4942 відвідувача онлайн

Сибіга засудив масові вбивства цивільних у Сирії та закликав притягнути винних до відповідальності

Сибіга засудив масові вбивства у Сирії

Очільник Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга різко засудив масові вбивства мирного населення в Сирії на етнічному та релігійному підґрунті.

Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

"Жахливі кадри масових вбивств цивільного населення в Сирії. Винні у цих звірствах мають бути притягнуті до відповідальності. Ми закликаємо до стриманості. Єдність та інклюзивність мають вирішальне значення для відновлення миру в Сирії, яка за останні роки пережила достатньо насильства", - йдеться у дописі міністра.

Раніше Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини (SOHR), який цитує агентство Reuters повідомив, що за два дні насильства в прибережному регіоні Західної Сирії, де мешкає алавітська меншина, загинуло понад 180 осіб. У злочинах звинувачують збройні формування, пов’язані з нинішнім урядом Сирії.

Раніше повідомлялося, що у Сирії лідера повстанців Ахмеда аль-Шараа оголосили президентом на час перехідного періоду.

Топ коментарі
+20
Якщо що - алавіти це клан Асада.
А так то да - капець, як засуджуємо знищення союзників Роісі.
показати весь коментар
09.03.2025 01:41 Відповісти
+14
Алавітська меншина правила Сирією увесь період Асадів. Сам Башарчик теж алавіт та був проголошений алавітами чи то втіленням "Бога" чи то "божественною істотою". Всі державні та військові посади займали представники алавітської меншини (12% населення). Наслідки - масові вбивства, 5 мільйонів біженців, катівні, знущання, приниження і жахлива бідність "не алавітів". Алавітів взагалі можуть вирізати до останнього бокожен алавіт це "асадовець". Панові Сибігі треба було головою думати перш ніж хвалитися що Україна подарувала сирійським бородатим повстанцям 500 тонн зерна. Ну от наїлись і ... почали вбивати релігійних опонентів. Сирія це черговий приклад того що трапляється в країні де владу захоплює етнічна меншина...
показати весь коментар
09.03.2025 01:58 Відповісти
+14
В наших інтересах зараз просто мовчати - бо ніяк наші засудження не допоможуть жертвам сирійського террору, але зіпсують наші стосунки з новим сирійським урядом...це цинічно, але у нас Велика Відчизняна Війна і нам потрібно налагоджувати стосунки, а не псувати їх.
показати весь коментар
09.03.2025 02:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо що - алавіти це клан Асада.
А так то да - капець, як засуджуємо знищення союзників Роісі.
показати весь коментар
09.03.2025 01:41 Відповісти
Головна причина - бажання парашки зберегти дві військові бази Хмеймім і Тартус, а новий уряд Сирії цього не хоче. Тому і пішли парашенці іншим накатаним шляхом - створення лояльниго анклаву, насиченого кацапськими аґентами, зброєю і найманцями, замаскованими під місцевих (іхтамнєтами), як це було у Абхазії, Придністров'ї, Криму, Вірменії і т.д. Віддуватися ж будуть місцеві мирні мешканці, які ведуться на кацапську гру.
показати весь коментар
09.03.2025 08:09 Відповісти
Україна зацікавлена у співпраці з Сирією, - Сибіга про деталі візиту в Дамаск Джерело: https://censor.net/ua/n3527682

Господи, ну і клоунавти...
показати весь коментар
09.03.2025 01:57 Відповісти
Алавітська меншина правила Сирією увесь період Асадів. Сам Башарчик теж алавіт та був проголошений алавітами чи то втіленням "Бога" чи то "божественною істотою". Всі державні та військові посади займали представники алавітської меншини (12% населення). Наслідки - масові вбивства, 5 мільйонів біженців, катівні, знущання, приниження і жахлива бідність "не алавітів". Алавітів взагалі можуть вирізати до останнього бокожен алавіт це "асадовець". Панові Сибігі треба було головою думати перш ніж хвалитися що Україна подарувала сирійським бородатим повстанцям 500 тонн зерна. Ну от наїлись і ... почали вбивати релігійних опонентів. Сирія це черговий приклад того що трапляється в країні де владу захоплює етнічна меншина...
показати весь коментар
09.03.2025 01:58 Відповісти
і Україна також тому підтвердження...скільки в нас євреїв. І не потрібно шити політику - просто констатація факту
показати весь коментар
09.03.2025 09:31 Відповісти
про меншину можна докладніше?!
показати весь коментар
09.03.2025 10:48 Відповісти
В наших інтересах зараз просто мовчати - бо ніяк наші засудження не допоможуть жертвам сирійського террору, але зіпсують наші стосунки з новим сирійським урядом...це цинічно, але у нас Велика Відчизняна Війна і нам потрібно налагоджувати стосунки, а не псувати їх.
показати весь коментар
09.03.2025 02:14 Відповісти
МЗС України не просто засуджує,а різко засуджує...ЗЕпідарам мало проблем,мабудь..
показати весь коментар
09.03.2025 03:16 Відповісти
На Заході не дуже хочуть помічати це винищення жаб гадюками. Навіщо Сибіга туди лізе.
показати весь коментар
09.03.2025 04:13 Відповісти
Йому команду дав йєрмак, а тому - самі знаєте хто, не zеленський
показати весь коментар
09.03.2025 06:10 Відповісти
Україна готова замістити російську продукцію у Сирії та підтримати її нову владу, - речник МЗС Тихий
показати весь коментар
09.03.2025 06:16 Відповісти
Цікаво, чи хтось з дописувачів тут бачив який лютий пздц там твориться?
показати весь коментар
09.03.2025 06:19 Відповісти
А до цього там такого піз%ецю не було всі роки правління асада?
показати весь коментар
09.03.2025 06:46 Відповісти
Алавіти різали та разом з кацами ( московіто-хазарами) вбивали не-алавітів.
Тепер раптово влада помінялася.
Будуьґть різати алавітів!! Нажаль разом з мирняком!!!
Єтнічні та громадянські війни завжди самі безжальні , самі люті
показати весь коментар
09.03.2025 10:38 Відповісти
😢😢😢
показати весь коментар
09.03.2025 12:13 Відповісти
Це страшна історія, але до цього алавіти вбивали сім'яти тих, хто сьогодні з ними зробив те саме.
Там не просто асад вбивав людей, він знущався над ними як міг, чавив під пресом і кидав їх в кислоту руками цих алавітів.
То щасуджувати треба насилля взагалі, будь яке і будь де.
Такі заяви не роблять розумні влади, при цьому готуючі до прийняття закон у власній країні, який цілком руйнує 17 ст.Конституції.
показати весь коментар
09.03.2025 06:45 Відповісти
хрюзге, а що ще кому віддати?
показати весь коментар
09.03.2025 07:39 Відповісти
А цей так званий мінісстр МЗС не помічає геноцид рашиських варварів проти українського народу, чому не доносится інформація до світової спільноти ,чому не збираєтся ген. асамблея ООН ,чи Єрмак не велить. ?
показати весь коментар
09.03.2025 07:12 Відповісти
Мир никак не хочет понимать простую истину - там, где побывал быдлостан с путлером во главе, там обязательно кровь, убийства, война и разруха.

Рано или поздно миру придётся выбирать. либо он уничтожит быдлостан, либо быдлостан уничтожит мир.
показати весь коментар
09.03.2025 07:13 Відповісти
Світ ніяк не хоче зрозуміти, не лізьте на Близький Схід. Щоб ви не робили, все одно вляпаєтеся в г*вно.
показати весь коментар
09.03.2025 07:34 Відповісти
Расправа с представителями предыдущей кровавой и неизбранной власти расхвилювала шапитошника аж до сасудженя,а что ты,этр нормальная практика,смирись.
показати весь коментар
09.03.2025 07:35 Відповісти
Deutsche Welle написав, що урядові війська приїхали рятувати алавітів. Мабуть випадково постріляли.
показати весь коментар
09.03.2025 07:39 Відповісти
А більше нічим йому зайнятись?
показати весь коментар
09.03.2025 09:33 Відповісти
Те, що пожаліли цивільних, це правильно. А ось стосовно притягнення до відповідальності - то вже зайве. Давайте не лізти в справи Сирії. Хай там Туреччина розбирається.
показати весь коментар
09.03.2025 09:40 Відповісти
"Укрофошизди" 8 років "бомбас домбілі", знущалися над "мальчіками в трусіках". Отак, тепер, москалі їх засудили, а тепер притягують до відповідальності. Світ дуже цим стурбований?
Навіщо та сібіга так відверто лізе в справи інших держав? Ну засудив та й годі... Краще б турбувався за засудження та покарання московитів, дались йому ті алавіти...
А взагалі то, я вважаю, що будь яка релігія це ЗЛО!
показати весь коментар
09.03.2025 10:14 Відповісти