8950 відвідувачів онлайн
8 700 18

Росіяни окупували Свердлікове та продовжують тиснути на угрупування ЗСУ на Курщині зі Заходу, - DeepState

Сверділкове Курської області РФ

Ворог повністю окупував Свердлікове та продовжує тиснути на західній частині території Курського угрупування Сил Оборони.

Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.

Водночас росіяни активно полюють на логістику, яка йде на Курщину, активно здійснюючи вогневе ураження по всьому що рухається в бік РФ на Сумщині.

Зазначається, що найбільш небезпечна ділянка - Писарівка-Юнаківка, звідки вже публікувалися неодноразові відеоураження з боку ворога FPV-дронами, артилерією. 

"Для ворога постає очевидна та вже звична ціль — логістика. На жаль, вони досягли в цьому успіху по вогневому контролю і активно намагаються досягти цього фізично, рухаючись із західної частини. Це вже вилазить неприємними наслідками і в подальшому може обернутися не дуже добре. Сподіваємося, на це звернуть увагу і будуть вжиті необхідні заходи щодо виправлення ситуації і це буде, бажано, не тими способами, до яких вдалися нещодавно, щоб відновити контроль над Свердліково, бо це безглузда втрата людей і техніки", - пояснюють осінтери.

В останньому зведені DeepState повідомлялось, що ворог окупував Свердлікове у Курській області.

Топ коментарі
+13
Потужно просрали боєздатні частини
показати весь коментар
20.02.2025 21:59 Відповісти
+8
Як рузьге можуть окупувати власну територію?
показати весь коментар
20.02.2025 21:59 Відповісти
+6
Яка облога? Це що середньовіччя? Впритул до міста вони стирають все кабами 🤬🤬🤬
показати весь коментар
20.02.2025 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потужно просрали боєздатні частини
показати весь коментар
20.02.2025 21:59 Відповісти
Глюк, підрозділи:
- північнокорейські?
- росіянських морпіхів?
- росіянських десантників?
Які могли би наступати на мій Харків.
показати весь коментар
20.02.2025 22:08 Відповісти
Ума тебе,як у равлика,ці частини могли бути задіяні на донецькому і харьковському напрямках!Наразі здаем позиції і сидимо на курщині,так само,як Кринки
показати весь коментар
20.02.2025 22:11 Відповісти
Глюк,
які втрати понесли росіянці із північнокорейцями за 6 місяців боїв в Курскій області?
Весь світ бачить як путіну і вялікой расєї вже 6 місяців водять х.... по губам наші Воїни,
занявши частину території найбільшої на планеті Земля держави із ядерною зброєю і правом ВЕТО в Раді Безпеки ООН.
показати весь коментар
20.02.2025 22:24 Відповісти
Про втрати невідомо,а територію просрали чималу.
показати весь коментар
20.02.2025 22:36 Відповісти
Як рузьге можуть окупувати власну територію?
показати весь коментар
20.02.2025 21:59 Відповісти
Ну, нашу ж змогли? Чому б не повторити зі "своєю"?
показати весь коментар
20.02.2025 22:01 Відповісти
Звичайні подвійні стандарти.
показати весь коментар
20.02.2025 22:06 Відповісти
Є висока ймовірність що орки доволі скоро попруть на Суми, тому вже зараз потрібно готувати місто до оборони і облоги.
показати весь коментар
20.02.2025 22:02 Відповісти
Яка облога? Це що середньовіччя? Впритул до міста вони стирають все кабами 🤬🤬🤬
показати весь коментар
20.02.2025 22:05 Відповісти
В чистому полі проти кабів складно. Тому треба готувати саме місто, за прикладом Гази будувати підземні комунікації, мінувати під'їзди і мости, мобілізувати чоловіків до війська, жінок до оборонної промисловості, а дітей і пенсіонерів відселяти в безпечні місця. Те ж саме найближчим часом треба робити у Харкові, Запоріжжі і можливо у Дніпрі.
показати весь коментар
20.02.2025 22:09 Відповісти
бот, вертайся в україну, покажеш як треба
показати весь коментар
20.02.2025 22:20 Відповісти
Я сам свіженький, це не показник, так як і не дає право писати маячню.
показати весь коментар
20.02.2025 22:13 Відповісти
Цілком готове до оборони
показати весь коментар
21.02.2025 07:05 Відповісти
Вони 26.3.22 пішли від нас, ще й за 2 дні казали що уже наказ є, а тепер обратно? Чого було тоді йти. Час покаже але в нас сєпарів набагато менше чим в тих областях куди вони лізуть і будуть лізти (ми їм не дуже цікаві).
показати весь коментар
21.02.2025 09:35 Відповісти
Ти війну бачив по фільмах? Порий під обстрілами.
показати весь коментар
20.02.2025 22:10 Відповісти
Ясен перец,что планировали захватить курскую АЕС, но планировать и осуществлять операцію такого рода некому, то под следствием, то уволен, ну вот и имеем.Так же планировалось, что противник перебросит часть войска с Донецького направлений, но он етого делаль не стало, и правильно, с военной точки зрения, поскольку он розгадали замьісел-вьінудить его на переброску войск,естественно, поддаваться планам притивника ,а мьі для них противник, ну такое себе. .
показати весь коментар
21.02.2025 10:52 Відповісти