7983 відвідувача онлайн

Сенатори-республіканці сподіваються на нормалізацію стосунків Трампа і Зеленського, - The Hill

Сенатори-республіканці сподіваються на нормалізацію стосунків Трампа і Зеленського

Низка сенаторів від Республіканської партії висловили сподівання, що переговори між Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським відновляться, оскільки подальша підтримка України з боку США має вирішальне значення для досягнення успіху на переговорах з Росією.

Про це пише The Hill, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Погіршення ситуації на цій зустрічі (Трампа та Зеленського, - ред.) було дуже прикрим, враховуючи ставки. Немає жодних сумнівів, що Путін є агресором в Україні та здійснив жорстокий, неспровокований напад", - сказала голова Комітету з асигнувань Сенату Сьюзен Коллінз.

Вона додала, що "сподівається, що ми зможемо прийти до справедливого та міцного миру для України, але ми не можемо забувати, хто почав цю війну".

"Я просто сподіваюся, що вони (Україна та США, - ред.) зможуть повернути все на правильний шлях і що всі подвоять свої зусилля. Це історична можливість, потенційно історична угода", -  сказав лідер республіканської більшості в Сенаті Джон Тун.

Республіканець сказав, що "минулий тиждень був упущеною можливістю".

"Але я думаю, що якщо люди працюють добросовісно, я думаю, що ми зможемо повернути все", - сказав Тун.

Своєю чергою сенатор-республіканець Джим Джастіс зазначив, що п’ятнична зустріч у Білому домі була "м’яко кажучи, розчаруванням", при цьому він звинуватив Володимира Зеленського в тому, що він не виявив достатньо поваги до Дональда Трампа в Овальному кабінеті.

"Я сподіваюся і молюся, що ми зможемо це вирішити",- каже Джастіс.

Водночас сенатор Ліза Мурковскі розкритикувала зневажливе ставлення Трампа до Зеленського.

"Цей тиждень почався з того, що чиновники адміністрації відмовилися визнати, що Росія почала війну в Україні. Закінчується напруженою, шокуючою розмовою в Овальному кабінеті та шепотом з Білого дому, що вони можуть спробувати припинити будь-яку підтримку України США. Я знаю, що зовнішня політика не для слабкодухих, але зараз мене нудить, оскільки адміністрація, здається, відходить від наших союзників і приймає Путіна, який є загрозою для демократії та цінностей США в усьому світі", - написала вона в соцмережі Х.

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Президент США Дональд Трамп після суперечки з президентом України Володимиром Зеленським під час зустрічі у Білому домі заявив, що той нібито не готовий до миру та "проявив неповагу".

Світова спільнота та посадовці у США відреагували на суперечку лідерів України та США.

4 березня стало відомо, що Білий дім призупинив всю військову допомогу Україні.

Топ коментарі
+8
Серед знайомих всі розмови про 47 Президента США розпочинаються словами : "Що там ще начудив отой придурок?"
показати весь коментар
04.03.2025 18:18 Відповісти
+7
ОРАЛЬНЫЙ КАБИНЕТ В ИЗБУШКЕ ГДЕ ТО В ВАШИНГТОНЕ...
показати весь коментар
04.03.2025 18:21 Відповісти
+7
Немає ніякого президента Трампа-є агент КДБ-ФСБ, Краснов який чітко виконує завдання Центру. І навіть якби Зеленський йому черевики цілував, результат був би однаковий. Тільки дурні цього не розуміють.
показати весь коментар
04.03.2025 18:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А весь світ сподівається на імпічмент російського агента
показати весь коментар
04.03.2025 18:13 Відповісти
"Весь світ" це хто саме?
показати весь коментар
04.03.2025 18:16 Відповісти
Ну ти з Росією хіба ні і такі ********,як Орбан,Фіцо
показати весь коментар
04.03.2025 18:18 Відповісти
Зрозуміло. Адекватної відповіді, як завжди, нема.
показати весь коментар
04.03.2025 18:20 Відповісти
А яку ти хочеш почути відповідь? Що не зрозуміло? Що руда потвора агент КГБ? І таким місце серед Януковичів і Асадів?
показати весь коментар
04.03.2025 18:24 Відповісти
ОРАЛЬНЫЙ КАБИНЕТ В ИЗБУШКЕ ГДЕ ТО В ВАШИНГТОНЕ...
показати весь коментар
04.03.2025 18:21 Відповісти
Серед знайомих всі розмови про 47 Президента США розпочинаються словами : "Що там ще начудив отой придурок?"
показати весь коментар
04.03.2025 18:18 Відповісти
це в якій країні рожевих поні ви живете?
війни не буде, доллар по 40 не буде, будемо пити каву в Ялті, будемо їсти скумбрію по 8 грн. , сеньойр - голодомор, Україні - .опноактриса, коаліція зе і ригів це теж 47й призидент?
показати весь коментар
04.03.2025 18:20 Відповісти
Звісно. Тєлємарахвон робить свою справу. Завтра риторика в ЗМІ зміниться і всі знайомі будуть говорити зовсім протилежне.
показати весь коментар
04.03.2025 18:23 Відповісти
Свідки зелної месії ніяк до тями прийти не можуть?
Все! здулась твоя месія!
На сайті ВР-слізне звернення до найвеличнішого Дональда Трампа.
Шмигаль соплі жує, бо ж америка, Трамп і все решта.
Зеленський собі щось там муркоче...
Та отямся вже! Шоу закінчилось, приходь до тями!
От захотів сцанич фотку з овального кабінету - має! Хотів він відосік, який він крутий чувак, як він та цілого Трампа, та одним тим, що на піаніно клафіші натискає. .. є, знято. Ну і цьомки-обнімашки з Макроном, Чальзом, Стармером і всіма решта також є. Що ще тобі треба? мало?
Все! парєнь шьол к спєху, парєнь його досягнув. А тепер буде похмілля, дурню! Тяжке, смердюче і непередбачуване. І в першу чергу, для тебе, ну і для нас всіх...
показати весь коментар
04.03.2025 18:46 Відповісти
Його під імпічмент відправлять якщо він економічну ситуацію всередині країни не виправить. І так, через два роки вибори в Конгресс, і якщо не буде змін на краще респи пролітають як фанера.
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
Що б іпічмент відбувся необхідно що б демократи мали більшість в конгресі , це може статись через два роки.
показати весь коментар
04.03.2025 18:31 Відповісти
Запийте холодною водою!
Саме так і буде🤔
показати весь коментар
04.03.2025 18:14 Відповісти
Яка важка робота - сподіватися.
показати весь коментар
04.03.2025 18:16 Відповісти
****!!!!! посварилися два казла!!!!!!!!!!!!!!
до чого тут міжнародні стосунки??????
показати весь коментар
04.03.2025 18:16 Відповісти
Будьте політкоректними)) називайте їх муфлонами)
показати весь коментар
04.03.2025 18:25 Відповісти
я теж так думаю, нафіга та демократія, все одно кругом "адні казли", "вибари, вибари - кандідати під@ри". От на расєє "єсть всємогущій царь" - і без проблем відбувається і мобілізація, і війна йде. Скоро ***** всіх демократів світу нагне. Навіть демократичнообраний президент США вже заздрить путіну і його можливостям, пробує наслідувати в своїй політиці
показати весь коментар
04.03.2025 18:30 Відповісти
Вони сподіваються. Ми теж. Бо Україна втратить багато життів, і територій. Але Зеленскому пох. Воно вибачатись не збирається. Бо не тямить, що сталось, і до чого призведе. Або тямить, але такий план. Оманський.
показати весь коментар
04.03.2025 18:18 Відповісти
Если в 2022 году демократы не испугались наезда Кремля то война бы уже давно закончилась и проблемы Штатов нас бы так сильно не касались.
показати весь коментар
04.03.2025 18:19 Відповісти
А чого ми беремо лише 2022
Якби охлос України не зробив помилку 2019 (що тотожна помилці США 2024) то ескалації і не було б
А війна, жертва ти зомбофону, у нас ще з 2014 року
показати весь коментар
04.03.2025 18:23 Відповісти
У кожного своє розуміння успіху...
показати весь коментар
04.03.2025 18:19 Відповісти
Що так сильно відчувається падіння авторитету США в світі.... ? Адже авторитет не зовсім, щось не матеріальне.... авторитет це і гроші, як результат....
показати весь коментар
04.03.2025 18:22 Відповісти
Немає ніякого президента Трампа-є агент КДБ-ФСБ, Краснов який чітко виконує завдання Центру. І навіть якби Зеленський йому черевики цілував, результат був би однаковий. Тільки дурні цього не розуміють.
показати весь коментар
04.03.2025 18:22 Відповісти
Пропонуєш розірвати дипломатичні відносини з Америкою?
показати весь коментар
04.03.2025 18:25 Відповісти
Так. Американського посла оголосити персоною нон-грата і ввести проти США і особисто проти Трампа і Венса жорсткі санкції. Можна, навіть, засудити заочно років на 15.
показати весь коментар
04.03.2025 18:28 Відповісти
Вже було проти обох Байденів.
показати весь коментар
04.03.2025 18:42 Відповісти
Тоді нічим так і не закінчилось. Цього разу треба до кінця довести.
показати весь коментар
04.03.2025 18:45 Відповісти
Тобто наступного разу Зе приїде з наручниками...
показати весь коментар
04.03.2025 18:48 Відповісти
Цілком можливо.
показати весь коментар
04.03.2025 18:56 Відповісти
А за чиїм завданням агент Краснов минулого разу запровадив проти рашки купу санкцій та зупинив північний потік? чи тоді він ще не був агентом?
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
Це шизофренік,їх тут багато,всі коментарі як під копірку.
показати весь коментар
04.03.2025 18:35 Відповісти
за завданням штатівських корпорацій, зокрема, ВПК, які фінансово підтримували Республіканську партію на чолі з моральними авторитетами партії Джоном Маккейном і Мітчем Макконнеллом, які також вимагали санкцій. Це тільки зараз ця партія перетворилась в банду одного гангстера, а тоді вона була ще партією.
показати весь коментар
04.03.2025 18:40 Відповісти
А тепер корпорацій вже нема? Нікому ставити завдання Трампу?
показати весь коментар
04.03.2025 18:44 Відповісти
Так поки що санкцій з каспів він не знімає. Чи в твоїй методичці інші букви?
показати весь коментар
04.03.2025 18:46 Відповісти
А чому не знімає? Він же агент КДБ і болт клав на всі корпорації. Щось у тебе не сходиться...
показати весь коментар
04.03.2025 18:50 Відповісти
не сходиться в тебе твоє ІQ. Підозрюю, що ти вважаєш його максимальним. А ніт, мінімальне
показати весь коментар
04.03.2025 19:06 Відповісти
Саме так. По IQ ти на 78-му місці з 127-и. На останньому в Європі.
показати весь коментар
04.03.2025 19:23 Відповісти
обговорювалося твоє ІQ, яке нездатне зрозуміти, чому Трамп санкцій не знімає.
показати весь коментар
04.03.2025 19:47 Відповісти
Авжеж. Агент КДБ шкодить тим, чиїм агентом він є. Якийсь неправильний агент. На ворога працює.
показати весь коментар
04.03.2025 20:10 Відповісти
А які підстави у цих однопартійців створювача хаосу сподіватися на його прихід до тями?
показати весь коментар
04.03.2025 18:22 Відповісти
І все так же 95% республіканців продовжують привселюдно робити Трампу мі**ет. Нічого, ось митні війни Донні прочистять мізки їх виборція різким зростанням цін, а то і втратою роботи, і відразу настане жорстке виборче похмілля.
Правда до цього ще не скоро, і нам від того уже буде ні жарко, ні холодно.
А така партія була.....а перетворюється на партію з культом особи, як в КНДР.
показати весь коментар
04.03.2025 18:23 Відповісти
Головне вірити ,а поки що навіть оптиміст Пономарь пише наступне

"всі ті хто чекає , що через Україну у Трампа впаде рейтинг.І тд. І тд.
Друзі, це все маячня, хайп.
Це пишуть люди, які далекі від американської кухні.
Вами граються, вашими почуттями, емоціями грають.
Вам дарують і вселяють хибну надію. Трамп має високий рейтинг.
З холодильником нічого не станеться. Імпічмент неможливий ніяк."
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
Через Україні в Трампа дійсно не впаде рейтинг - пересічному американцю начхати на увесь навколишній світ.
А от наслідки його політики, в т.ч. митної, що вдарять по гаманцю цього пересічного американця, вдарять по рейтингах добряче. І в першу чергу не по рейтингах Трампа - по рейтингах республіканців, що будуть балотуватись в Конгрес.
показати весь коментар
04.03.2025 18:30 Відповісти
Чи був потрібний той непідготовлений провальний візит Зеленського до США ? хто відповість може Єрмак ? на жаль як завжди від необдуманих дій постаждають Україна і її народ.
показати весь коментар
04.03.2025 18:25 Відповісти
А може й обдуманий.
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
Ну так трапляється коли у країні диктатура одного завгоспа
показати весь коментар
04.03.2025 18:27 Відповісти
Якщо мені потрібно домовитися із бандитом,щоб він не вбивав моїх друзів,я не буду його ображати перед угодою,навпаки потрібно пускати йому пил у очі,що він крутий перець,та сподіватися на позитивний результат,але якщо почати ображати то результат буде протилежний, запам'ятайте тупорила бидляча худоба,слова у цьому світі не варті нічого,і всі ваші дегенеративні висери у бік наймогутнішої держави світу та її Президента,підкреслює лише вашу безпросвітню тупорилість,а висери на кшталт агент красновце взагалі шизофренія.
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
До того ж всі знають що таке ций трамп. Але при цьому, якщо ти залежиш від США на 50%, а на інші 50% - від ЄС. То треба в дипломатію
показати весь коментар
04.03.2025 18:28 Відповісти
Можливо буде покращення стосунків, але ,,осадок" залишиться. Мене тепер нудить від Америки, її псевдоцінностей, безпринципних та продажних політиків. Їхній президент, це рівень кім чен ина, чи гурбангули бердимухамедова. І ще повчають весь світ ю як треба жити. Чмошники.
показати весь коментар
04.03.2025 18:30 Відповісти
сенатор Ліза Мурковскі - єдина з цих трьох сенаторів, яка розуміється на проблемі касапо-української війни та відносин в трикутнику Зе-Хуйло-Краснов
показати весь коментар
04.03.2025 18:34 Відповісти
новий під VPN трампіст появився Комік Прикольний, Реєстрація: 03.02.2025, активний...
показати весь коментар
04.03.2025 18:44 Відповісти
Не поспішай. Зміниться риторика на тєлємарахвоні і ти станеш трампістом.
показати весь коментар
04.03.2025 18:51 Відповісти
видно, що ти новенький, зелений, безграмотний
показати весь коментар
04.03.2025 19:08 Відповісти
Хочеш сказати, що твоя твердолоба упоротість не лікується? Судячи з твоїх повністю відірваних від реальності опусів, так воно і є.
показати весь коментар
04.03.2025 19:26 Відповісти
Твої вологі мрії мені ***** не потрібні; ше не вистачало, що ти придумував, що я скажу в майбутньому часі.
показати весь коментар
04.03.2025 19:46 Відповісти
Істериш? Це добре.
показати весь коментар
04.03.2025 20:08 Відповісти