7219 відвідувачів онлайн
5 077 30

Смертельна ДТП на Херсонщині: заступник голови ОВА збив на смерть велосипедиста, - поліція

Заступник голови Херсонської ОВА причетний до смертельної ДТП

Сьогодні близько 18-ї години в Посад-Покровському сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої загинув 50-річний чоловік. Поліцейські Херсонщини встановлюють обставини інциденту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук Поліції Херсонської області.

За інформацією правоохоронців, водій автомобіля Renault Megan, який є заступником голови Херсонської обласної військової адміністрації, під час руху автодорогою М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ скоїв наїзд на велосипедиста, котрий здійснив виїзд із другорядної дороги та перетинав проїзну частину. В результаті пригоди керманич двоколісного транспортного засобу отримав травми, не сумісні із життям.

Зазначається, що на місці ДТП працюють слідчі обласного главку поліції. Автомобіль вилучено та поміщено на арештмайданчик.

За фактом пригоди відкрите провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто – порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого.

Раніше очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що за участі працівника Херсонської обласної військової адміністрації сталася дорожньо-транспортна пригода.

Топ коментарі
+12
якось не вірю історії від мусорів для прикриття заступника ОВА
показати весь коментар
27.02.2025 03:12 Відповісти
+9
Самий гуманний ЗЕ-український суд присудить йому ШТРАФ, десь 3-5 тис грн?
показати весь коментар
27.02.2025 01:27 Відповісти
+9
ну це Вам так написали мусора ))

самі чесні правоохоронці світу ))
показати весь коментар
27.02.2025 03:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Самий гуманний ЗЕ-український суд присудить йому ШТРАФ, десь 3-5 тис грн?
показати весь коментар
27.02.2025 01:27 Відповісти
Не вигороджую керманича авто, але велосипедист виїжджав з другорядної дороги..він повинен був пропустити транспорт, що на головній..і здійснювати маневр тільки переконавшись в його безпеці..

З приходом весни хрустиків на дорогах побільшає.
показати весь коментар
27.02.2025 01:47 Відповісти
В цивилизованных странах если ты на вело скажешь хруст впаяют штраф. И да многие ездят круглый год, и вел стоит от 1k евро.
показати весь коментар
27.02.2025 02:50 Відповісти
то, що це дає право порушувати ПДР? а хрустіками їх за те і називають, що порушують ПДР і гинуть. тому запихни собі в сраку свій висер.
показати весь коментар
27.02.2025 07:32 Відповісти
В цивілізованому світі, навіть якщо вело порушує, йому надають перевагу, був в шоці з цього, але так учать на права. Я особисто в шоці, що тіло тупо пре на красний і його пропускають, але це так.
показати весь коментар
01.03.2025 23:38 Відповісти
А що зміниться?? Хрустами називають всіх дебілів, кандидатів на премію Дарвіна - це веломото, скейтери, на роліках та самокатах, скутерах. Треба знати ПДР, а не вважати, що ти головний на дорозі.
показати весь коментар
27.02.2025 08:57 Відповісти
ну це Вам так написали мусора ))

самі чесні правоохоронці світу ))
показати весь коментар
27.02.2025 03:11 Відповісти
То Вам написали некомпетентні люди. Які ПДР навіть у руцях не тримали.
показати весь коментар
27.02.2025 09:06 Відповісти
ага ..ну вірте зеленим покидькам що пишуть "правду" в протоколах
показати весь коментар
27.02.2025 09:35 Відповісти
Не несіть дурню. Крім протоколів існує фото та відеофікцація, схема дтп. І експертно-криміналістичний висновок, трасологія.
показати весь коментар
27.02.2025 10:11 Відповісти
Як би чесний депутат їхав з адекватною швидкістю, то зреагував би на велосипедиста.
показати весь коментар
27.02.2025 07:25 Відповісти
А Ви в курсі, що можна вбити й при швидкості 60км/год, ця швидкість дозволена.

Ще раз повторюю, я не вигороджую водія, але велосипедист - довбак. Ну відсидить той депутат, а може й ні, доречі авто в нього так собі, а збитий з життям розпрощався. В першу чергу треьа думати про наслідки для себе.
показати весь коментар
27.02.2025 09:10 Відповісти
якщо велосіпедік не правий то навіть штрафу не буде
показати весь коментар
27.02.2025 04:37 Відповісти
Буде. Там "обоюдка".
У будь-якій ДТП є повна чи часткова вина водія авто. П.2.3 "б": "...водій зобов'язаний ... бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну..."
показати весь коментар
27.02.2025 09:23 Відповісти
Ну судячи з написаного там навіть штрафу не повинно бути,а родичі загиблого ще машину відновлювати повинні...
показати весь коментар
27.02.2025 06:21 Відповісти
в якому законі таке написано? чи просто перднув?
показати весь коментар
27.02.2025 07:34 Відповісти
тобто це все що ти змогло перднути? бздо з 40 річним стажем, багато тобі родичі загиблтх машин відремонтували?
показати весь коментар
27.02.2025 09:08 Відповісти
бздо з 40 річним стажем, давай розкажи мені про законодавство, я вже втретє тобі пишу про це. чи ти 40 років стажу бздіння тільки навчився?
показати весь коментар
27.02.2025 10:33 Відповісти
висралось, а тепер обгрунтуй.
показати весь коментар
27.02.2025 07:33 Відповісти
велосопедисту..
показати весь коментар
27.02.2025 09:26 Відповісти
якось не вірю історії від мусорів для прикриття заступника ОВА
показати весь коментар
27.02.2025 03:12 Відповісти
Питання про подальші дії можновладця:
1. тихесенько у ліс пійде
2. поїде за кордон
В обох випадках щось підказує про належність зама до слуг народу. Боюся мусора звинуватять загиблого: напав на Слугу народа.
показати весь коментар
27.02.2025 08:21 Відповісти
зараз напишуть що тим велосипедистом була особа в СЗЧ, як недавно бусифікований разом з велосипедом у Харкові
показати весь коментар
27.02.2025 08:36 Відповісти
Если верить тому, что написано в новости, а оснований не верить нет, то обычное ДТП.
Какая разница какую должность занимал водитель авто? В момент движения по дороге, он в первую очередь водитель.
Четко написано, что велосипедист выезжал со второстепенной дороги, не уступил, все, точка.
К сожалению, погиб. Согласно правилам дорожного движения его вина в ДТП 100%.
показати весь коментар
27.02.2025 08:38 Відповісти
Дайте вгадаю: Велосипидист рухався зі швидкістю 80 км/год щоб скоїти самогубство