11602 відвідувача онлайн

Поворот США до Росії не принесе миру в Україні, - глава МЗС Фінляндії Валтонен

еліна,валтонен

Міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен висловила сумніви щодо зміни підходу адміністрації Дональда Трампа до Росії та України, наголосивши, що такий курс навряд чи сприятиме завершенню війни.

Про це пише Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Валтонен зазначила, що її "трохи турбує" повідомлення про наказ США призупинити наступальні кібероперації проти Росії під час переговорів про припинення війни. У Пентагоні заперечили такі дії, однак фінський міністр розцінила це як потенційний елемент стратегії Білого дому, спрямованої на пошук шляхів деескалації.

"Це, ймовірно, частина великої стратегії, яку обрав Білий дім, щоб побачити, чи може цей курс дій привести до миру, ефективно заспокоїти Росію і чинити певний тиск на Україну", - сказала Валтонен.

Вона також зазначила, що, на її думку, такий курс є помилковим, і що адміністрація Трампа з часом усвідомить його неефективність.

"На мою особисту думку, все має бути якраз навпаки, і я вірю, що президент Трамп і його команда з часом помітять, що це, ймовірно, не працює", - підкреслила Валтонен.

Як зазначається, після вступу на посаду Трамп змінив підхід США до війни в Україні, ініціювавши переговори з Москвою, що вже призвело до загострення відносин з Києвом. Кульмінацією цього стала напружена зустріч між Трампом і Володимиром Зеленським у Білому домі в п’ятницю.

Раніше повідомлялося, що США призупинили наступальні кібероперації та планування атак проти Росії.

Топ коментарі
+5
Досить скиглити. Пора Європі створювати свою сильну армію і розвивати ВПК. США союзники рф і пн. кореї. Туго доходить ще до європейців.
показати весь коментар
04.03.2025 15:03 Відповісти
+5
нагадайте мені, Фінляндія підписувала мирну угоду з ссср і поступалася своїми територіями заради збереження нації і незалежності?
показати весь коментар
04.03.2025 15:05 Відповісти
+1
Отож-бо...
показати весь коментар
04.03.2025 15:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Досить скиглити. Пора Європі створювати свою сильну армію і розвивати ВПК. США союзники рф і пн. кореї. Туго доходить ще до європейців.
показати весь коментар
04.03.2025 15:03 Відповісти
нагадайте мені, Фінляндія підписувала мирну угоду з ссср і поступалася своїми територіями заради збереження нації і незалежності?
показати весь коментар
04.03.2025 15:05 Відповісти
Отож-бо...
показати весь коментар
04.03.2025 15:07 Відповісти
у тебе склероз ?
показати весь коментар
04.03.2025 15:08 Відповісти
он французи вже говорять шо це вутка випущена рудим шоб подивитись на реакцію американців ,рішення ще не було
показати весь коментар
04.03.2025 15:07 Відповісти
Волк и медведь просят Иран отдать яо в обмен на гарантии безопасности, что его не расчленят, не выгонят их президента и т.д.
показати весь коментар
04.03.2025 15:08 Відповісти
Лис , а не вовк
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
Це дійсно, велика стратегія ГАНЬБИ та СОРОМУ для Білого дому, з часу перебування там трампа-бите вухо і групи осіб!!
Ось така вона, його зкацаплена стратегія проти США і України!!
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
Якого трампа?
США зраджувало усіх завжди.
Корея, Китай, В'єтнам, Афганістан - це те, що зразу приходить в голову.
показати весь коментар
04.03.2025 15:24 Відповісти
Абсолютно вірно. Стратегія США, незалежно від президента, завжди однакова: заволодіти ресурсами країни, а що буде далі з тією країною абсолютно похрін. Невже комусь це було не зрозуміло після Сірії, Лівії та Іраку?
показати весь коментар
04.03.2025 15:29 Відповісти
Не бачу ніякого повороту. З них приходилося ту допомогу випрошувати по каплі.
А допомога надавалася виключно в такому об'ємі , щоб Україна не виграла.
Взамін вимагали плани контрнаступу, який тут же передавали кремлю.
показати весь коментар
04.03.2025 15:11 Відповісти
Хоч би стурбованність висловила, на крайняк занепокоєння..... А ми про що з 2014 р говоримо... ?
2008 Грузія- Обама нічого не бачить, не чує.. 14 - Україна, у всіх язик в дупі... Вже тоді була зрозуміла політика США... США не поліцейський, а - барига, навіть мародер....
показати весь коментар
04.03.2025 15:12 Відповісти
Девочка, её немного беспокоит..., немного беспокоить может расстройство желудка, а то, что два преступника управляют ядерными державами, это не беспокойство, это ужас и мрак!
показати весь коментар
04.03.2025 18:18 Відповісти