили
А більшість дурників вірять що ліліпутін полишив надію взяти Київ.
показати весь коментар
20.02.2025 21:50 Відповісти
Забули мабуть Бучу і Мощун
показати весь коментар
20.02.2025 23:52 Відповісти
Пішла вода в хату...
показати весь коментар
20.02.2025 21:50 Відповісти
от ніхера не розумію!
трамп надає накази нато?
показати весь коментар
20.02.2025 21:51 Відповісти
90% військ НАТО- це США.

Як Верховний Головнокомандувач, він може в односторонньому порядку наказати їх вивести. І весь Східний Фланг залишиться беззахистним. А там далі "гібридна війна в Балтії", "сіли самооборони прітєсняємих русскаязичних" без шевронів, і Орбан з Фіцо що блокують любі рішення ЄС з цього приводу. А Стармер і Макрон мають думати: "фігачити ядеркою по Москві чи ні"? Бо інших варіантів не буде. І Путлер певний що не зафігачать, бо слабаки, а значить, все можна.
показати весь коментар
20.02.2025 21:58 Відповісти
Х-ло вже давно думае потопити цей англiйський острiв.
показати весь коментар
20.02.2025 22:06 Відповісти
17 мільйонів квадратних кілометрів у ядерний попіл? У Британії лише 200 ядерних боєголовок, та й ті управляються з Вашингтона. У Франції 290. У путіна їх 5 або 6 тисяч.
показати весь коментар
20.02.2025 22:13 Відповісти
То-то у дуди підгоріло.
Одна справа сидіти під парасолею НАТО попьордуючи про "Волинську різню", а інша лишитися наодинці проти людоїдів...
показати весь коментар
20.02.2025 21:53 Відповісти
Волинська рiзня буде дитячею вечиркою для Дуда.
показати весь коментар
20.02.2025 22:02 Відповісти
Кстати про ,,волынскую резню" и эксгумацию жертв, как резко у Варшавы всё затихло на эту тему
показати весь коментар
21.02.2025 01:01 Відповісти
Трамп йде протореним шляхом ЗЕлідора. Обоє плазували перед ******, обоє пропонували "пєрєстать стрєлять", обоє казали, що жертва винна в тому, що "хароший путєн" напал, мовляв то українська влада попередників "наживалася на війні". Нічого нового, все те саме, лише масштаб цього лайна змінився.
показати весь коментар
20.02.2025 22:11 Відповісти
Трамп це завербовани агент тоді ще КГБ який відвідував Москву 40 років йому було в 1987 році - погоняло "Краснов". ***** його напряму куратор. Фіцо і Орбан то також люди пуйла
показати весь коментар
20.02.2025 23:54 Відповісти
А по їбалу!?
показати весь коментар
20.02.2025 22:54 Відповісти
Для этого и собрались в Саудовской Аравий что выяснить "хотелки " из обейх сторон на бумаге , Пр. Зеленский этое мероприятие сорвал , из за подсказки .... ибо он незнает что хочит .... тагда подключаются всякие "брехуны " как вы говорите или "експерты".
показати весь коментар
20.02.2025 22:59 Відповісти
шкода що не вивели. Європа зовсім би іншу пісню заспівала.
показати весь коментар
20.02.2025 23:11 Відповісти
Подивимося, що буде з трампом і авторитетом США..А Китай задоволений, вони вже розширюють зону впливу в світі звідки американці йдуть з ганьбою припинивши фінансувати програми "м'якої сили" ось туди і зайде юань. Ізоляціонізм це ж програшний сценарій і в підсумку призведе до обвала долара та економіки в цілому.
показати весь коментар
20.02.2025 23:16 Відповісти
Так ось нащо ці два "суворих героя" поїдуть до Трампа. Вони будуть вмоляти його не виводити війська США з Європи, а балачки про Україну то так, "для затравки"...
показати весь коментар
20.02.2025 23:18 Відповісти
Не просила, а вимагала. Як казав лайно рябков собірайтє манаткі
показати весь коментар
20.02.2025 23:23 Відповісти
******** лаптей послали *****.
показати весь коментар
21.02.2025 00:31 Відповісти
Ой, десь я вже щось схоже на це чув: - А разминируйте нам Чонгар, а...
показати весь коментар
21.02.2025 01:01 Відповісти
Смішно.
показати весь коментар
21.02.2025 02:38 Відповісти
А почему бы и не помочь хорошим людям ? У чубчика хватит мозгов....
показати весь коментар
21.02.2025 07:34 Відповісти
Тю, а якщо ху@ло попросить стрибнути з літака трампа, ця адміністрація теж зробить? Ну щоб досягти миру?
показати весь коментар
21.02.2025 08:20 Відповісти