4572 відвідувача онлайн

Трамп прагне закінчити війну і не допустити повторення в Україні сценарію Афганістану, - WSJ

Президент США Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп боїться повторення такої ситуації в Україні, як це було під час війни в Афганістані, де США могли б знизити свою підтримку, що може призвести до серйозних геополітичних наслідків.

Про це йдеться в матеріалі газети The Wall Street Journal, інформує Цензор.НЕТ.

"Універсальна стратегія Трампа, коли він розчарований, — це "око за око". Вона задовольняє його потребу постійно домінувати в новинах. Базікання Трампа, який звинувачував Україну в тому, що вона не веде переговори, переросло в те, що він явно не мав на увазі, але тепер його команда мусить підтримувати, що Україна винна у війні", - пише видання. 

Критики Трампа наголошують, що його власна політика щодо України та НАТО сприяла посиленню позицій Росії, зокрема через його неоднозначні заяви щодо Альянсу.

Як пишуть журналісти, Трампу може бути байдуже до України (жоден президент за 35 років не хотів, щоб США були військовим гарантом України - ред.), але йому важливо, щоб не повторилася ситуація як в Афганістані. 

"Трамп, як правило, починає свої образливі нападки прямо пропорційно до того, наскільки обмеженим він себе почуває. Саме так він має почуватися зараз. Україна має важелі впливу на нього.  Так само як і Європа. Путіну буде нелегко. Спадщина Байдена, яку отримав Трамп, означає, що йому, можливо, все ж доведеться втрутитися на боці України. Не дивно, що він незадоволений", - вважає колумніст WSJ.

"У більшості випадків Трамп гучно й образливо висловлюється, а потім йде шляхом найменшого опору. Він хоче перемогти, і йому байдуже, яким чином. Очевидно, що Сполученим Штатам доведеться пережити багато потрясінь", додає газета. 

Нагадаємо, що у 2021 році США завершили виведення військ з Афганістану, що спричинило швидке повернення талібів до влади.

Це була велика поразка для американської політики та безпеки, яка мала негативний вплив на імідж США на міжнародній арені. 

Топ коментарі
+10
Що може прагнути 79річний психопатоподібний маразматик??!!!
показати весь коментар
26.02.2025 14:21 Відповісти
+10
показати весь коментар
26.02.2025 14:30 Відповісти
+10
Сьогодні ти ховаєшся від ТЦК, а завтра від російського воєнкома.
показати весь коментар
26.02.2025 14:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що може прагнути 79річний психопатоподібний маразматик??!!!
показати весь коментар
26.02.2025 14:21 Відповісти
Вєлічія.
Воно в першу чергу нарцис, і тільки потім все інше
показати весь коментар
26.02.2025 14:28 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2025 14:30 Відповісти
78 ему
показати весь коментар
26.02.2025 14:58 Відповісти
Пшел нах, тупой кацл.
показати весь коментар
26.02.2025 14:30 Відповісти
Голову надо Трампу лечить, больной он очень.
показати весь коментар
26.02.2025 14:22 Відповісти
Або ліве вухо...
показати весь коментар
26.02.2025 14:35 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2025 14:22 Відповісти
А що було в Афганістані? Совки ***** получили чи що?
показати весь коментар
26.02.2025 14:22 Відповісти
Афган 2021-го. Не той.
Штати ледве встигли з'їбацця, залишили частину зброї талібам.
показати весь коментар
26.02.2025 14:26 Відповісти
Вони залишили зброю ними ж створеним урядовим військам. Які, як тіки почули що янки йдуть, замість того щоб воювати самостійно миттєво здалися талібам, а ті їх також миттєво вирізали. Те саме може чекати й нас, якщо після нових мінських, замість ЗСУ будемо покладатися на миротворців.
показати весь коментар
26.02.2025 14:58 Відповісти
Місцеві чіплялися за Стійки і виступи літаків, лізли всередину.
Більшість загинуло.

показати весь коментар
26.02.2025 14:39 Відповісти
Розумні - розуміють, що воно ******* - і кажуть про це.

Продажні - розуміють, що воно ******* - але не кажуть про це.

Лише тупі не розуміють, що воно *******, і проблема в тому, що їх - більшість і вони слухають продажних.
показати весь коментар
26.02.2025 14:25 Відповісти
как погода в Тамбове?
показати весь коментар
26.02.2025 14:31 Відповісти
переселятися хочеш ?
показати весь коментар
26.02.2025 14:33 Відповісти
ні, турбуюсь щоб вони там не хворіли, бо у нас тут клімат *******, і вони тут помирають пачками. Хай краще дмітріі у себе у тамбовах вивчають американську пропаганду.
показати весь коментар
26.02.2025 14:37 Відповісти
Дмітрій, як там зараз погода у Вологді?
Кур-р-рва скільки ж вас тут, на Цензорі?! "...і число їм легіон..."
показати весь коментар
26.02.2025 14:34 Відповісти
Схоже Трамп скоро почне помаленьку перевзуватись,взяти нахрапом та залякати Україну не вдалося.Всі прекрасно розуміють що ключі від миру лежать не в Україні а у ***** і тому хотілося цього Трампу чи ні але йому доведеться тиснути саме не "бункерного серуна в ядерний чемодан" і допомагати Україні
показати весь коментар
26.02.2025 14:25 Відповісти
Так це ж Трамп розпочав втечу США з Афгану а Баиден завершив
показати весь коментар
26.02.2025 14:25 Відповісти
Отож...
показати весь коментар
26.02.2025 14:48 Відповісти
Час покаже, хто кому друг і ворог.
показати весь коментар
26.02.2025 14:28 Відповісти
Трампу може бути байдуже до України (жоден президент за 35 років не хотів, щоб США були військовим гарантом України Джерело: https://censor.net/ua/n3538044
- тобто США весь час було пофігу на Україну ... чому нам це не казали ранше ?
показати весь коментар
26.02.2025 14:31 Відповісти
Щось не дуже він праагне, натомість дуже багато пздть,
а план у нього з Масею досить специфічний
показати весь коментар
26.02.2025 14:36 Відповісти
Сьогодні ти ховаєшся від ТЦК, а завтра від російського воєнкома.
показати весь коментар
26.02.2025 14:44 Відповісти
Парадокс - ті , хто на "геликах" чи "лексусах" тут катається - не ховаються від ТЦКшників і кацапи , раптом щось , їх не будуть чипати ...
дивно правда ?
показати весь коментар
26.02.2025 14:48 Відповісти
А хто домовлявся з талібами за свого попереднього президенства, чи не цей великий майстер угод?
показати весь коментар
26.02.2025 14:40 Відповісти
Сценарій Афганістану - це найкращий варіант для України, зверхМета!

Вигнати із своєї землі дві надпотужні імперії, та не підписати ніякої угоди про ресурси - це треба вміти!
показати весь коментар
26.02.2025 14:40 Відповісти
потому что народ был вооружен.
показати весь коментар
26.02.2025 14:45 Відповісти
почему не сделать Украину 51 штатом США и не распилить кацапстан по Уральские горы? какая разница - Хйло их все перебьет в лагерях или солдаты НАТО?
показати весь коментар
26.02.2025 14:42 Відповісти
Всі оті бла бла бла, що розповідають американські політики та медіа, воно й є бла бла бла. Тонеш? То ось тобі соломинка, навіть дві, а більше не дамо- буде ескалація... Вчепитися в човна? Та ні, пливи сам, бо буде ескалація. Пливи, греби сильніше, ми з тобою, ми тебе не покинемо, правда правда, абож втопись вже, скількі можна? "Будапештський меморандум, демократія, західні цінності" нічого не варті без зброї. Де ваша зброя? А, вас наїбали- так то були ті, не ці, ці вам нічого не обіцяли, тож їжте тепер наші обіцянки...
показати весь коментар
26.02.2025 14:43 Відповісти
ТАК ВІН І ВЛАШТУВАВ ЦЕЙ ВИХІД З АФГАНУ!!!
Він за спиною уряду Афганістану запросив талібів і здав їм країну, а потім ще звалив все на Байден - це мразота і агент КГБ, кожне його слово - отрута
показати весь коментар
26.02.2025 14:46 Відповісти
за всю историю сша собственными силами одержали "победы"!

1. 27 летней войне против голожопого мексиканского конокрада Pancho Villa
2. 20 летней войне против босоного погонщика верблюдов Бинладена

показати весь коментар
26.02.2025 14:53 Відповісти
Угу и еще дважды ******** вооруженный до зубов савком Ирак. Но тебе ж надо только высраться, Ваня, верно? Кого победила твоя великая раисючка за это время? Грузию?
показати весь коментар
26.02.2025 15:04 Відповісти
'********* захватчики' … Чота ты быстро вскрылся, козломордый . Смотри, старший смены лишит премии.
показати весь коментар
26.02.2025 15:33 Відповісти
"Трамп прагне закінчити війну і не допустити повторення в Україні сценарію Афганістану". Так воно і буде
показати весь коментар
26.02.2025 14:54 Відповісти
А вы ещё больше обсерайте Трампа и тогда точно пойдете с торбами, если успеете.
показати весь коментар
26.02.2025 15:09 Відповісти
Як він може закінчити цю війну, якщо він її не починав? До чого тут він зі своїм Афганістаном? Він може хотіти змушити московію її закінчити, але саме цього він і не хоче. Ну тупий.
показати весь коментар
26.02.2025 15:16 Відповісти
лівацький wall street journal забув написати що війська США в афганістані були, а в Україні їх не було

але, звичайно, Трамп веде себе так, ніби в нього є план, хоч насправді цей таємний план не спрацьовує - трохи він себе переоцінив, тай ми його переоцінили

всі американці ******* робити poker face коли розігрують комбінації, це ж робить і Трамп, але вже зрозуміло, що його комбінація летить в прірву
показати весь коментар
26.02.2025 15:17 Відповісти
зеленському варто було не тільки не підписувати ніякі угоди а і зробити заяву що америка діє на боці ворога а тому Україна сприймає дії та заяви трампа як дії та заяви людини яка через анальний мікрочіп керується путіним.
вибачте, про анальний мікрочіп це не я придумав, це голівудські фільми, обіцяю дивитися їх менше.
показати весь коментар
26.02.2025 15:54 Відповісти
Украина, Европа и всё остальное цивилизованное человечество должно избавиться от иллюзий и прекратить делать из болтуна и дебила миротворца, иначе, это очень плохо для всех может закончиться.

Нужно прекратить даже упоминать имя трампа при обсуждении вопроса условий мира в Украине, он должен быть отстранён от любого участия в этом вопросе.
показати весь коментар
26.02.2025 16:56 Відповісти