4736 відвідувачів онлайн
4 460 34

МОК закликав допустити спортсменів із РФ та Білорусі до відбору на Олімпіаду-2026, - ЗМІ

МОК хоче повернути росіян та білорусів на зимову Олімпіаду-2026

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) закликав федерації зимових видів спорту допустити російських і білоруських спортсменів до відбіркових змагань, щоб вони могли кваліфікуватися на зимові Олімпійські ігри-2026.

Про це пише SVT Sport із посиланням на джерела в МОК, передає Цензор.НЕТ.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російські та білоруські атлети були відсторонені від міжнародних змагань у зимових видах спорту.

Оскільки відсторонення російських та білоруських спортсменів лишається чинним, це означає, що спортсмени цих збірних уже пропустили початок олімпійського відбіркового циклу до Ігор-2026 в Італії, і виступати там не зможуть.

Як стверджує джерело видання, Міжнародний олімпійський комітет закликає повернути атлетів з Росії та Білорусі до змагань в "нейтральному" статусі, щоб вони змогли пройти кваліфікацію на зимову Олімпіаду-2026.

Коли минулого року в Парижі проходили літні Олімпійські ігри, 15 російських спортсменів виступали під нейтральним прапором.

За даними ЗМІ, "щось подібне" МОК також хоче реалізувати для Зимових Олімпійських ігор 2026 року.

"Вони дуже хочуть це зробити й сподіваються незабаром допустити нейтральних спортсменів, щоб вони могли кваліфікуватися до наступного сезону", - заявив співрозмовник видання.

Топ коментарі
+36
*****…
показати весь коментар
25.02.2025 21:15 Відповісти
+20
"Олімпіаду Берлін'39" (у ******** історії - 2014) проковтнули. Стрімко наближаються до "олімпіади Мюнхен'72"...
показати весь коментар
25.02.2025 21:16 Відповісти
+20
''Гроші не пахнуть''
показати весь коментар
25.02.2025 21:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*****…
показати весь коментар
25.02.2025 21:15 Відповісти
Шльондри. Вони не з любові до справи, а з любові до грошей. ******* тільки прокидаються сукі. Цікаво що Трамп з них здере.
показати весь коментар
25.02.2025 21:24 Відповісти
"Олімпіаду Берлін'39" (у ******** історії - 2014) проковтнули. Стрімко наближаються до "олімпіади Мюнхен'72"...
показати весь коментар
25.02.2025 21:16 Відповісти
''Гроші не пахнуть''
показати весь коментар
25.02.2025 21:17 Відповісти
Все эти Аль Капоне , Диленжеры, дети по сравнению с МОКами ФИФАми, УЕФАми, от то настоящие мафии.
показати весь коментар
25.02.2025 21:18 Відповісти
Зимові види спорту? Та нема проблем! Тільки в якості мішеней для біатлону... Пора вводить новий вид спорту - "стрільбу по кацапу, що біжить"...
показати весь коментар
25.02.2025 21:19 Відповісти
Є такий, на ЛБЗ.
показати весь коментар
25.02.2025 21:20 Відповісти
Ну так його пора робить ОЛІМПІЙСЬКИМ! Недарма 90-то з лишнім країн світу проголосували за визнання Кацапії країною-агресором... Адже біатлон привнесли в Олімпіаду з подачі фінів... Це ж первинна підготовка снайпера!
показати весь коментар
25.02.2025 21:27 Відповісти
так стрільба по кацапах і так історичний вид спорту в Україні.
показати весь коментар
25.02.2025 21:28 Відповісти
Якось розказували мені "погранці" - незадовго до нападу на Україну, "сябри" розмістили впритул до лінії кордону, біля КПП, провокативні лозунги про "дружбу " і "братство". Хлопці діждалися, коли вітер дув у бік білорусів, поставили здоровенну жаровню коло "нейтралки". Розпалили вогонь, і на здоровенній пательні почали смажить купу картоплі, на салі... ""Сябри" "образилися"...
показати весь коментар
25.02.2025 21:34 Відповісти
***** підкинуло грошенят МОК. А вони їх **********, корупція у спорті квітне, Платіні та Блаттер тому доказ.
показати весь коментар
25.02.2025 21:21 Відповісти
Україна не проти!
Тільки є одна умова - кваліфікація буде проведена у Торецьку, Покровську, Бахмуті, Купянську...
показати весь коментар
25.02.2025 21:23 Відповісти
што што, а што? ну і нічого, все. надоїлож вже фсьо... нас це не стосується. хай хлопці в трусіках победять.
показати весь коментар
25.02.2025 21:24 Відповісти
Гандоспорт внєпалітікі
показати весь коментар
25.02.2025 21:25 Відповісти
А йух їм в глотку, щоб голова не шаталась!
показати весь коментар
25.02.2025 21:28 Відповісти
... путлєр грошенят підкинув і всі погодилися,
показати весь коментар
25.02.2025 21:29 Відповісти
Нічого дивного-кожна продажна дупа МОКу має свою ціну...
показати весь коментар
25.02.2025 21:33 Відповісти
Цей світ вже не заслуговує на своє існування..
показати весь коментар
25.02.2025 21:35 Відповісти
снова друзья-братІя, Алімпійскій мішка, мір-жвачка!!((---щоб ви Суки здохли усі!!(
показати весь коментар
25.02.2025 21:37 Відповісти
після трампа що тільки в ополонці не спливає...
показати весь коментар
25.02.2025 21:39 Відповісти
*** в сраку ім!
показати весь коментар
25.02.2025 21:40 Відповісти
На відбір і Олімпіаду в Парижі допустили. Але їх там не було. Все зробили дуже хитро. Істинно в західному стилі. Так що не бачу приводу рвати волосся заздалегідь.
показати весь коментар
25.02.2025 21:40 Відповісти
скільки себе пам'ятаю, з часів совка - раша постійно щось мутить зі своїми спАртсменами... самаранчі усілякі... всіх купили, чумаданами грошенята возять.. звідки ж для лаптів газ і вугілля, не до того
показати весь коментар
25.02.2025 21:44 Відповісти
Йо*ба ні тварі. Особливо коли всі рашистські і бладорузкі спортсмени це КГБісти
показати весь коментар
25.02.2025 21:47 Відповісти
Даже такая циничная война не смога хотя бы чему-то научить человечество, а это значит, что оно обречено, нужно быть честным и прямо об этом говорить.

Если убийства себе подобных это уже не порок и не грех, то что можно ждать от такого человечества?
показати весь коментар
25.02.2025 22:00 Відповісти
Ще **** йде війна , а ті моківські продажні підари хочуть відновити підпутінську козломордятину. Скотиняки - як Ляшко казав , то дуже мило
показати весь коментар
25.02.2025 22:00 Відповісти
Це ж скільки той мок бабла потярял??? Пора возвращать на спонсорство газіктазікпром
показати весь коментар
25.02.2025 22:12 Відповісти
розстріли полонених
згвалтування
вбивства цивільних
бомбардування шкіл садочків лікарень
катування
викрадення дітей
яких ще змагань і статусів моку не вистачає...
показати весь коментар
25.02.2025 22:14 Відповісти
Пошло, поїхало((((
показати весь коментар
25.02.2025 22:26 Відповісти
Підари
показати весь коментар
25.02.2025 22:37 Відповісти
все прогнило, з часів гітлера змінилися тільки обсяги хабарів..
показати весь коментар
26.02.2025 00:08 Відповісти
Танці на трупі міжнародного права продовжуються.
показати весь коментар
26.02.2025 00:53 Відповісти
Знов за рибу гроші! Мокша припинила агрессію? Мокша дотримується міжнародного права? Ні! Тобто, поки останній окупант не залишить українську землю, хай стрибають разом з корейцями і з ними ж літают у космос!
показати весь коментар
26.02.2025 10:42 Відповісти
Для того щоб члени МОК проголосували за надання срср права на проведення літньої Олімпіади в 1980 році , спеціально "обробляли" необхідну кількість членів МОК. Кому - просто поїздка в Москву з водкамі-матрьошкамі , кому арабських скакунів , а кому і танкер з нафтою.
показати весь коментар
26.02.2025 11:19 Відповісти