9547 відвідувачів онлайн

Росіяни на переговорах вимагатимуть скорочення української армії, територіальних поступок та політичної деформації держави, - Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни не змінили своїх позицій та вимог щодо України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на відеозвернення глави держави.

За словами Зеленського, росіяни на потенційних перемовинах вимагатимуть від України:

  • скорочення армії;
  • юридичної відмови від територій;
  • суттєвої політичної деформації України з послабленням української Конституції.

"І скажу, що насправді, поки ми всі в Україні будемо стояти разом і міцно, поки ми тут, ні в кого це не вийде – мир буде достойним", - заявив президент.

Топ коментарі
+42
показати весь коментар
04.03.2025 20:43 Відповісти
+31
Росіяни теж люди,вони не зможуть піти на нас війною,хто казав?????
показати весь коментар
04.03.2025 20:40 Відповісти
+30
росеянцы пусть хер сосут хотя они его и так сосут...
показати весь коментар
04.03.2025 20:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
росеянцы пусть хер сосут хотя они его и так сосут...
показати весь коментар
04.03.2025 20:39 Відповісти
На початку переговорів всі сторони виставляють максимальні вимоги, таке правило, потім взаємно знижують вимоги, щоб дійти до компромісів.

Не треба з цього робити сенсації.
показати весь коментар
04.03.2025 21:04 Відповісти
рашка и компромиссы с ней, договора и так далее - это несовместимые понятия, не имеющие никакого смысла
показати весь коментар
04.03.2025 22:03 Відповісти
ага, и сходятся посредине ) примерно по Днепру )
показати весь коментар
04.03.2025 22:57 Відповісти
відповідь:

хрєн, хрен і ще раз хрєн !

.
показати весь коментар
04.03.2025 21:44 Відповісти
Росіяни теж люди,вони не зможуть піти на нас війною,хто казав?????
показати весь коментар
04.03.2025 20:40 Відповісти
Багато що хто говорив. Ситуація зараз така що якшо ми не проявимо міцності і згуртованості як в 22 році то буде нам гаплик фінальний.
показати весь коментар
04.03.2025 20:44 Відповісти
Та ні,не петляй,акаунт,це був 2021 рік
показати весь коментар
04.03.2025 20:53 Відповісти
Працював міністром закордонних справ (2009-2010) в другому уряді Юлії Тимошенко і міністром економіки і торгівлі (2012) в першому уряді Миколи Азарова. Був членом Ради Національного банку України (2007-2014).

А який більший злочин - бути в уряді Тимошенко, чи в уряді Азарова?
показати весь коментар
04.03.2025 21:01 Відповісти
Та воно на Пороха натякає.Знову Порох йому в штанці щось наскладав
показати весь коментар
04.03.2025 21:05 Відповісти
трамп 2025?
Зеленський 2022?
показати весь коментар
04.03.2025 21:01 Відповісти
Це те, що Зеленський не наважився сказати про причини скандалу в першій пресконференції ЗМІ ... Й це головне - тези СМААМБУЛУ
показати весь коментар
04.03.2025 20:41 Відповісти
тільки вже зайнятими територіями рашистами
показати весь коментар
04.03.2025 20:43 Відповісти
То посилай їх нах прямим текстом . Не сюсюкайся . До сраки ту дипломатію . Вона вже нічого й ніде не вирішує . Грає роль тільки сила ..
показати весь коментар
04.03.2025 20:42 Відповісти
А у нас є сила?
показати весь коментар
04.03.2025 21:25 Відповісти
Посилати можна, прямим і непрямим. За однієї умови, всі " Пєрєпєліци" звільняться із ферм і мобілізуються до ЗСУ.
А поки "пєрєпєліци", на заробітках у ведмедів, слова їм ніхто не давав...
показати весь коментар
04.03.2025 21:59 Відповісти
Ага . І як я забув у тебе спитати - чи можна мені тут слово молвіть .!!
показати весь коментар
04.03.2025 22:09 Відповісти
А чому у ведмедчука питаєш?
показати весь коментар
04.03.2025 23:12 Відповісти
Забагато питань . Воно тебе єпе ?? Як не єпе то й не совай ногами ..
показати весь коментар
04.03.2025 23:36 Відповісти
Та звісно. Провокатори ведмедчука тут *******..я, чому звичайні люди провокації різних " пєрєпєлітс" повинні слухати?
показати весь коментар
04.03.2025 23:53 Відповісти
Того що так треба .
показати весь коментар
04.03.2025 23:59 Відповісти
Прийдеться жити під ракетами без петріот-,але тут нікуди діватись-альтернатива ще гірша-наше знищення як українського народу
показати весь коментар
04.03.2025 20:42 Відповісти
А також без електропостачання, газу, каналізації та інших благ цивілізації коли орки наростять виробництво шахедів до 500 штук, як прогнозує наше ГУР. Влада із зеленими слугами здрисне за кордон, а зелені інфантили будуть животіти на руїнах і пишатися своєю незламністю.
показати весь коментар
04.03.2025 21:14 Відповісти
А ти де плануєш бути в цей час ?
показати весь коментар
04.03.2025 21:21 Відповісти
В планах буду намагатися слідувати за владою і якщо пощастить то десь за кордонрм буду бігати замотаним в український прапор і непохитно висловлювати підтримку Батьківщині. А якщо не пощастить буду разом з вами сидіти на руїнах і зустрічати бурятів.
показати весь коментар
04.03.2025 21:35 Відповісти
Є для тебе краща пропозиція - вступай до ЗСУ ... чи за компом спокійніше ?
показати весь коментар
04.03.2025 21:37 Відповісти
Дякую, але не цікавить, "немає жодного апетиту" як говорив один відомий політик. Я не настільки потужний і незламний як ви та інші шанувальники зеленої влади.
показати весь коментар
04.03.2025 21:42 Відповісти
ти видав БАЗУ.
показати весь коментар
04.03.2025 21:48 Відповісти
це вже буде не життя...
показати весь коментар
05.03.2025 01:17 Відповісти
Першим і останнім ЗЄ вже займався сам.
А територіальні поступки стали можливі після першого тиждня "шашличків" від ЗЄ.

То ж знаємо, кому дякувати.
показати весь коментар
04.03.2025 20:42 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2025 20:43 Відповісти
уроки дипломатії від Марусі ? саме ці свободи нам дав інтернет .
показати весь коментар
04.03.2025 21:17 Відповісти
це прості факти.
показати весь коментар
04.03.2025 21:49 Відповісти
Взагалі не вважаю дипломатією те, що відбулось 28.02. Мало місце упереджене ставлення до Президента України з боку двох пропутінських *****. Які несли повну ху..ню, ще до своєї інавгурації, а потім продовжили її нести і отримали відповідну реакцію.
показати весь коментар
04.03.2025 23:05 Відповісти
Соромлюсь спитати, це типу такі "хвахівці" як ця Маруся з шоблою ви знаєте кого?
показати весь коментар
04.03.2025 23:48 Відповісти
красиві слова...але война почалась в 2014...і за 5 років якщо і будл затищщя то тільки після того як саме КАЦАПИ(!) добились свого...і в зворотньому напрямку тільки Широкіне можна пригадати і це точно не досягненнні людини в костюмі
показати весь коментар
05.03.2025 11:55 Відповісти
Схоже, через цю пустопорожню подію нам доведеться пройти. Головне не втратити час даремно, а невпинно озброюватися і єднатися із союзниками. Кацапи теж не спочиватимуть. Дуже важлива постійна допомога союзників.
показати весь коментар
04.03.2025 20:43 Відповісти
Пане президенте , зробіть ход конем - роздайте зброю всім українцям ! Певен - автоматів вистачить на всіх бажаючих ...
показати весь коментар
04.03.2025 20:43 Відповісти
Всі бажаючі отримати зброю і використовувати її за призначенням для захисту України завжди можуть заключити контракт з Силами Оборони України.
А роздавати зброю тим, хто не бажає її використовувати для захисту України - щоб що? Прокацапській 5й колонні і бандюганам зброю пропонуєте роздати?
показати весь коментар
04.03.2025 20:48 Відповісти
За 3 роки , з армії , демобілізувались сотні тисяч людей - поранених , за сімейними обставинами , за віком , тощо ...- всім їм , для початку ....
показати весь коментар
04.03.2025 20:51 Відповісти
Всім їм для чого? Якщо вони мають можливіть і бажання використовувати зброю за призначенням - їх чекають у Силах Оборони України. Якщо вони не мають такого бажання чи фізичної можливості - це інша справа і тоді зброя їм не потрібна.
От після війни можна було б швейцарську модель спробувати...хоча вона все менше і менше актуальна зарад через засилля дронів.
показати весь коментар
04.03.2025 20:57 Відповісти
милиция полиция нас всех спасет (если успеть ее догнать, а то она убежит первой)
показати весь коментар
04.03.2025 21:23 Відповісти
зброю треба не роздати, а продати офіційно, дозволити короткоствол. а просто так роздати, ну така собі ідея, та і шмаркля засцить, бо його з кагалом розстріляють.
показати весь коментар
04.03.2025 20:51 Відповісти
І що??? В епоху ракет і дронів ця партизанщина - даремна справа. До того ж, ці автомати одержить і п"ята колона, яка зачаїлася. Ефективнішим є ядерний шантаж з АЕС.
показати весь коментар
04.03.2025 20:51 Відповісти
Автомати дають у війську.Вже хто хотів,той отримав і навіть використовував за призначенням.
показати весь коментар
04.03.2025 20:52 Відповісти
Ми з татаровим, разом не переможні!
показати весь коментар
04.03.2025 20:44 Відповісти
Дональд сьогодні вже пробує Канаду і Мексику тарифами нагнути тупориле бидло насравши на всі договори і асоціацію NAFTA)) з ким там і що можна підписувати?))) вони гірші за *****
показати весь коментар
04.03.2025 20:45 Відповісти
Панамський канал він у китайців викупив.

І Мексику з Канадою нагне.
показати весь коментар
04.03.2025 22:10 Відповісти
А шо він зробить, крім цих загальних гасел, загнали його, та всю Україну у цуцванг.
показати весь коментар
04.03.2025 20:45 Відповісти
А хто саме загнав ? Хто у вашингтонському стилі похєрив Мінські угоди , хто готувався до травневих свят замість війни ?
показати весь коментар
04.03.2025 21:18 Відповісти
Так шли їх на ***.
показати весь коментар
04.03.2025 20:45 Відповісти
юридичної відмови від територій;

суттєвої політичної деформації України з послабленням української Конституції.

Джерело: https://censor.net/ua/n3539254

Ну ці два пункти росія я думаю легко вирисле, от і буде " достойний мир". Вже навіть не " справедливий".
показати весь коментар
04.03.2025 20:45 Відповісти
Вибачте - викрисне *
показати весь коментар
04.03.2025 20:46 Відповісти
"суттєвої політичної деформації України" - зараз калоліція зелених депутан з ригами, куди вже далі деформувати? так цей пункт викреслять легко.
показати весь коментар
04.03.2025 21:51 Відповісти
владімір, підписуй.
все, що тобі планували крємляді, майже зробив.
невдячні українці кляті, завадили.
показати весь коментар
04.03.2025 20:46 Відповісти
Да сходи ты на переговоры потом расскажешь что там.хватит кошмарить
показати весь коментар
04.03.2025 20:47 Відповісти
Нет. Нам придется делегировать американцам ведение переговоров. Нас позовут подписывать и сообщат что это лучшее чего можно было достичь.
показати весь коментар
04.03.2025 21:30 Відповісти
Кацапи вимагатимуть все те, що прописано було в Стамбульському договорняку в березні 2022, який делегація направлена зеленським, на чолі з Арахамією, завірила одним чи двома підписами (тобто вважається парафованою). Тоді капітуляції вдалося уникнути лише тому, що ЗСУ почали гнати москалоту з під Києва і далі. Але з того часу зеленський та єрмачня провели роботу над помилками і для України, оп-ля, знов маячить Стамбульський договорняк.
показати весь коментар
04.03.2025 20:50 Відповісти
Джонсонюк не дав,вони б підписали
показати весь коментар
04.03.2025 20:56 Відповісти
@ https://t.me/igoreidman Eidmannews

Зеленский сорвал план Трампа-Путина

Если люди хотят договариваться, они договариваются, а если не хотят, цепляются к одежде и словам. Трамп остановил военную помощь Украине не потому, что Зеленский был как-то не так одет или что-то не то сказал. Он ее остановил, чтобы угодить Путину, с которым он собирается распилить Украину и ее недра, а потом еще и получить славу великого миротворца.
Путин хочет захватить всю Украину, и сделка с США ему нужна только как шаг к этой цели. Дальше он американцев кинет, но Трамп этого не понимает.

Скандал был лишь заранее спланированным и цинично спровоцированным поводом для предательства Украины. Это видят европейские политики, Мерц, Стармер, король Карл, но стараются не замечать "проукраинские" российско-эмигрантские хейтеры Зеленского. Путин заказал Трампу политическое уничтожение украинского президента, который мешает их сделке по распилу Украины. Трамп старательно пытается этот заказ выполнить.

Трампу для того, чтобы получить повод болтать о каких-то миллиардах, которые США якобы получат с Украины, нужна была подписанная украинской стороной бумажка о редкоземельных металлах, до реальной коммерческой эксплуатации которых, как до Луны на велосипеде. Зеленский добился, чтобы эта бумажка выглядела не унизительной, и был готов ее подписать. Но Трампу этого оказалось мало. Он вместе с Вэнсом решил принудить Зеленского к фактическому признанию своей страны вассалом США, которые будут без Украины договариваться с Путиным о будущем ее разделе. Это открыло бы Трампу дорогу к саммиту с российским диктатором - грандиозному шоу, которое закончилось бы коронацией Трампа в качестве великого миротворца и хозяина полумира, а его семья и приближенные миллиардеры снова смогли бы делать гешефты с российскими олигархами.

Однако что-то пошло у него не так, Зеленский выдержал мощнейшее давление и не сдался. Сейчас Трамп остановкой военной помощи хочет добиться от него извинений и уступок. В этом случае американский президент выглядел бы победителем морального противостояния между ними, а извиняющийся и уступающий Зеленский потерял бы авторитет в своей стране (а следом власть) и перестал бы иметь возможность мешать реализации трампутинских планов.
показати весь коментар
04.03.2025 20:54 Відповісти
Повна дурня
показати весь коментар
04.03.2025 21:28 Відповісти
Самый ёмкий комментарий. Простите, вы забыли ИПСО и русский корабль.
показати весь коментар
04.03.2025 21:35 Відповісти
Ну тоі що ?! Хай собі вимагають . Від нас --спочатку повернення всіх полонених, українських дітей, політичних в'язнів . І поки вони це не виконають , а вони це точно не виконають ,ні які кацапськи хотєлки не чути .
показати весь коментар
04.03.2025 20:56 Відповісти
мокши - то ладно, а если завтра утром рудий про це скаже, шо робить будем???
показати весь коментар
04.03.2025 20:58 Відповісти
Будуть - не будуть, йди краще гороскопи пиши.На то вони й переговори щоб вирішувати питання , чи не вирішувати.Ти блд за шість років навіть цього не догнало.А сраку з-за рогу показувати й дулі крутити то коли клоун квартальний то весело, а з посади президента навпаки
показати весь коментар
04.03.2025 20:59 Відповісти
Да понятно что русня будет требовать невыполнимое. Ну "кефир" им на воротник
показати весь коментар
04.03.2025 21:03 Відповісти
Чучело криворагульне, ти просрав війну своєю безкінечною дурістю! І єдиний твій шанс на перемовинах не скотитися у повну капітуляцію - це перетягти Трампа на свій бік! І що ти робиш, дурбецало кончене?! Бикуєш на Трампа через свій 4% ... рейтинг.
То ж тепер не ний, ідіотіна рагульна! Іди, цілуй дупу Трампу, що б він хоч щось витряс з кацапів для України на цих перемовинах, бо ти сам у найгіршій (!) позиції з лютого 22 року!
показати весь коментар
04.03.2025 21:06 Відповісти
Нихера Трамп з Тупина не витрясе. Андестуд? 🤠
показати весь коментар
04.03.2025 21:13 Відповісти
у японії після закінчення війни настав мир, у германії настав мир і українці настане мир
показати весь коментар
04.03.2025 21:09 Відповісти
Тоді за західними німцями і японцями стояли США зі здоровим глуздом.
показати весь коментар
04.03.2025 21:12 Відповісти
"Територіалі поступки " - так ти вже їх робиш з 24 лютого 2022 ,і хрін вже кацапи повернуть окуповані території
показати весь коментар
04.03.2025 21:11 Відповісти
у нас "наш" "парламент" уже - законодательно - уменьшил армию (законы о мобилизации с 25, бронь и выезд для трехдетных, чиновников и остальной компании), отменил срочную службу и взамен нее ничего за 3 года не придумал, и не пытался, зато холопов после двух месяцев учебки со спокойной душей отправлял на кацапские расстрелы, штурмы в окопы. ввел ежегодную "влк" (хотя может это министерские приколы Умерова и ко - хз) которая даже теоретически может заддосить все медучреждения и "тцк". на второй день полномасштабной кацапской атаки принял закон о "тцк" чтобы все военкомы всех посылали нафиг до выяснения чего от них хотят вместо мобилизационной работы. кто-то там придумал "цифровизацию сервисов", и теперь сильно не парясь с минимальной погрешностью можно любому кацапу узнать сколько человек может быть мобилизировано, где, когда и вообще какая пропускная способность всех этих учреждений в целом. всякие бракованные мины и отели закордоном на сдачу, отсутствие производства и даже планов оного, оффшоры и "приватизация" остатков, всякие стройки и дерибан земли вместо оборонных сооружений, башен пво, дирижаблей, сеток заграждения, куча непонятных чиновников, помощников, приспешников, министерств с непонятными целями но ахренительным баблом вместо заводов-пароходов-оружия и т.д. и т.п.
показати весь коментар
04.03.2025 21:19 Відповісти
Ну и что дальше, стало легче, как написал?

Хватит этих констатаций, сегодня нужно говорить, что и как нужно делать, а не обсасывать пройденное.
показати весь коментар
04.03.2025 21:28 Відповісти
расстрелять всех причастных к уменьшению обороноспособности, нет? все поименно есть и за три года - не исправились, значит, с умыслом. и очевидно делать то что надо было делать с 14 19 22 года, т.е. - не заниматься х*рней.
показати весь коментар
04.03.2025 21:34 Відповісти
Хватит повторяться, теперь главное, чтобы президент держал своё слово и не прогнулся под этих параноиков.
показати весь коментар
04.03.2025 21:26 Відповісти
"Держал свое слово"-це як?
показати весь коментар
04.03.2025 21:30 Відповісти
Там в Овальному кабінеті не було ніякого слова ЗепрезЕдента ( одне белькотіння) , а в основному
говорив Трамп і його помічник !
показати весь коментар
04.03.2025 21:38 Відповісти
Ну так українська армія і так скоротиться після закінчення війни бо утримувати таку кількість військ українська економіка не зможе. Території уже окуповані і їх ніхто не віддасть. Конституцію ти і твої слуги вже давно послабили до рівня туалетного паперу, кабмін пачками штампує постанови, які суперечать основному закону, а незаконно створені, комерційні структури (ТЦК) взагалі безкарно діють поза межами законодавства. Ну а політична деформація, яка передбачає проведення виборів і зміну діючої влади - взагалі великий плюс для країни.
показати весь коментар
04.03.2025 21:27 Відповісти
Для єдності всіх жителів України ,
повинна бути єдність всередині краіни , якої немає,на жаль , 🙁
так як Зеленський заблокував всі рахунки Порошенка ,
через які йде величезна допомога для нашої армії ,
де фонд Маріни і Петра Порошенка закуповують військову техніку
кожного тижня 😡
Эй , Зеленський , прокинься , бо для твоєї влади наступає дуже неприємний фініш !!
Вже дехто зі ,, слуг " стартанули на лижах 😠
показати весь коментар
04.03.2025 21:28 Відповісти
То на х..я такі переговори?
показати весь коментар
04.03.2025 22:45 Відповісти
Зеля в курсі, бо вони про це домовились в Стамбулі.
показати весь коментар
04.03.2025 22:54 Відповісти
Може хто підскаже, що пропонує Маруся Звіробій та і інші стратеги ? Якщо ми не можем закидать їх дронами і ракетами яких виготовляють по100 на місяць по словам зелені нам пзд.
показати весь коментар
04.03.2025 22:56 Відповісти
Ну и нафига согласился на условия рыжего? Умирать так с песней. Зеля решил растягивать сдачу Украины?
показати весь коментар
04.03.2025 23:08 Відповісти
То что вы в Стамбуле подписали гниды.
показати весь коментар
05.03.2025 00:41 Відповісти
Кацапи йдуть НА)(УЙ!
показати весь коментар
05.03.2025 00:42 Відповісти
Ну так кто запрещает требовать сокращение армии Росии!?
показати весь коментар
05.03.2025 01:06 Відповісти