9060 відвідувачів онлайн

Угорщина виступила проти включення України до підсумкової заяви саміту ЄС, - представник угорського уряду Ковач

ковач,золтан

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто підтримав ініціативу прем'єр-міністра Віктора Орбана щодо виключення згадок про Україну з підсумкової заяви саміту ЄС.

Про це повідомив речник угорського уряду Золтан Ковач, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Ковача, напередодні саміту ЄС цього тижня Сійярто наголосив на розбіжностях між країнами, які виступають "за мир і за війну". 

"Міністр (Сійярто - ред.) підтримав пропозицію прем’єр-міністра Орбана виключити будь-які висновки щодо України з підсумкової заяви саміту, стверджуючи, що вимушений консенсус лише поглибить розбіжності", - написав Ковач. 

Сійярто також висловив невдоволення санкційною політикою ЄС, зокрема щодо російських громадян. Він зазначив, що Брюссель уже порушив дві з чотирьох гарантій, наданих Угорщині щодо її енергетичної безпеки, і звернувся за роз'ясненнями до глави зовнішньополітичного відомства ЄС перед ухваленням рішення про продовження санкцій, яке має бути прийняте до 10 березня.

Окрім цього, угорський міністр підтвердив активний діалог між Вашингтоном і Будапештом. Він зазначив, що Орбан нещодавно розмовляв із Дональдом Трампом, а цього тижня заплановані нові контакти на високому рівні. Основною темою переговорів стала війна в Україні.

Сійярто заявив, що Угорщина підтримує мирні ініціативи Трампа, назвавши угоду між США та Росією "єдиним життєздатним шляхом до миру". Він також розкритикував європейських лідерів, які, на його думку, намагаються блокувати ці зусилля.

Топ коментарі
+13
Вони , що там всі орбани 🤬
показати весь коментар
04.03.2025 16:53 Відповісти
+13
Та що з тими мадярами не так. Наче люди а придивишся худоба.
показати весь коментар
04.03.2025 16:54 Відповісти
+10
Шлюха вона і є шлюха, хто платить той її і має ЄС треба щось з такими робити, бо прийде час вона і йому встромить ніж у спину
показати весь коментар
04.03.2025 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вони , що там всі орбани 🤬
показати весь коментар
04.03.2025 16:53 Відповісти
А також орбаненки, орбанюки і орбанятка
показати весь коментар
04.03.2025 17:33 Відповісти
Угорський народний https://www.youtube.com/watch?v=yxR-ejxOZVA танець.
показати весь коментар
04.03.2025 17:45 Відповісти
Та що з тими мадярами не так. Наче люди а придивишся худоба.
показати весь коментар
04.03.2025 16:54 Відповісти
Бо вони виходці з козломордії. Мадьяри це кочівники, які вийшли з південного уралу та поволжжя в свої часи. Кочуючи дійшли до Болгарії де їм дали піНдюлєй, тоді вони пішли до Карпат та корінне населення де зараз ******* угорщина вигнали в гори. Тепер цих людей ми називаємо гуцулами.
показати весь коментар
04.03.2025 16:59 Відповісти
Європа поки що нарощує зуби. Не спішіть… дайте час. Скоро Орбан піде до кобзона.
показати весь коментар
04.03.2025 16:57 Відповісти
Так вже в нас нема того часу щоб чекати. Потрібні швидкі рішення ЕС
показати весь коментар
04.03.2025 17:02 Відповісти
С@ка, як же цього орбана багато!!!
показати весь коментар
04.03.2025 16:57 Відповісти
Шлюха вона і є шлюха, хто платить той її і має ЄС треба щось з такими робити, бо прийде час вона і йому встромить ніж у спину
показати весь коментар
04.03.2025 16:58 Відповісти
Сильно іх торкнуло
показати весь коментар
04.03.2025 16:58 Відповісти
Ще циганчат замурзаних не спитали, марш до табору, свинота, і дайте їм, хто ближче, добрячого копняка-підсрачника та шмат господарського мила, - щоб п'ятака добряче вимило, перш ніж пхати рило межи люди🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
04.03.2025 16:59 Відповісти
Мирні ініциативи трампа путіна, цевідхід Закарпаття угорщині...
показати весь коментар
04.03.2025 17:00 Відповісти
Так що політику Европи зараз і надалі буде визначати якась вшива країна куплена пукіним на корню? Це що за союз , в якій країна з населенням у 9.5 мільйонів буде блокувати рішення решти країн десь у 430 мільйонів. Це просто жах.
показати весь коментар
04.03.2025 17:00 Відповісти
І? Управи на це немає?
показати весь коментар
04.03.2025 17:02 Відповісти
ГНИДИ!!!!
показати весь коментар
04.03.2025 17:21 Відповісти
що це за система така, в якій де факто Орбан керує усім?
показати весь коментар
04.03.2025 17:32 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2025 17:42 Відповісти
Европе нужно немедленно решать вопрос с венгрией и со словакией, достаточно только убрать из Устава ЕС право вето и эти два урода сдуются навсегда, неужели на это нужно так много ума?
показати весь коментар
04.03.2025 18:02 Відповісти
дайте йому банан