8826 відвідувачів онлайн

Україна має сісти за стіл переговорів і почати діалог з Трампом, - Венс

Венс закликав Україну сісти за стіл перемовин

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Україна має сісти за стіл перемовин і почати діалог з американським лідером Дональдом Трампом.

Про це він сказав журналістам Fox News, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Президент (Трамп, - ред.) дуже чітко сказав про нашу політику щодо України, що він хоче, щоб українці сіли за стіл переговорів",- наголосив Венс.

Він зазначив, що США хочуть, щоб в українців була суверенна і незалежна країна. Також він відзначив хоробрість українських воїнів.

Однак за словами Венса, ні Європа, ні США, ні Україна "не можуть продовжувати цю війну нескінченно".

"Тому важливо, щоб усі сіли за стіл переговорів, і президент намагається послати дуже чітке послання. Українці повинні сісти за стіл переговорів і почати домовлятися з президентом Трампом", - сказав віцепрезидент США.

Топ коментарі
+17
Хочеться ще троха посидіти у Білому Домі, ге ж?
показати весь коментар
04.03.2025 18:33 Відповісти
+17
Про шо нам з тобой домовлятись, агент Краснов автозагаром напомажений?????
- про здачу рідкоземів без гарантій????
-про визнання капітуляції???
- про в нато ніколи????
-про козирів немає бо атомне забрало сша з паРашею????????
про що?????
показати весь коментар
04.03.2025 18:36 Відповісти
+17
Венс это американский Кива по интеллекту.
показати весь коментар
04.03.2025 18:40 Відповісти

Завантаження...