12988 відвідувачів онлайн
1 046 20

Завжди запрошую Трампа до України, але поки візиту досягти не вдалося, - Зеленський

Володимир Зеленський запрошував Дональда Трампа до України

Президент Володимир Зеленський заявив, що неодноразово запрошував Дональда Трампа до України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава держави заявив на пресконференції.

"Чи запрошував я президента Трампа? Завжди запрошую в усіх наших контактах. Дуже хотів би, щоб він був в Україні. Тут був Келлог, також був міністр фінансів. Безумовно, багато сенаторів, конгресменів дуже часто приїжджають до нас. Я б дуже хотів, щоб він приїхав, але поки що нам цього не вдалося", - пояснив він.

Кращим буде, якщо до України приїде Трамп, вважає президент. Або ж Зеленський приїде до Вашингтону. 

Топ коментарі
+2
Потрібно якісь заманухи - легенькии бордерльєро - бо през в поважному віці
показати весь коментар
23.02.2025 16:57 Відповісти
+2
Трамп виходить на Київ Пас. з вагону потяга Варшава-Київ.
Хтось уявляє таке???
показати весь коментар
23.02.2025 16:57 Відповісти
+1
Припиняй то лизання,Володя,то не допоможе вже.
показати весь коментар
23.02.2025 16:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Припиняй то лизання,Володя,то не допоможе вже.
показати весь коментар
23.02.2025 16:55 Відповісти
Та як би...не дуже і треба в Україні того Краснова.
показати весь коментар
23.02.2025 17:47 Відповісти
ПАТАШЬОНОК буратінка - Трамп не стояв привселюдно на колінах пере хйлом !!! А ти стояв зафіксовано , на сцені Кремля!!!
показати весь коментар
23.02.2025 16:56 Відповісти
Потрібно якісь заманухи - легенькии бордерльєро - бо през в поважному віці
показати весь коментар
23.02.2025 16:57 Відповісти
Трамп виходить на Київ Пас. з вагону потяга Варшава-Київ.
Хтось уявляє таке???
показати весь коментар
23.02.2025 16:57 Відповісти
.............
А уявляєте, напередодні прилітають пару крил (по нашому - ескадрилій) F-35, заїжджають пару десятків "Петріот" і Трамп на літаку президентському приземляється на слідуючий день в Борисполі! Оце було б весело!!!
показати весь коментар
23.02.2025 18:12 Відповісти
Трамп показав без КРИВЛЯНЬ. Йому не подобаються подібні типи як зєлєнський та дЄрмак. Кривляння - це для КВН та Кварталу.
показати весь коментар
23.02.2025 16:59 Відповісти
Дуже велика помилка що на всі ці закидони Трампа Зеленський відповідає сам. Це має робити шостий клерк в МЗС і тоді Трамп заткнеться, бо не з руки від цілому трампу реагувати на слова персонала.
А оце гав-гав через океан дійсно нічого доброго не принесе....
показати весь коментар
23.02.2025 17:00 Відповісти
Нічого не буде. Він такий же звіздабол як буба...
показати весь коментар
23.02.2025 17:06 Відповісти
Він мародер,який в пораненої країни,ще кишені вивертає,той твій президент миру. Як би Україна хотіла віддати свої землі,то нащо твій Трамп би був потрібний? Підписати капітуляцію на кацапських умовах за посередництвом Трампа,який за це хоче всі корисні копалини🤦Це ж повний Краснов,такий майже як ти.
показати весь коментар
23.02.2025 17:55 Відповісти
Зеленского придумал Ленин
показати весь коментар
23.02.2025 17:06 Відповісти
а ніхто не зауважив що сьогодня всі як з цепа зірвалися???
один зперед одного строчать дописи на всі теми!!!
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
може треба не на нуль запрошувати а хоча б в располагу?
бо той гнидський трамп комизиться.
показати весь коментар
23.02.2025 17:36 Відповісти
***** було відправляти до США дєрьмака, замість справжніх дипломатів, коли тебе попереджали, дебіл…
показати весь коментар
23.02.2025 18:07 Відповісти
Келлог відмовився відвідувати передову через страх спіймати ракету, а хочеш їщоб Трамп спіймав її в Києві? Та сцикуни вони.
показати весь коментар
23.02.2025 18:12 Відповісти
Насыпать мешочек ,,редкоземельки,, для Тампона и оно на ракете Масюка сразу заявится