11877 відвідувачів онлайн

За 2022-2024 роки правоохоронці повідомили про підозри 41 народному депутату, - НАБУ

У період із 2022 по 2024 рік правоохоронці повідомили про підозри 41 чинному і колишньому народному депутату.

Про це інформує НАБУ на своїй сторінці у фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

41 народний депутат отримав підозру в період з 2022 по 2024 рік

"Раніше боротьба з корупцією серед народних депутатів була майже неможливою. До створення НАБУ і САП у 2015 році притягнення народного обранця до відповідальності за одержання хабаря чи незаконно набуті статки було рідкісним винятком. Сьогодні ситуація змінилась", - повідомляють в НАБУ.

Як зазначається, з 2016 по 2024 рік про підозри повідомили 68 народним депутатам, з яких 41 - у період з 2022 по 2024 роки.

Типові злочини, за участі депутатів, згідно з даними НАБУ, включають привласнення, розтрата або заволодіння майном через зловживання службовим становищем, отримання хабаря, зловживання владою, декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення.

Топ коментарі
+6
І скільки їх сіло?????
показати весь коментар
03.03.2025 14:15
+6
і Що Всі Сидять за ґратами???
Та ні,Ви що...
Сидять але у ВР☝️
показати весь коментар
03.03.2025 14:18
+5
А скільки з них отримало реальний термін за ці всі роки?
показати весь коментар
03.03.2025 14:14
Коментувати
Сортувати:
І?
показати весь коментар
03.03.2025 14:14 Відповісти
А скільки з них отримало реальний термін за ці всі роки?
показати весь коментар
03.03.2025 14:14 Відповісти
І скільки їх сіло?????
показати весь коментар
03.03.2025 14:15 Відповісти
Ну і ?????? Повідомили, а вони і далі працюють в раді!!!! І що змінилося??? Закон не працює, а ваші повідомлення про підозру можно засунути.... ,ну знаєте де!!!!
показати весь коментар
03.03.2025 14:17 Відповісти
і Що Всі Сидять за ґратами???
Та ні,Ви що...
Сидять але у ВР☝️
показати весь коментар
03.03.2025 14:18 Відповісти
Каждый одиннадцатый получил подозрение в совершенном преступлении. И это "элита" нации! Пока их реально не будут лишать свободы на длительные сроки - они не успокоятся и будут продолжать рваться "к корыту".
показати весь коментар
03.03.2025 14:30 Відповісти
Так,це еліта.На виборах у 19 р нарід обрав до ВРУ кращих своїх представників
показати весь коментар
03.03.2025 14:32 Відповісти
А можна списочок з прізвищами та партійними квитками?
показати весь коментар
03.03.2025 14:31 Відповісти
Зустрічав в ЗМІ,що хабарників,корупціонерів ловлять на рівні 10%.Тепер помножити на 10 і отримаєм реальний показник корупції.Тепер ще помічники депутатів та радники.Чиновники,мери,міністри,заступники,прокурори,судді,поліцейські,митники і державні службовці всіх рангів,а ще є Офіс президента.Тільки уявити скільки лайна в Україні.Ось чого українці живуть так бідно.
показати весь коментар
03.03.2025 14:32 Відповісти
Нація котра виросла в дифіциті все життя буде красти, в дитинстві не було нормального велосипеда - нарцисична травма, треба доказати іншим свою значимість у вигляді дорогих авто і циганського шику.

Треба щоб кілька поколінь прожило в достатку як в Європі, тоді буде низька корупція.
показати весь коментар
03.03.2025 14:40 Відповісти
Не дивно, якщо зважити на рівень деградації ВР зразка 2019 року
показати весь коментар
03.03.2025 14:42 Відповісти
Вони (ці депутати), крутили на своїх дєтородних органах ті "підозри".
Саме так, як їх крутять російські "льотчики" бомбардувальників, яким "висунули" ті підозри різні беби, прокуратури...
показати весь коментар
03.03.2025 14:51 Відповісти
НАБУ, дивіться, не зробіть так, що кворума у Верховній Раді не буде - а то під час воєнного стану вибори проводити заборонено, а легітимного органу, який їх призначить (ВР), не буде, якщо всіх там розлякаєте чи пересаджаєте
Там і так вже 10+ % конституційного складу відсутнє, бо складали повноваження чи розбіглися, як ОПЗЖ.
показати весь коментар
03.03.2025 15:13 Відповісти
В них окремий вид покарання - переведення послами на тропічні острови. Там вони роками страждають за далекою батьківщиною, та співають під бандуру сумні пісні.
показати весь коментар
03.03.2025 15:41 Відповісти
І хто вже сидить?
показати весь коментар
03.03.2025 15:48 Відповісти
Зелёные нардепы !!!!
показати весь коментар
03.03.2025 16:08 Відповісти
Ну и что дальше, хотя бы эти 41 депутат, получили ордена и медали за такие заслуги?
показати весь коментар
03.03.2025 18:02 Відповісти