9426 відвідувачів онлайн

157 бригада про удар РФ по полігону на Дніпропетровщині: Постраждалих серед наших людей немає

Удар РФ по полігону на Дніпропетровщині: 157 бригада ЗСУ про поранених

Удар російських військ по полігону в Дніпропетровській області 1 березня був завданий по окремому батальйону резерву. Поранених чи загиблих серед 157 окремої механізованої бригади, як заявляє ворог, немає.

Як передає Цензор.НЕТ, про це hromadske повідомили двоє співрозмовників у бригаді.

"Рано чи пізно це скажуть, але реально це не наші люди", - сказав співрозмовник видання. 

"Я так розумію, росіяни сказали, що вдарили саме по 157-й, бо зараз ми їм добряче навалюємо на Покровському напрямку", - додає інший військовослужбовець.

За його словами, у такий спосіб ворог намагається розхитати ситуацію навколо бойових бригад.

Видання також звернулося за коментарем до речника ОСУВ "Хортиця" Назара Волошина. Він відмовився говорити будь-які подробиці, доки йде слідство.

Водночас зауважив, що, вочевидь, (як писав полковник ЗСУ Анатолій Штефан) наведенню сприяло відео в мережі ТікТок одного з військових із самого навчального центру.

"Про некомпетентність керівництва поки говорити зарано", - додав Волошин.

Що передувало?

Нагадаємо, 1 березня у соцмережах повідомляли про удар військ РФ по полігону на Дніпропетровщині балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетним боєприпасом.

Міноборони РФ 1 березня заявило про удар ракетою "Іскандер-М" по військовому полігону "Новомосковський" у Дніпропетровській області. Там нібито проходили військовий вишкіл військовослужбовці 157 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Зокрема, про це писала нардепка Мар'яна Безугла. 3 березня інформацію підтвердив командувач Сухопутних військ ЗСУ та ОСУВ "Хортиця" Михайло Драпатий.

ДБР розпочало кримінальне провадження за фактом загибелі та поранення українських військовослужбовців унаслідок російського ракетного обстрілу полігону на Дніпропетровщині.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що внаслідок удару балістичної ракети "Іскандер-М" у касетному спорядженні є загиблі і поранені. На час проведення розслідування від виконання службових обов’язків усунуто начальника центру підготовки підрозділів та командира військової частини.

Топ коментарі
+8
А ну добре, резерви то таке... 🤬🤬🤬 ( Недоречний сарказм).
показати весь коментар
04.03.2025 20:59 Відповісти
+8
"Рано чи пізно це скажуть, але реально це не наші люди" Джерело: https://censor.net/ua/n3539255
це як-не наші?
показати весь коментар
04.03.2025 21:18 Відповісти
+7
Бідний Єрмак, усі його ображають, спасибі тобі, що захищаєш найвідданішого патріота України (ще Татаров є, такий самий той, що "чеченців убивав").
показати весь коментар
04.03.2025 21:25 Відповісти

Завантаження...