10448 посетителей онлайн

На переговорах в Саудовской Аравии Россия просила США вывести силы НАТО из Восточной Европы, - FT

На переговорах в Саудовской Аравии Россия просила США вывести силы НАТО из Восточной Европы

На переговорах в Саудовской Аравии Россия якобы попросила США вывести силы НАТО из Восточной Европы для "нормализации отношений". Американская делегация отвергла это требование.

Об этом заявил руководитель аппарата президента Румынии и советник по вопросам обороны и национальной безопасности Кристиан Дьяконеску, пишет Financial Times, информирует Цензор.НЕТ.

По словам Дьяконеску, несмотря на то, что Вашингтон отверг это требование, нет никаких гарантий, что США в конце концов не пойдут на эту уступку российскому диктатору Владимиру Путину.

"Насколько я понимаю, ситуация может меняться от часа к часу или от дня ко дню",- заявил он.

По мнению румынского чиновника, премьер Великобритании Кир Стармер и президент Франции Эмманюэль Макрон во время предстоящих визитов в Вашингтон будут убеждать президента США Дональда Трампа не идти на этот шаг.

Издание пишет, что уступки России со стороны администрации Трампа, сделанные в последние дни - от отказа Украине в членстве в НАТО до обещания нормализовать отношения США с Россией заставляют восточные страны Альянса беспокоиться о намерениях Трампа.

Напомним, что 18 февраля в Саудовской Аравии состоялась встреча делегаций США и РФ.

Издание Fox News сообщало, что Россия и США предлагают трехступенчатый мирный план, включающий прекращение огня, выборы в Украине, а затем подписание окончательного соглашения.

Топ комментарии
+32
Так опустить Америку, как это за месяц сделал Донни, не смог ни один внешний враг. Жалкое зрелище.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:38 Ответить
+15
Ну, я всегда про него так и писал - самовлюбленный мошенник чистой воды. Достаточно изучить биографию этого барыги и посмотреть на результаты его первого срока.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:47 Ответить
+13
Насправді,на сходці там ,москалі насміялися з Трампона,і тому він накинувся на Зеленського,бо ж треба знайти винного,лиш би не його.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Насправді,на сходці там ,москалі насміялися з Трампона,і тому він накинувся на Зеленського,бо ж треба знайти винного,лиш би не його.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:37 Ответить
Так опустить Америку, как это за месяц сделал Донни, не смог ни один внешний враг. Жалкое зрелище.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:38 Ответить
Знаєш я казав що він Аль Капоне ХХІ століття,забираю свої слова назад ,Трамп це звичайний барига .Принаймі злочинець Аль Капоне дотримувався чкигось норм
показать весь комментарий
20.02.2025 21:43 Ответить
Ну, я всегда про него так и писал - самовлюбленный мошенник чистой воды. Достаточно изучить биографию этого барыги и посмотреть на результаты его первого срока.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:47 Ответить
Донни завербований агент с 1987 года тоді ще КГБ під погонялом "Краснов" Він як водиться куратору (***** ) жодного поганого слова не сказав і не скажи. Посольстві РФ і консульства знову запроцюють зі шпигунами РФ
показать весь комментарий
20.02.2025 23:51 Ответить
Ви дебіли вже казочки про "агента Мальвіну" розповідали. І як результат маємо катастрофу 2019.
Тому зразу пішли *****.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:28 Ответить
Нiхто нiчого не опустив. Узбагойся
показать весь комментарий
20.02.2025 22:12 Ответить
И ради этих вот высеров вас заслали сюда, руснявое одноразовое? Уже защищаете Трампа?
показать весь комментарий
20.02.2025 22:15 Ответить
Да, Трамп - это большой позор для США!
показать весь комментарий
21.02.2025 00:37 Ответить
Трамп як звичайний барига сказав-без проблем,мені тут Трамп Таун розбудовувати,нафіг ці витрати
показать весь комментарий
20.02.2025 21:40 Ответить
Таки він і виведе!! За колишні США вже треба забути! Деградація в усьому, починаючи з Голлівуду!
показать весь комментарий
20.02.2025 21:42 Ответить
ну, чого ви так.
при трампі голівуд буде знімати кіно виключно про білих поліцейських та реднеків на старих пікапах.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:53 Ответить
ні при трампі голівуд буде знімати як удалі руські вітязі воють скрізь а він їм допомогає
показать весь комментарий
21.02.2025 00:10 Ответить
@ Україну не беруть до НАТО не тому, що Україна не виконала домашнє завдання та такі правила, а тому, що треба буде реально виконувати 5-у статтю.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:44 Ответить
Та вони її ні для кого не виконають! Щодо країн колишнього Варшавського договору- так точно!!
показать весь комментарий
20.02.2025 21:57 Ответить
****, всього один сантиметр правіше...
показать весь комментарий
20.02.2025 21:48 Ответить
постанова була
показать весь комментарий
20.02.2025 21:52 Ответить
Сили НАТО обов'язково треба ввести з Польщі і Угорщини.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:50 Ответить
***** - навіть вимогу вивести НАТО до кордонів 1991 року касапи залишили
А більшість дурників вірять що ліліпутін полишив надію взяти Київ.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:50 Ответить
Забули мабуть Бучу і Мощун
показать весь комментарий
20.02.2025 23:52 Ответить
Пішла вода в хату...
показать весь комментарий
20.02.2025 21:50 Ответить
от ніхера не розумію!
трамп надає накази нато?
показать весь комментарий
20.02.2025 21:51 Ответить
90% військ НАТО- це США.

Як Верховний Головнокомандувач, він може в односторонньому порядку наказати їх вивести. І весь Східний Фланг залишиться беззахистним. А там далі "гібридна війна в Балтії", "сіли самооборони прітєсняємих русскаязичних" без шевронів, і Орбан з Фіцо що блокують любі рішення ЄС з цього приводу. А Стармер і Макрон мають думати: "фігачити ядеркою по Москві чи ні"? Бо інших варіантів не буде. І Путлер певний що не зафігачать, бо слабаки, а значить, все можна.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:58 Ответить
Х-ло вже давно думае потопити цей англiйський острiв.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:06 Ответить
17 мільйонів квадратних кілометрів у ядерний попіл? У Британії лише 200 ядерних боєголовок, та й ті управляються з Вашингтона. У Франції 290. У путіна їх 5 або 6 тисяч.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:13 Ответить
То-то у дуди підгоріло.
Одна справа сидіти під парасолею НАТО попьордуючи про "Волинську різню", а інша лишитися наодинці проти людоїдів...
показать весь комментарий
20.02.2025 21:53 Ответить
Волинська рiзня буде дитячею вечиркою для Дуда.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:02 Ответить
Кстати про ,,волынскую резню" и эксгумацию жертв, как резко у Варшавы всё затихло на эту тему
показать весь комментарий
21.02.2025 01:01 Ответить
Трамп йде протореним шляхом ЗЕлідора. Обоє плазували перед ******, обоє пропонували "пєрєстать стрєлять", обоє казали, що жертва винна в тому, що "хароший путєн" напал, мовляв то українська влада попередників "наживалася на війні". Нічого нового, все те саме, лише масштаб цього лайна змінився.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:11 Ответить
Трамп це завербовани агент тоді ще КГБ який відвідував Москву 40 років йому було в 1987 році - погоняло "Краснов". ***** його напряму куратор. Фіцо і Орбан то також люди пуйла
показать весь комментарий
20.02.2025 23:54 Ответить
А по їбалу!?
показать весь комментарий
20.02.2025 22:54 Ответить
Для этого и собрались в Саудовской Аравий что выяснить "хотелки " из обейх сторон на бумаге , Пр. Зеленский этое мероприятие сорвал , из за подсказки .... ибо он незнает что хочит .... тагда подключаются всякие "брехуны " как вы говорите или "експерты".
показать весь комментарий
20.02.2025 22:59 Ответить
шкода що не вивели. Європа зовсім би іншу пісню заспівала.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:11 Ответить
Подивимося, що буде з трампом і авторитетом США..А Китай задоволений, вони вже розширюють зону впливу в світі звідки американці йдуть з ганьбою припинивши фінансувати програми "м'якої сили" ось туди і зайде юань. Ізоляціонізм це ж програшний сценарій і в підсумку призведе до обвала долара та економіки в цілому.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:16 Ответить
Так ось нащо ці два "суворих героя" поїдуть до Трампа. Вони будуть вмоляти його не виводити війська США з Європи, а балачки про Україну то так, "для затравки"...
показать весь комментарий
20.02.2025 23:18 Ответить
Не просила, а вимагала. Як казав лайно рябков собірайтє манаткі
показать весь комментарий
20.02.2025 23:23 Ответить
******** лаптей послали *****.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:31 Ответить
Ой, десь я вже щось схоже на це чув: - А разминируйте нам Чонгар, а...
показать весь комментарий
21.02.2025 01:01 Ответить
Смішно.
показать весь комментарий
21.02.2025 02:38 Ответить
А почему бы и не помочь хорошим людям ? У чубчика хватит мозгов....
показать весь комментарий
21.02.2025 07:34 Ответить
Тю, а якщо ху@ло попросить стрибнути з літака трампа, ця адміністрація теж зробить? Ну щоб досягти миру?
показать весь комментарий
21.02.2025 08:20 Ответить