6662 відвідувача онлайн
4 592 34

МОК закликав допустити спортсменів із РФ та Білорусі до відбору на Олімпіаду-2026, - ЗМІ

МОК хоче повернути росіян та білорусів на зимову Олімпіаду-2026

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) закликав федерації зимових видів спорту допустити російських і білоруських спортсменів до відбіркових змагань, щоб вони могли кваліфікуватися на зимові Олімпійські ігри-2026.

Про це пише SVT Sport із посиланням на джерела в МОК, передає Цензор.НЕТ.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російські та білоруські атлети були відсторонені від міжнародних змагань у зимових видах спорту.

Оскільки відсторонення російських та білоруських спортсменів лишається чинним, це означає, що спортсмени цих збірних уже пропустили початок олімпійського відбіркового циклу до Ігор-2026 в Італії, і виступати там не зможуть.

Як стверджує джерело видання, Міжнародний олімпійський комітет закликає повернути атлетів з Росії та Білорусі до змагань в "нейтральному" статусі, щоб вони змогли пройти кваліфікацію на зимову Олімпіаду-2026.

Коли минулого року в Парижі проходили літні Олімпійські ігри, 15 російських спортсменів виступали під нейтральним прапором.

За даними ЗМІ, "щось подібне" МОК також хоче реалізувати для Зимових Олімпійських ігор 2026 року.

"Вони дуже хочуть це зробити й сподіваються незабаром допустити нейтральних спортсменів, щоб вони могли кваліфікуватися до наступного сезону", - заявив співрозмовник видання.

Топ коментарі
+37
*****…
показати весь коментар
25.02.2025 21:15 Відповісти
+20
"Олімпіаду Берлін'39" (у ******** історії - 2014) проковтнули. Стрімко наближаються до "олімпіади Мюнхен'72"...
показати весь коментар
25.02.2025 21:16 Відповісти
+20
''Гроші не пахнуть''
показати весь коментар
25.02.2025 21:17 Відповісти

Завантаження...