6192 відвідувача онлайн

Україні доведеться забути про НАТО, - Трамп

Трамп про члентство України в НАТО

У середу, 26 лютого, президент США Дональд Трамп заявив, що Україна повинна забути про членство в НАТО.

Про це американський лідер сказав під час засідання міністрів адміністрації США, повідомляє Цензор.НЕТ.

Глава Білого дому заявив, що нібито саме через прагнення України приєднатися до НАТО розпочалося повномасштабне вторгнення РФ.

"Про НАТО доведеться забути (Україні, - ред.) - я думаю, це причина, чому все почалося", - сказав Трамп.

Він також додав, що без американського озброєння війна б закінчилася "дуже швидко".

"Вони (українці, - ред.) хороші бійці, але без американського спорядження - у нас найкраще спорядження у світі - це завершилося б дуже швидко", - сказав американський лідер.

Топ коментарі
+66
а потім Україна назавжди забуде про рудого клоуна і вступить в НАТО
показати весь коментар
26.02.2025 20:27 Відповісти
+62
ДБЛ БЛД!!
показати весь коментар
26.02.2025 20:25 Відповісти
+42
на 4 роки
показати весь коментар
26.02.2025 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
"я думаю, це причина, чому все почалося"

росія каже що все почалось з майдана.

але все почалось з тогого, що путін позвав до себе януковича і пригрозив йому війною, якщо той євроасоціацію підпише.

а майдан вже виник після цього , як реакція українців на вмєшатєльство путіна у внутрішні справи України.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQGF4iPhpHE
показати весь коментар
27.02.2025 00:27 Відповісти
Отличие государственного деятеля от политика в том, что политик ориентируется на следующие выборы,а государственный деятель - на следующее поколение. В моей стране, представители власти гордятся тем, что они слуги государства; быть его хозяином считалось бы позором. У.Черчилль
показати весь коментар
27.02.2025 00:29 Відповісти
Трамп-пам-парам. Эта ***** крашена допрыгается, что ей самой скоро придется забыть про НАТО. Если Америка таким образом пытается стать великой, то это как автогеном вырезать гланды через задницу.
показати весь коментар
27.02.2025 00:29 Відповісти
так чому путін не хоче виходити з херсонської і запорізької областей, якщо це була війна за невступ україни в нато, а не за території?

добре, ми погоджуємось не вступати в нато, виходь з територій.

але ж він не хоче.
показати весь коментар
27.02.2025 00:31 Відповісти
https://ibb.co/sdjKnfqk
показати весь коментар
27.02.2025 00:37 Відповісти
Патологічний брехун та халдей х.. йому вірити -себе не поважати.
показати весь коментар
27.02.2025 00:43 Відповісти
путін каже що проти того, щоб нато було на кордоні з росією.

так чому ж він виступає проти вступу в нато молдови? молдова ж далеко від росії!

просто він не хоче вступу в нато ніяких пострадянських країн. він їх всіх хоче окупувати і повернути радянський союз.
показати весь коментар
27.02.2025 01:02 Відповісти
Кончене. По перше ***** сказало що йому захотілося двіжухи. По друге на Грузію, Молдову, Сірію, Азербайджан, Ічкерію і тд ***** теж напало через НАТО? Може навпаки ***** нападає тільки на тих кого вони вважають слабими і беззахисними. До речі про це рашисти і говорили що крим і дамбас вони підібрали тому що його ніхто не захищав а не через НАТО. ***** напало розпочало напад на крим ще при Кучмі коли про НАТО ніхто даже не думав.
показати весь коментар
27.02.2025 01:05 Відповісти
Далось же всем это НАТО, ей богу.
Запомните две очень простые вещи:
1)--- нет НИКАКИХ обязательств вступить в боевые действия вообще ни за кого и ни по какой самой что ни есть веской причине;
2) --- никто в тех странах не хочет воевать, они слишком долго жили слишком хорошо, государства бегали за гражданами и подтирали им задницы и с ложечки кормили в обмен на голоса на выборах. А теперь в холодные окопы к мышам ? Щас!

Просто представьте себе что Китай напал на США и теперь Венгрия проводит мобилизацию и отправляет каждого десятого хотя бы мужика на войну в Китай. Или что итальянцы и испанцы вместо сиесты едут дружно, миллионами, умирать за Польшу.
показати весь коментар
27.02.2025 02:27 Відповісти
Тобто 5- та стаття про колективну безпеку - фікція. Фікцією є й само НАТО.
Європі потрібен інший воєнно-політичний союз на чолі із ядерними державами Францією і Британією.
показати весь коментар
27.02.2025 06:39 Відповісти
Нажаль, вже занадто пізно. Люди дуже змінилися за останні 3 покоління. Людей вчать бути куколдами з першого класу. Ніхто не може й не хоче нічого робити. Про які війни може йти мова. Потрібні будуть 2 армії, одной гнати у бій другу, розстріли для ухілянтів, і багато ще інших цікавих речей. Як цього досягти у демократичному суспільстві? Да ніяк.
показати весь коментар
27.02.2025 11:42 Відповісти
У трампистов один мотив песни, как и у путинистов.
показати весь коментар
27.02.2025 13:43 Відповісти
Не слышал я мои собственные нарративы ни от одного трамписта, и я знаю очень многих.
показати весь коментар
27.02.2025 20:42 Відповісти
ми поміняли ядерний статус на гарантії територіальної цілістності.
териаторіальної цілістності немає, тому що росія порушила будапештський меморандум.
значить ми маємо право вернути ядерну зброю.
ми не будемо новими набувачами ядерної зброї. тому що у нас вже був ядерний статус. ми його просто собі повернемо, тому що був порушений договір про ядерне роззброєння. значить америці нема чого на нас накладати санкції.
якщо америка захоче накласти санкції - то хай накладає їх і на індію, пакистан, росію, китай, ізраїль. вони ж теж мають ядерну зброю.
ми подамо у всі світові суди. ми міняли ядерний статус на територіальну цілісніть. територіальної цілісності нема - немає без'ядерного статусу.
росія передала білорусі ядерну зброю. значить захід повинен у відповідь передати ядерну зброю україні!
і навіщо накладати санкції на свого союзника, ладно там санкції на ворога накласти!
показати весь коментар
27.02.2025 02:58 Відповісти
трамп забув, що війна почалась в 2014, а не в 2022? і тоді україна ще не просилась в нато.
іменно через те, що війна почалась - україна попросилась в нато!
показати весь коментар
27.02.2025 02:59 Відповісти
Трамп не забыл. Он, наверняка, получил указание от ФСБ оправдать российское нападение. глушить санкции запада и США, вот он всеми силами и способами это делает. Выживание Украины зависить от профессионализма представителей Украины.
показати весь коментар
27.02.2025 13:55 Відповісти
Дайте блазню седативне і "плюшевого Пу..." хай хворий відпочине, у нього перевтома....
показати весь коментар
27.02.2025 07:01 Відповісти
Розмовляв із своїм зображенням у дзеркалі. Довго думав ...
показати весь коментар
27.02.2025 10:09 Відповісти
І це президент Америки? - такий неосвічений, не знає як все почалося і які цілі неофюрера путлера,- нічого не скажеж, дурень-дурнем.
показати весь коментар
27.02.2025 07:55 Відповісти
Це не ознака неосвіченості, це - його світосприйняття.
показати весь коментар
27.02.2025 09:27 Відповісти
Так йому сказав *****.
показати весь коментар
27.02.2025 10:09 Відповісти
Може і так , але на той час коли трампон буде при владі . Чи поки Європа не зрозуміє що треба щось змінювати і не створить свою систему захисту незалежну від НАТО .
показати весь коментар
27.02.2025 08:39 Відповісти
...ну, що ж, 4 роки так і буде, поки Трампа не замінять!!!
показати весь коментар
27.02.2025 09:11 Відповісти
Які фатальні наслідки неточного пострілу !!! Вухо замість башки.
показати весь коментар
27.02.2025 13:34 Відповісти
Може краще відкласти на 4 рочки або меньше, поки російську посіпаку скинуть? Нетерпляче чекаємо мемуари " 6 банкротств, два імпічмента і просране США"
показати весь коментар
27.02.2025 10:11 Відповісти
НАТО доведеться забути про США.
показати весь коментар
27.02.2025 10:14 Відповісти
найкраще спорядження у світі, яке Україні надають з величезними перебоями
показати весь коментар
27.02.2025 10:23 Відповісти
Перебои то еще мать его так , а трамповская предъява нам в 200 млрд. - то как раз амерский черный бизнес. Это сумма , на которую вообще не дали вооружений, хотя эту сумму выделили и утвердили всем Конгрессом .
показати весь коментар
27.02.2025 10:59 Відповісти
вже дуже скоро світ забуде про трампа, а не ми про НАТО.
показати весь коментар
27.02.2025 10:30 Відповісти
Завтра нас ніхто в НАТО не візьме, на це підуть роки, хоч круть верть, хоч верть круть. А там "падишах здохне" і ми самі вирішимо чи нам ЯЗ зробити, чи до НАТО приєднатися.
показати весь коментар
27.02.2025 10:32 Відповісти
"я думаю, це причина, чому все почалося" - це ж стандартний кацапський наратив, НАТО справацировало! . Чи він дійсно агент, чи дурень, або і те і інше
показати весь коментар
27.02.2025 10:51 Відповісти
Возможно, и то и другое. Умного трудно завербовать, особенно если он хороший бизнесмен. А осел бежит за морковкой привязанной на палку.
показати весь коментар
27.02.2025 14:02 Відповісти
Рыжий поц , мир не видел... Да, амеры облажались со своим выбором. Если наш клоун начал посылать, то скоро и Гондурас подтянется.
показати весь коментар
27.02.2025 10:55 Відповісти
1000 бредлі, і 200 Ф-16, вирішує всі питання, і ви самий мудріший дядько на цій планеті
показати весь коментар
27.02.2025 11:12 Відповісти
"Вони (українці, - ред.) хороші бійці, але без американського спорядження - у нас найкраще спорядження у світі - це завершилося б дуже швидко"

питання до логіки: якщо це найкраще спорядження у світі, чого його треба забрати , щоб завершити війну ?
показати весь коментар
27.02.2025 11:17 Відповісти
З огляду на сьогодення, НАТО має наввипередки пропонувати Україні стати членом альянсу. Найбоєздатніша армія Європи - українська. А чи треба нам буде захищати теперішніх проросійських блазнів (орбанів, фіциків і інших)?
показати весь коментар
27.02.2025 11:28 Відповісти
Українці будуть вас слухати , якщо ви з ними будете балакати як з американцями.
показати весь коментар
27.02.2025 11:34 Відповісти
Фактично чи юридично?
Якщо відмовитись від НАТО формально і офіційно - це перемога *****.
Якщо просто опустити тему НАТО в перемовинах (залишаючи формальний курс на НАТО) - це нормально, тому що фактичний вступ до НАТО нам в осяжній перспективі не світить через низку факторів (війна, технічна неготовність, корбани-фіци).
показати весь коментар
27.02.2025 11:44 Відповісти
Україна могла б обміняти на членство в НАТО ядерну програму. Якби вона її рухала. Якби Україна була не каганатом.
показати весь коментар
27.02.2025 11:59 Відповісти
Україна могла б обміняти З на членство в НАТО
показати весь коментар
27.02.2025 17:26 Відповісти
Світом зараз керують багато кінчених дебілів.... у нас зільонський у США - трамп....
показати весь коментар
27.02.2025 12:16 Відповісти
Чмо тупоголове!! Піндос-пнх!
показати весь коментар
27.02.2025 12:24 Відповісти
А чи буде взагалі сама ната? Європі давно пора створити свій військовий альянс, хватить соплі жувати. Судячи по останніх подіях на штати надії мало, та - "ми за океаном"...Не факт(і взагалі не факт), що америкоси аж так будуть впрягатись за Європу - вона ж то "грабує". І знову ж не факт - а чи на трампоні закінчаться виїб...ни наступних президентів Америки? Риторичне питання...
показати весь коментар
27.02.2025 12:29 Відповісти
Пупкин скормил Трампу лапшу. Желание независимой страны вступить в какой либо оборонный союз не является поводом для другой страны нападать и воровать чужие территории убивая и население и защитников.
У трампуси видимо интеллект ящерицы и сам думать он не умеет.
показати весь коментар
27.02.2025 12:32 Відповісти
Трамп-барабан,маразм та деменція зашкалює.Який ніякий американьський народ вибравши такого пустобрьоха.
показати весь коментар
27.02.2025 12:43 Відповісти
Слабак
показати весь коментар
27.02.2025 13:18 Відповісти
Якщо по часнику, я б бажав забути про Трампа.
показати весь коментар
27.02.2025 13:52 Відповісти
На трампая великий болт! На ната великий болт! Ніхто і ніколи захищати нас не буде!!! Тільки ми маємо захищати себе самі Чим? ЯО!!!!!
показати весь коментар
27.02.2025 14:14 Відповісти
Вообще-то , не дольше чем через 3 года 10 месяцев НАТО забудет о Трампе.
показати весь коментар
27.02.2025 15:26 Відповісти
Дайте діду таблетосів
показати весь коментар
27.02.2025 18:15 Відповісти
Лупити пукина треба йогож методами: брехня брехня брехня. Чому треба була ця возня - контрнаступ з кожного утюга, якій з цього результат?
показати весь коментар
27.02.2025 20:40 Відповісти
лучшая защита это свой ВПК, армия, экономика, но пока народ какаяразница, россия брат, то да, забудьте про НАТО и перемогу, да и про независимость тоже, зеля октрыто продал страну,