3489 відвідувачів онлайн

Лідери ЄС, імовірно, не погодять нову фінансову допомогу Україні на саміті 6 березня, - The New York Times

Саміт у Брюсселі 6 березня

Офіційні особи Європейського Союзу обговорюють подальшу підтримку України, але навряд чи нова допомога буде погоджена на саміті сьогодні, 6 березня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  The New York Yimes із  посиланням на анонімного високопоставленого дипломата ЄС.

Зазначається, що цю зустріч мають прибути глави держав та урядів із 27 країн-членів Європейського Союзу. Очікується, що вони обговорять, як профінансувати збільшення європейських військових витрат, сподіваючись зробити континент краще озброєним, щоб мати справу з Росією без такої підтримки США. Вони також розглянуть, як може виглядати мирний план для України та як вони можуть його підтримати. Крім того, планується обговорити  оборонний план голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, ймовірний вигляд мирного плану для України та як його можна підтримати.

За словами іншого чиновника ЄС, на саміт запросили Володимира Зеленського і його участь очікується. В Офісі президента цю інформацію коментувати відмовились.

Захід має стати останнім з серії швидко організованих самітів, які присвячені обороні.

Як кажуть високопосадовці Євросоюзу, про його результати повідомлять кілька країн, які не входять до блоку, включно з Великою Британією, Норвегією та Туреччиною. The New York Times вважає це ознакою все більшого об'єднання Європи.

Нагадаємо, очільник Міністерства закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що  Україна очікує нових сильних кроків ЄС на підтримку українців, які зміцнять воїнів, підвищать українську обороноздатність і масштабують оборонну промисловість.

Топ коментарі
+10
спочатку треба позбавити право голосу фіцу і орбана
показати весь коментар
06.03.2025 12:09 Відповісти
+8
Не можуть наговоритися - базарні перекупки
показати весь коментар
06.03.2025 12:09 Відповісти
+5
ЄС не має ні яєць ні мошонки. Це аморфна субстанція , не здана ні на відсіч ворогу ,ні на поміч союзникам.
показати весь коментар
06.03.2025 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не можуть наговоритися - базарні перекупки
показати весь коментар
06.03.2025 12:09 Відповісти
Зустрінуться, випьють кофе, згадають молодість...
показати весь коментар
06.03.2025 12:22 Відповісти
спочатку треба позбавити право голосу фіцу і орбана
показати весь коментар
06.03.2025 12:09 Відповісти
Раніше тільки кацапи сподівались на фіцо і орбана, тепер ще й трампісти
показати весь коментар
06.03.2025 12:19 Відповісти
Яку статтю путін оплатив, таку і надрукували!!
Але сморід від московського лайна, грошима ******, не зупинити!!
Така вона, не продажна преса і ЗМІ!!
показати весь коментар
06.03.2025 12:11 Відповісти
Хоч би скоріше повномаштабна світова почалась! Щоб вони вже собі ,,допомогу" погоджували!! Але може виявитися, що ,,король голий"!
показати весь коментар
06.03.2025 12:12 Відповісти
Якщо судити по об'ємах застосування *********** , то третя світова вже переплюнула другу , а у вас вона іще "не починалася " ((
показати весь коментар
06.03.2025 12:17 Відповісти
показати весь коментар
06.03.2025 12:16 Відповісти
ЄС не має ні яєць ні мошонки. Це аморфна субстанція , не здана ні на відсіч ворогу ,ні на поміч союзникам.
показати весь коментар
06.03.2025 12:20 Відповісти
Як різко Європа полюбила Туреччину.)
показати весь коментар
06.03.2025 12:22 Відповісти
То что,теперь держслужба поедет на фронт,из податкивцев,таможенников,прокуроров и прочих работничков всяких министерств получится наконец уже сформировать отменные ударные дивизии.
показати весь коментар
06.03.2025 12:24 Відповісти
Кілька днів тому кругом писали "нах нам та Америка, якщо є Європа, яка нам допоможе воювати і фінансовову допомогу надасть"...
показати весь коментар
06.03.2025 12:25 Відповісти
Європейці починають пояснювати небажання допомагати Україні тим що тепер їм потрібно зміцнювати свою оборону. Але всі розуміють нічого вони зміцнювати не будуть.
показати весь коментар
06.03.2025 12:32 Відповісти
Нічого вони не "погодять". Єдиною перешкодою до того є злодюжний, продажний, брехливий, не прогнозований і неадекватний Зеленський і його така ж камарілья. Америкоси мають рацію: потрібні термінові перевибори цієї мерзоти, і тоді СВІТ захоче говорити і мати справу з НОВИМ КЕРІВНИЦТВОМ УКРАЇНИ. Із цим, доречі погоджується і росія.
Лише один п....с зі своїм партнером єрмаком упираються ногами і рогами, щоб продовжити своє перебування і паразитування біля влади, щоб дорозвалити і дорозікрасти Україну і Армію.
показати весь коментар
06.03.2025 13:19 Відповісти
Про Зе все зрозуміло...але небезпека в тому.що підсунуть проросійську тварь...Народ в нас недалекий..багато Мураева підтриують...вибрали ж Зе..виберуть знову якусь гидоту.
показати весь коментар
06.03.2025 14:09 Відповісти
із посиланням на анонімного високопоставленого дипломата ЄС.

та що ж таке!
і знову цей анонім. високопосадовий анонім.
показати весь коментар
06.03.2025 13:37 Відповісти
Было бы странно если бы было наоборот😃