Українські роботи працюватимуть у NASA, тестова партія уже відправлена до США, - Федоров

Резидент Дія.City, компанія DroneUA, вже розпочинає постачання роботів для NASA.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, тестова партія роботів уже поїхала до штату Вірджинія (США), де їх випробовуватимуть та шукатимуть найефективніше застосування.
Федоров розповів, що ініціатором співпраці виступило NASA. Розробники з DroneUA сподіваються на встановлення системного партнерства з американським космічним агентством.
Міністр наголосив, що війна значно прискорила розвиток ринку defence tech в Україні.
"Наші технології розвиваються дуже швидко. Одна з цілей — постачання техніки за кордон, адже це може забезпечити мільярдні надходження в бюджет. DroneUA — класний кейс того, як це може працювати. Українські технології ефективні всюди. На землі, у воді та ще й у космосі", - додав Федоров.
АЛЬО! ..зельона дівчинка фьйодоров ..в Україні війна !!..а ти просрав реєстри українців, гнида зельона