9072 відвідувача онлайн
16 966 19

Територіальну прив’язку для проходження ВЛК буде скасовано, - Умєров

Умєров про ВЛК

Уже цього року громадяни зможуть проходити військово-лікарську комісію без прив’язки до місця проживання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров під час виступу на форумі "Україна. Рік 2025".

Він зазначив, що Міноборони змінює підхід до роботи ВЛК, щоб процес був зручним, прозорим і швидким. Реформа проходитиме у два етапи: до 28 лютого буде впроваджено електронні направлення, які вже можна сформувати у застосунку Резерв+. Другий етап, що завершиться восени 2025 року, передбачає розмежування медичних та адміністративних даних.

"Це дозволить громадянам проходити ВЛК у будь-якому медичному закладі, незалежно від місця реєстрації чи ТЦК", - розповів Умєров.

Топ коментарі
+20
Так так і було вже, де спіймали там і проводять, а Рустем проходив її?
показати весь коментар
23.02.2025 16:46
+11
У бусiку можливо проходженя ВЛК
показати весь коментар
23.02.2025 16:56
+10
Рустем в перші роки захваченного Криму мав бізнес рашки, паспорт рашки, податки платив на рашку - а зараз ЗАСЛУЖЕНИЙ мародеру України!!! На Мюнхенскій останній ще й шушкався з золотояценостним Резніковим - який сказав журналістці ( є відео) - я тут заради України !!!
показати весь коментар
23.02.2025 16:51
Коментувати
Сортувати:
Так так і було вже, де спіймали там і проводять, а Рустем проходив її?
показати весь коментар
23.02.2025 16:46 Відповісти
Рустем в перші роки захваченного Криму мав бізнес рашки, паспорт рашки, податки платив на рашку - а зараз ЗАСЛУЖЕНИЙ мародеру України!!! На Мюнхенскій останній ще й шушкався з золотояценостним Резніковим - який сказав журналістці ( є відео) - я тут заради України !!!
показати весь коментар
23.02.2025 16:51 Відповісти
Ні, це зовсім інше. Тепер буде так: спіймали, скрутили, погрузили в автобус і повезли туди, де "проходження ВЛК" максимально швидке і з очевидним результатом...
показати весь коментар
23.02.2025 19:15 Відповісти
Це не їх методи, вони не здадті фальсифікувати рішення про придатність, чи все таки здатні?
показати весь коментар
23.02.2025 19:18 Відповісти
Йєму нє нада. А тепер сравні: чи срав, чи ні?
показати весь коментар
24.02.2025 18:52 Відповісти
А оце батька величезної сімейної кримськотатарської діаспори в Флориді поряд з віллами Трампа , в Україні вже двічі під недорозслідуваннями НАБУ - ОЦЕ ВОНО ХТО в ієрархії влади Буратіно= чєлЄРМАК= Кремль + Трамп? ЧИ ХТО ВОНО вічний раб батька війни Ахмєтова в Україні, роботодавця Манафорта в часи Яника - котрий зараз знову працює на Трампа ... І
ХТО ВОНИ БЛД УСІ? ,

МАРОДЕРИ ЕПОХИ ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО БУРАТІНО ?
показати весь коментар
23.02.2025 16:47 Відповісти
А де в вас тут Прут? - та постіиного місця немає - де спіимали там і прут
показати весь коментар
23.02.2025 16:50 Відповісти
У бусiку можливо проходженя ВЛК
показати весь коментар
23.02.2025 16:56 Відповісти
Та ні, там тільки можуть загримувати як майбутнього актора.
показати весь коментар
24.02.2025 20:46 Відповісти
И в Монако тоже?
показати весь коментар
23.02.2025 17:03 Відповісти
Ура, це так зручно, де зловили там пройшов, дя-ку-є-мо!
показати весь коментар
23.02.2025 17:04 Відповісти
Спецом будуть возити на влк в інші регіони щоб не могли порішати на місці.
показати весь коментар
23.02.2025 17:19 Відповісти
Ти бачив те ВЛК?
Сидить 3 скотини тільки для того щоб поставити відмітку "годен" .Людину з діабетом визнають абсолютно здоровою.І це з пафосним "хлопців треба міняти".
показати весь коментар
23.02.2025 17:32 Відповісти
Хороший лікар-спеціаліст на влк ніколи працювати не буде.
показати весь коментар
23.02.2025 17:54 Відповісти
А там ч немає спеціалістів половина пенсюків-маразматиків половина непотрібного шлаку
показати весь коментар
23.02.2025 22:17 Відповісти
Так ото ж.
показати весь коментар
23.02.2025 22:18 Відповісти
Покращення
показати весь коментар
23.02.2025 17:48 Відповісти
А нащо воно взагалі? Мені олівцем понаписували статті .
А так на глаз прикинули йух к носу і в бус
показати весь коментар
23.02.2025 18:02 Відповісти
Патужна