12217 відвідувачів онлайн

Деякі країни Європи пропонують продовжувати війну ще рік, щоб послабити РФ, - Рубіо

Марко Рубіо заявив,що ЄС хоче продовження війни в Україні

Європейці пропонують ще рік воювати до того моменту, поки Росія сама не почне благати про мир.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю CNN заявив державний секретар США Марко Рубіо.

Він заявив, що нібито один із міністрів ЄС сказав йому, що бойові дії триватимуть, "поки Росія сама не почне благати про мир". 

Проте у США вважають такий підхід нереалістичним. І президент Трамп "таку політику не підтримує".

Нагадаємо, Рубіо заявив, що президент Трамп і його команда відновлять діалог з українськими офіційними особами, "коли вони будуть готові до миру".

Топ коментарі
+27
Правильно пропонують.
показати весь коментар
03.03.2025 09:27 Відповісти
+24
Ну як же США будуть воювати проти, дефакто, свого союзника
показати весь коментар
03.03.2025 09:29 Відповісти
+23
Європейці пропонують ще рік воювати до того моменту, поки Росія сама не почне благати про мир.

Це при тому, що на четвертому році війни вони досі бояться збивати ракети, які на їх територію залітають. Реально якісь моральні виродки.
показати весь коментар
03.03.2025 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Давайте вже кажіть які країни ЕС це кажутьь-щоб знати ці пики
показати весь коментар
03.03.2025 09:32 Відповісти
Скорей всего Британия, Франция...
показати весь коментар
03.03.2025 09:41 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 09:32 Відповісти
А что вам с того? Вы же далеко, за океаном. И вообще выходите из НАТО. Так что сидите и начинайте сосать у *****. И Китай вас тоже поимеет
показати весь коментар
03.03.2025 09:32 Відповісти
За його логікою виходить, що свого часу Аллен Даллес, за спиною союзників, вів сепаратні переговори щоб не ослабити Третій рейх...
показати весь коментар
03.03.2025 09:33 Відповісти
Аллен Даллес, за спиною "союзника" срср, вів переговори із 3-м райхом, бо добре уявляв, що станеться, коли сталін підімне під себе пів Європи.
показати весь коментар
03.03.2025 14:32 Відповісти
Вочевидь, Ви ось цю частину мого поста "За його логікою виходить," або не прочитали, або не зрозуміли...
показати весь коментар
03.03.2025 16:07 Відповісти
Американские стервятники и мародеры-кацапсины сговорились ограбить и растерзать Украину!
Украинцам следует добиться прекращение огня под контролем международных наблюдателей !
Заключить соглашение с Китаем на 50% разработки полезных ископаемых и др. сферах экономики !
показати весь коментар
03.03.2025 09:33 Відповісти
Китайськи псіни нічим не кращі за інших псін.
показати весь коментар
03.03.2025 14:31 Відповісти
Потрібно було щоб Зеленський спитав у Тампона кого він більше боїться рузьких чи північних корейців? Бо якщо так то південна Корея і Тайвань приречені.
показати весь коментар
03.03.2025 09:41 Відповісти
зате сша в лиці рижого чорта підтримує політику глибоких відсосів в пуйла
показати весь коментар
03.03.2025 09:41 Відповісти
Деякі країни Європі пропонують продовжувати війну ще рік, щоб послабити РФ, - Рубіо Операція Трампа СПАСТИ "РЯДОВОГО" ПУТИНА!
показати весь коментар
03.03.2025 09:41 Відповісти
А ці країни самі не хочуть взяти у війні безпосередню участь на полі бою? Гуртом рашку швидше ослабимо, дивись, уже через місяць-два пуйло приповзе благати пощади.
показати весь коментар
03.03.2025 09:42 Відповісти
А ти був в посадках і окопах?
Чому ви барани вірите ніби капітуляція допоможе вам їх уникнути?
показати весь коментар
03.03.2025 09:50 Відповісти
А що допоможе?
показати весь коментар
03.03.2025 09:51 Відповісти
Мир на прийнятних умовах і гарантії від союзників.
показати весь коментар
03.03.2025 20:27 Відповісти
президент Трамп і його команда відновлять діалог з українськими офіційними особами, "коли вони будуть готові до миру". ТРАМП С КУЙЛОМ ВЖЕ ДОМОВИЛИСЯ (((https://www.bbc.com/ukrainian/articles/ce3n33x74w9o))) в даному випадку американські хмирі ,на костюми не звертали уваги))))ПРО МИР В УКРАЇНІ ,ЗА РАХУНОК УКРАЇНСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ,НЕ ВСТУПУ В НАТО І ГРАБЕЖУ США ,УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ НА КОРИСНИХ КОПАЛИНАХ... КУЙЛО І ТРАМП ВЖЕ ГОТОВІ ДО МИРУ.НА ЩО ВКАЗУЄ ЧЕРВОНИЙ ГАЛСТУК У ТРАМБОНА.ЯК В ПІОНЕРА- "ВСЄГДА ГОТОВ"
показати весь коментар
03.03.2025 09:46 Відповісти
Правильно , ще рік .А може 2-3. Або 5. Тоді росія попросить миру...Але це не точно. Бо в Сирії більше 20 років війна
А потім привезуть сюди сирійців,мароканців та арабів. Будуть тут негри та мулати ходити та співати - ще не вмерла Україна.
Я вважаю ,що це правильно - люди то просто ресурс,головне території . А баби іщо наражають - європейцям - українські, а в Україні - сирійські..
показати весь коментар
03.03.2025 09:49 Відповісти
А люди не територіях які парашка вимагає в якості умов миру (Запоріжжя і Херсон - сотні тисяч людей) це звісно не ресурс. І плацдарм на Правобережжі який відбивали такою кров'ю - теж не ресурс.
Підрусняві кукурікали всі ніяк в бан не потраплять, звісно яке тут об'єднання суспільства коли таке лайно толерують.
показати весь коментар
03.03.2025 09:52 Відповісти
Ніхто Путіну ніякі території добровільно не віддасть.
Це звичайні ще радянської дипломатії торги - просити нереальне -щоб утримати захоплене.
Притомні люди не обєднуються з божевільними фанатиками ,які під видом патріотизму самі знищують країну.
Якби Манергейм слухав ,таких непритомних Фінляндія була б повністю окупована
показати весь коментар
03.03.2025 09:58 Відповісти
"просити нереальне "

це для нас воно нереальне. Для заокеанських бариг Вітькова і Трампа - це дрібні і нецікаві деталі великої угоди з Рашкою.
показати весь коментар
31.03.2025 13:32 Відповісти
Дурна тема про мир дуже радує пуйла. Дав завдання агенту Краснову, а сам поки продовжує нас вбивати. З американцями нема про що говорити. В їх словах не живе правда. Вороги!
показати весь коментар
03.03.2025 09:50 Відповісти
Рубіо пропонує Україні добровільно здатися в ГУЛАГ на вірну смерть?
показати весь коментар
03.03.2025 09:50 Відповісти
а перед этим отписать всё имущество Трампу и его гопникам !
показати весь коментар
03.03.2025 09:53 Відповісти
Марко Рубіо народився в Маямі. Його батьки - кубинські емігранти Маріо Рубіо і Орія Ґарсія.
показати весь коментар
03.03.2025 09:55 Відповісти
Ось і розгадка. Батьки були заслані в США радянською розвідкою. З прицілом на майбутнє.
показати весь коментар
03.03.2025 10:03 Відповісти
Давно дійшов висновку, що США дуже круті вояки в основному на папері, в інтернеті та голівудських бойовиках. Там дійсно Арнольд Шварцнегер всіх переміг. А якщо подивитись історію, то у маленькому, бідному Вьєтнамі США обісрались, в бідному Афганістані обісрались, в Іраку обісрались по великому рахунку і в Сірії обісрались. Маючи таку сильну економіку, таке потужне озброєння (і якісно і кількісно), великі та різноманітні види збройних сил, гіпер-роздуте ЦРУ при цьому показали таку нікчемність та зрадливість.
показати весь коментар
03.03.2025 09:56 Відповісти
так, трамп барига це протилежність великої америки Рейгана. трамп хоче торгувати цінностями, які за гроші не продаються.
показати весь коментар
03.03.2025 10:04 Відповісти
Нигде не видел такого сильного народа как в Америке. А все эти относительные неудачи потому что это абсолютно ненужные войны, которые всех только раздражали.
показати весь коментар
03.03.2025 10:40 Відповісти
Сволота цей Рубіо
показати весь коментар
03.03.2025 09:58 Відповісти
Правильно , ніяких переговорів - ще мільйон вбитими і пораненими, і ще пару мільйонів в еміграції - це муйня.
Головне території.
В конституції України так і написано - КВАДРАТНІ КІЛОМЕТРИ - Є ГОЛОВНОЮ ЦІННІСТЮ ДЕРЖАВИ.
А люди - це пиль (якщо не чиновники) .
Ну подумаєш не платять кошти пораненим та інвалідам, не виплачують гроші за загиблих - то все непатріотично- хай замість грошей їх радує , те, що держава їм дала можливість бути скаліченими та померти за Гасла.
показати весь коментар
03.03.2025 10:24 Відповісти
рубио пи.з.дит и не моргает, какой-то министр какой-то страны...
показати весь коментар
03.03.2025 10:33 Відповісти
Рубіо напевно вже жалкує що покинув крісло сенатора і зв'язався з цими аматорами.
показати весь коментар
03.03.2025 10:42 Відповісти
Бо Європа дуууже чітко розуміє, що нашими руками можуть перемогти цю сволоту, а помаранчевому це не потрібно, тоді він не буде "миротворцем" і не отримає нобелевку миру, а ще гірше, її дадуть Зеленському, він здохне в той же день від жаби.
показати весь коментар
03.03.2025 10:48 Відповісти
Значит план "Стальной дикобраз". Только бы людей хватило.
показати весь коментар
03.03.2025 10:52 Відповісти
Баби іщо наражают. .. Хоча ні ,чогось не хочуть баби рожать в Україні
показати весь коментар
03.03.2025 11:08 Відповісти
Рубио, начинай уже, вместе со своим Президентом, наказывать страну- террориста, а не ее жертву.
показати весь коментар
03.03.2025 10:49 Відповісти
Трамп перший почав благати про мир. Це повна поразка США у притистоянні з парашею.
показати весь коментар
03.03.2025 11:22 Відповісти
Благати?🤣
показати весь коментар
03.03.2025 13:15 Відповісти
Це практично єдиний варіант, але не просто підтримувати війну, а надати Україні все, що необхідно для злому сітуації в бік перелому на фронті над рашистами.
показати весь коментар
03.03.2025 12:55 Відповісти
Допанувалися?🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
03.03.2025 13:13 Відповісти
А Україну це не "послабить"? Чи їм насрати на Україну і українців, якими вони вийдуть з цієї війни? І що від України залишиться?! Геноцидники й*бані!
показати весь коментар
03.03.2025 13:18 Відповісти
Смішні європейці або дурні, українців ще на рік не вистачить
показати весь коментар
03.03.2025 13:34 Відповісти
А деякі довбо...оби в США хочуть "злити" Україну на поталу Ху...ла вже сьогодні. За таких умов, вибір України, на мій погляд, очевидний.
показати весь коментар
03.03.2025 14:27 Відповісти
мєдіатор ****.