7441 відвідувач онлайн

Україна не була поінформована про переговори США та Росії у Стамбулі, - МЗС

МЗС України відреагувало на заяву президента Словаччини про територіальні поступки

Речник МЗС України Георгій Тихий повідомив, що Київ дізнався про переговори між США та Росією у Стамбулі з публічних джерел, а не від американської сторони.

Про це він заявив під час пресконференції, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на NV.

"Мені нема чого додати про ці переговори. Ми будемо дивитися за тими, які будуть публічні меседжі вже після них сторін, будемо їх аналізувати, будемо готові вийти з якимись коментарями. Нас не інформували, ми також дізналися з публічної інформації про такі переговори", - зазначив Тихий.

За його словами, у відкритих джерелах не було чіткої інформації про те, що на порядку денному цих перемовин стояло питання України. Він наголосив, що це були двосторонні переговори між США та Росією, а Київ продовжить уважно стежити за їхніми результатами.

"Тому будемо слідкувати за тим, які будуть публічні сигнали після цих переговорів, будемо їх аналізувати з точки зору чи був там якийсь прогрес між делегаціями, але не вважаємо, що це переговори взагалі по Україні. Це переговори делегацій американсько-російських", - заявив речник МЗС.

Як зазначається, 27 лютого в резиденції генконсула США у Стамбулі відбулася зустріч представників США та Росії, яка тривала шість із половиною годин. За даними російських ЗМІ, вона проходила в закритому форматі, а склад делегацій не розголошувався.

Нагадаємо, у середу, 26 лютого, Сергій Лавров повідомив, що представники Росії та Сполучених Штатів зустрінуться у Стамбулі. Вони говоритимуть, зокрема, про відновлення роботи посольств.

Топ коментарі
+8
Сліпі, глухі, німі .. ідіть до біса. Заіпали цим цирком. Нам потрібно усвідомити нарешті, що ми нація , вільна та незалежна, і при владі мають бути виключно українці. Едараси кончені🤬🤬🤬🤬
показати весь коментар
27.02.2025 17:47 Відповісти
+5
Забили на вас болт. Докерувалися.
показати весь коментар
27.02.2025 17:49 Відповісти
+5
Світом править страх..., для світу нації у яких нема ЯЗ це папуаси з якими ті у кого вона є можуть робити все що забажають і ми тому наглядний доказ...
показати весь коментар
27.02.2025 18:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зе ігнорують?
показати весь коментар
27.02.2025 17:47 Відповісти
Сліпі, глухі, німі .. ідіть до біса. Заіпали цим цирком. Нам потрібно усвідомити нарешті, що ми нація , вільна та незалежна, і при владі мають бути виключно українці. Едараси кончені🤬🤬🤬🤬
показати весь коментар
27.02.2025 17:47 Відповісти
Світом править страх..., для світу нації у яких нема ЯЗ це папуаси з якими ті у кого вона є можуть робити все що забажають і ми тому наглядний доказ...
показати весь коментар
27.02.2025 18:04 Відповісти
Забили на вас болт. Докерувалися.
показати весь коментар
27.02.2025 17:49 Відповісти
Тому будемо слідкувати за тим, які будуть публічні сигнали після цих переговорів, будемо їх аналізувати з точки зору чи був там якийсь прогрес між делегаціями, але не вважаємо, що це переговори взагалі по Україні. Це переговори делегацій американсько-російських", - заявив речник МЗС Джерело: https://censor.net/ua/n3538318
Ну просто душевно хворі. Доречі хто каже, що вибори не можливі під час війни, згоден та нехай тоді Зеленський буде не президент України, а В.О. президента України.
показати весь коментар
27.02.2025 17:50 Відповісти
Тихий! Веди себе тихо і не висовуйся! І МЗС теж...
Читайте ЗМІ і відсмоктуйте у вільний від роботи час...
показати весь коментар
27.02.2025 17:50 Відповісти
Виникає питання , чому ми повинні знати про що і де зустрічаються
мародери нашої краіни ?
Вони вирішують своє ,-
як краще ділити Украіну і красти наші корисні копалини 🙁
показати весь коментар
27.02.2025 17:53 Відповісти
Які ваші копалини,ти ніхто і тобі належить лише нічого.
показати весь коментар
27.02.2025 18:26 Відповісти
Обі туди кацапським лісом
показати весь коментар
27.02.2025 20:18 Відповісти
Всі знали, а 🤡🤡🤡, не знали....
Цирк на дроті...🤣🤣🤣
показати весь коментар
27.02.2025 17:58 Відповісти
По моєму чувак нас кинули, як лохів розвели за спинами, діла своі зробили, злили нас, мене з тобою разом в унітаз.
показати весь коментар
27.02.2025 18:03 Відповісти
А кто-то обязан был докладывать? Тем более переговоры были не относительно Украины.
показати весь коментар
27.02.2025 18:07 Відповісти
Просто мєждусобойчік.
показати весь коментар
27.02.2025 19:33 Відповісти
Ну и что тут такого, если они обговаривают свои отношения, то почему они должны нам об этом докладывать?

Не стоит делать проблему из ничего, у нас их и так хватает.
показати весь коментар
27.02.2025 18:15 Відповісти
Уряд України у Монако був проінформований напряму з кремля,а фунтів ознайомлять пізніше.
показати весь коментар
27.02.2025 18:24 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2025 18:25 Відповісти
Нікчемні американці та москалі! Вони не знають, що наш мегапотужний БОНЕВІТК ХЕРПІДУСАМ грає пісюном на роялі під фанеру у лісі в мільярд дерев, між якими літають мільйони дронів. Це неповага!
показати весь коментар
27.02.2025 19:35 Відповісти