3945 відвідувачів онлайн
3 770 21

Україна готова платити за нову допомогу США, але не за минулу, - Зеленський

трамп,зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова оплачувати майбутню допомогу США, якщо така вимога буде висунута. 

Про це він сказав під час пресконференції у середу, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми готові говорити, якщо це умова, що далі допомога Україні не буде безкоштовною - це нова реальність, вона може бути. Ну тобто всі розуміють, в яких ми умовах, ми у війні. І я думаю, ми не зможемо обирати і гратися з цим", - зазначив Зеленський.

Зеленський пояснив, що в майбутніх угодах між Україною та США буде більш детально обговорено фінансування, управління спільним фондом і гарантії безпеки.

"Якщо мені скажуть: ми продовжуємо допомогу і в фінансовому форматі, [якщо умовно Штати скажуть, що] ми даємо вам зброю на 30 млрд - ви повинні нам повернути щось. Скажуть що - ми будемо повертати. Ми будемо, тому що нам потрібна буде ця допомога", - підкреслив президент.

Топ коментарі
+9
Это развод. Подписав этот договор, Украина фактически аннулирует договор о т.н Гранте изменив статус американской помощи на Кредит который Украина должна будет выплатить причем с процентами судя из цифр которые Трамп озвучивает.
показати весь коментар
26.02.2025 17:51 Відповісти
+5
Якщо Україна не готова підписувати угоду про мінеральні копалини, який сенс у візиті президента Зеленського у Вашингтон? - представник Білого дому

Короче походу Зеленського просто так не приймуть в США.
показати весь коментар
26.02.2025 17:48 Відповісти
+5
А как там Афганистан? Он собирается рассчитываться с США? Говорят, там речь идёт о триллионах долларов.
показати весь коментар
26.02.2025 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо Україна не готова підписувати угоду про мінеральні копалини, який сенс у візиті президента Зеленського у Вашингтон? - представник Білого дому

Короче походу Зеленського просто так не приймуть в США.
показати весь коментар
26.02.2025 17:48 Відповісти
тоді поїде одразу в Лондон!
показати весь коментар
26.02.2025 17:54 Відповісти
Через США ближче
показати весь коментар
26.02.2025 17:55 Відповісти
Лиш би не з москалями більше.
показати весь коментар
26.02.2025 17:50 Відповісти
Это развод. Подписав этот договор, Украина фактически аннулирует договор о т.н Гранте изменив статус американской помощи на Кредит который Украина должна будет выплатить причем с процентами судя из цифр которые Трамп озвучивает.
показати весь коментар
26.02.2025 17:51 Відповісти
Ось,воно що: він все купував в борг під час свого правління а не брав,як допомогу. Все ляже на плечі наступних поколінь.
показати весь коментар
26.02.2025 17:52 Відповісти
Трамп хочет изменить статус помощи на статус Кредита причем кредита с процентами.
показати весь коментар
26.02.2025 17:52 Відповісти
Причем с огромными процентами которые в два раза превышают суму выделенной помощи.
показати весь коментар
26.02.2025 17:54 Відповісти
Цією угодою про копалини за що заплатить Україна за рішенням Зеленського?
показати весь коментар
26.02.2025 17:53 Відповісти
Походу біда ж ще в тому, що якщо правда, багато земель зараз у власності арабських холдингів. Він що теж саме і США перепродасть? А взагалі як можна щось продавати навіть без елементарної георозвідки та " інвентаризації" взагалі копалин в Україні. Якесь воно все таке цікаве
показати весь коментар
26.02.2025 17:54 Відповісти
Якщо платити то це яка нафіг допомога?
показати весь коментар
26.02.2025 17:57 Відповісти
та заспокойтесь ви.
лендліз британці американцям тільки в 80-х роках завершили виплачувати.
тут угода, що колись, хтось, буде щось видобувати, і будемо складувати в корзинку. після завершення війни.
ви бачите швидке завершення?
Україні треба вижити, і по можливості не на умовах москалів. якщо для цього треба взяти в борг, чи щось продати - що ж.
наче зараз від копалин багато отримують звичайні українці.
хоче трампло погратись в make deal - давайте гратись. Рамкова угода майже ні про що. Основна угода - ратифікувати можна рік, два.
показати весь коментар
26.02.2025 17:57 Відповісти
Текст угоди мало хто з коментаторів особисто бачив і вичитував уважно.
Мабуть Україна не повинна повторювати прикрих помилок, на кшалт не розуміння різниці між заявленими зобовʼязаннями допомоги і фактичним отриманням допомоги, як це було у випадку розміру військової допомоги Україні від США. Помилки в десятки мільярдів доларів через різницю в розумінні - це занадто. Текст угоди потрібно вичитати ретельно, кожну букву, з однозначним, узгодженим розумінням тексту сторонами.
показати весь коментар
26.02.2025 19:08 Відповісти
Будь яка допомога США , комусь , завжди обгрунтовується інтересами США - отже час запитати , в амерів , чітко - допомога Україні в інтересах США чи ні ... ?
показати весь коментар
26.02.2025 17:57 Відповісти
Якщо ми союзники та "стратегічні партнери" - то треба довести до перемоги війну та змусити агресора заплатити і за допомогу і за відновлення. А не посеред шляху починати з'ясовувати хто що кому винен. А наші загиблі військові та цивільні, що прийняли на себе удар - для вас вони нічого не варті? Чи тобі шкода пошматованих дронами росіян? То вони самі обрали свою долю.
показати весь коментар
26.02.2025 18:02 Відповісти
А как там Афганистан? Он собирается рассчитываться с США? Говорят, там речь идёт о триллионах долларов.
показати весь коментар
26.02.2025 18:28 Відповісти
Боюсь спросить за Израиль с тайванем
показати весь коментар
26.02.2025 18:55 Відповісти
Вы за Афганистан не переживайте , они успешно бартером оплачивают военные поставки и отправляют белую "волшебную пыль" не только в США , но и в другие страны бывшего СССР !
показати весь коментар
26.02.2025 18:56 Відповісти
Чим він готовий оплачувати майбутню допомогу США? Якщо грошима, то звідки?....чи такі дрібниці царя не цікавлять? Головне пообіцяти.
показати весь коментар
26.02.2025 18:43 Відповісти
Це дуже слушно.. попри все ставлення до квартальної банди... Це слушно. Якщо рудий фрік так переймається за гроші, то будемо платити, хер з ним. Нічого не вдієш.. Але не заднім числом.
показати весь коментар
26.02.2025 19:12 Відповісти
Всі розумні слова Зеленського перекреслюються його тупими діями.Це така технологія,говорити і дути щоки для суспільного одобрення,але коли зробить протилежне своїм словам то ніхто вже провіряти його не буде,бо він говорив інше.
показати весь коментар
26.02.2025 19:12 Відповісти