11078 відвідувачів онлайн

Туреччина розраховує, що шлях до миру в Україні розпочнеться з негайного припинення вогню, - МЗС

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан про мир в Україні

Туреччина сподівається, що спочатку буде негайне припинення вогню в Україні, а потім постійна мирна угода.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан.

"Обговорювали можливу мирну угоду та припинення вогню в Україні та як це можливо. Навколо різні ідеї, різні думки. У світлі позиції, зайнятої США останніми тижнями, або дедалі більшого прояснення цієї позиції, в ЄС виникли різні погляди. Все це обговорювалося європейськими лідерами. Звичайно, внесок Туреччини тут важливий", - сказав Хакан Фідан.

За його словами, Туреччина має своє бачення як щодо можливої мирної угоди, так і щодо реконструкції архітектури європейської безпеки, які обговорювалися в Лондоні.

"Звичайно, ми уважно стежимо за цими дискусіями й всі разом побачимо, чи буде мирна угода в Україні і, відповідно, чи матиме Європа нову архітектуру безпеки. Сподіваюся, що буде негайне припинення вогню, а потім постійна мирна угода. Які елементи зроблять це можливим? У різних країнах різні погляди на це питання. Нашим пріоритетом є мир", - сказав турецький міністр.

За словами Хакана Фідана, нині зустрічі відбуватимуться частіше, зокрема раз на 2-3 тижні. Буде створено технічні групи для ведення подальших переговорів.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що Україна не піде на припинення вогню з РФ без надання гарантій безпеки.

Топ коментарі
+8
Ну це ж було вже. Припинення вогню. Мінські угоди називається. Чим закінчилось всі знають.
Без гарантій припинення не варте навіть бумаги на якій воно написано.
показати весь коментар
03.03.2025 07:55 Відповісти
+7
Так це вже було.Дайте знову закопаться кацапам,а вони це дуже гарно вміють.
показати весь коментар
03.03.2025 07:53 Відповісти
+4
Ні, бубасічка ж сказала, йому треба лише гарантії безпеки (знаючи, що ніхто зараз їх не надасть), і топнула вчергове клопячою ратичкою
показати весь коментар
03.03.2025 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що ,пацюк тиловий , тцк вже близько до тебе підібралась так ти тепер верещиш як недорізаний? Якщо ти не служиш, то закрий свою хЛєбоРєзку і не відсвічуй.
показати весь коментар
03.03.2025 07:42 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 07:55 Відповісти
Що конкретно пропонуєш? Тільки реалістичне, а не "дадуть нам 100 ракет, ми як вдаримо, пуйло відразу капітулює і рашка розвалиться".
показати весь коментар
03.03.2025 08:23 Відповісти
Чим? Виборами 2019, коли такі уставшиж ат вайни боти міши падалЬюки, як ти, зробили за всіх нас вибір: пустили зрадника до влади, тим самим, відкривши двері ворогу навстіж
показати весь коментар
03.03.2025 08:53 Відповісти
Нудануда, ето Зєлєнскій вінават. От єсліби Порох був президентом, то русня би конєшно не напала.
(вважаю що все одно напала би, може навіть раніше, просто ***** би вигрібла більшої і наші втрати були би набагато менші).
показати весь коментар
03.03.2025 10:03 Відповісти
Напала б, але положила б пів своєї недоармії щоб з Криму вийти. А так, гуляй ,вєсєлісь ,насілуй,убівай - весь південь за тиждень бл.
показати весь коментар
03.03.2025 10:43 Відповісти
Легко бути хорошим миротворцем, торгуючи чужими територіями...
показати весь коментар
03.03.2025 07:56 Відповісти
Це Туреччина тихо сам з собою? - чи це до путлєра?
показати весь коментар
03.03.2025 07:59 Відповісти
А він не сказав що буде з тимчасово окупованими українськими територіями, окупованими кремлівськими фашистами )(уйла ...? Чи тут все ясно вони ж і не американські і не турецькі ....А кому потрібна чужа земля ? Нікому тільки Українському народу і він свою рідну землю
не віддасть її нікому і ніколи .
показати весь коментар
03.03.2025 08:00 Відповісти
Те, що й з Кримом і Донбасом, в 2014. Ви чому не йшли в АТО тоді, повертати їх?
показати весь коментар
03.03.2025 08:56 Відповісти
У мене всі - всі рідні і близькі мужньо захищають Україну добровольцями!
А я на жаль не в ЗСУ. Мені більше 70 років, а головне те що не позволяє здоров'я.
Так це сумно, але користі від мене в ЗСУ не буде ніякої, а тільки морока і тягар.
-----
показати весь коментар
03.03.2025 11:00 Відповісти
Турки, как впрочем и весь остальной мир, так до сих пор и не поняли с какими уродами они имеют дело, да какой же нормальный человек поверит быдлостану?

Пока их не закопать и не забетонировать, мира не будет!
показати весь коментар
03.03.2025 08:08 Відповісти
Чим закопувати, асфальтом, чи міфічними таурусаии?
показати весь коментар
03.03.2025 08:55 Відповісти
Різні погляди на механізм припинення вогню, але завдяки США всі зрозуміли,навіть брити з французами зі своєю формулою, що війну треба в самі найкоротші терміни закінчувати і по суті формула бритофранцузів це і є формула США тільки в красивій обгорці.
показати весь коментар
03.03.2025 08:09 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 08:30 Відповісти
Залишилось 130 тис черних пакетів у кацапів . Треба дощелкати їх до мильона
показати весь коментар
03.03.2025 08:43 Відповісти
О, ще один "миротворець"...
показати весь коментар
03.03.2025 09:51 Відповісти
Росія понад 25 разів порушувала домовленості про припинення вогню з 2014 року,то чому всі вирішили, що вона зараз буде щось виконувати, окрім своїх забаганок?
показати весь коментар
03.03.2025 10:42 Відповісти
Мабуть яничари с америкосами після мира -капітуляції України,
відразу подарують кацапам Константинополь і Аляску Так би
мовити для початку а далі паРаша підкаже що і ще вони мають
передати до московської *********. В ім'я «історичної справедливості»!
показати весь коментар
03.03.2025 11:14 Відповісти
Чергове бла-бла-бла.
показати весь коментар
03.03.2025 16:36 Відповісти