9050 відвідувачів онлайн

У бою за Україну загинув кардіолог вищої категорії, поет Володимир Воліков (Скіф). ФОТО

На війні загинув бойовий медик, лікар-кардіолог вищої категорії, поет Володимир Воліков.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив його побратим Віктор Зайчук на своїй сторінці у Facebook.

"Сумна звістка, сьогодні загинув від кулі мій побратим, військовий волонтер, медик, просто чудова людина. Спочивай з миром на луках Сварожих", - написав військовий.

З початком повномасштабної війни Володимир Воліков вступив до лав ЗСУ. Він служив на сході України та мав позивний Скіф.

У 2024 році опублікував книжку "Поезія, опалена війною" (видавництво "АДЕФ-Україна").

"Війна наклала свій відбиток на усіх нас. І всі ми стали іншими. І мої вірші стали іншими. Так, в них є і кохання, і пристрасть, і віра, що світло переможе темряву, але ці вірші обʼєднує єдиний наш спільний біль: ВІЙНА. Ця книга автобіографічна. Я намагався передати в ній те, через що пройшов сам, і запалити у серці кожного вогник надії і віри, що найтемніші часи завжди перед світанком, а наш світ врятує не краса. Ні. Наш світ врятує ЛЮБОВ", - йдеться в анотації до книги.

Нагадаємо, у боях за Україну загинув командир 1 батальйону морської піхоти 37-ї окремої бригади морської піхоти, старший лейтенант Володимир Стогній із позивним Золотий.

Володимир Воліков
Володимир Воліков
Володимир Воліков

Топ коментарі
+75
Кращі сини України гинуть..Кращі сини.Вічна память,подяка і слава Герою
показати весь коментар
09.03.2025 11:28
+51
Вічна Пам'ять
показати весь коментар
09.03.2025 11:31
+46
Гинуть найкращі, найталановитіши ...
А подивишся на тих, хто нами керує, на еті новиє ліца, на їх тупі і хитрі морди і стає дуже сумно.
показати весь коментар
09.03.2025 11:46
Коментувати
Сортувати:
Кращі сини України гинуть..Кращі сини.Вічна память,подяка і слава Герою
показати весь коментар
09.03.2025 11:28 Відповісти
Низький уклін Вдячність …🙏❤️🇺🇦Вічна Світла Пам'ять Герою України -Володимиру Волікову ❤️
показати весь коментар
10.03.2025 07:32 Відповісти
Вічна Пам'ять
показати весь коментар
09.03.2025 11:31 Відповісти
Гинуть найкращі. А ухилянти - поліцаї і ухилянти тцкашники жирують в тилу на зарплатах і пайках.
показати весь коментар
09.03.2025 11:34 Відповісти
А ухилянти з ОПи, ДУСі, Держохорони не хвилює?
показати весь коментар
09.03.2025 11:47 Відповісти
Каких людей теряем, уходят лучшие и нет им замены, беда и горе....
показати весь коментар
09.03.2025 11:34 Відповісти
показати весь коментар
09.03.2025 11:39 Відповісти
Гинуть найкращі, найталановитіши ...
А подивишся на тих, хто нами керує, на еті новиє ліца, на їх тупі і хитрі морди і стає дуже сумно.
показати весь коментар
09.03.2025 11:46 Відповісти
Світла памʼять Герою Украіни 😪😪😪
показати весь коментар
09.03.2025 11:49 Відповісти
***,уже кардиологи погибают,но ни одного податкивца,таможенника,прокурора или судьишки на фронте нет даже на дальних подступах.
показати весь коментар
09.03.2025 11:53 Відповісти
Герою Слава !!! 🙏 💙💛 не треба журналістам взагалі писати про Героїв ,тоді коли вони ще жіві ...тому шо після кожної інформації , Герої гинуть !!!
показати весь коментар
09.03.2025 12:12 Відповісти
Прикро, що так трапилося! Дякуємо Козаку, за захист України!
Це не ота, свора квартальних та усіх провладних, ще з часів Кучми, що скопом повтікали з України!! За посади, в Урядовому кварталі з 2000 рокі, вони трималися до останнього, а повтікали з України, ПЕРШИМИ!
А Патріоти, пішли не на посади, а захищати Україну від московських окупантів!!
Це тільки у трампа-бите вухо, з головою щось не гаразд, бо Україна винна за її убивство московітами!
Старий ідіот!!
показати весь коментар
09.03.2025 12:23 Відповісти
Ось саме кардіологам вищої категорії і місце в окопі! Держава,де здоровий глузд загублений...
показати весь коментар
09.03.2025 12:24 Відповісти
Де здоровий глузд і совість були, там *** виріс
показати весь коментар
09.03.2025 13:08 Відповісти
Angry Ronin UA : сам люблю цю поговорку!
показати весь коментар
09.03.2025 13:20 Відповісти
Вічна Пам'ять герою!
А можновладців з інфарктом - нехай тепер свої ж Слуги Народу лікують, після двотижневих курсів у Трускавці...
показати весь коментар
09.03.2025 12:44 Відповісти
за них не хвилюйтесь, в Німеччині будуть інфаркти лікувати... якщо потягом за добу довезуть
показати весь коментар
09.03.2025 13:47 Відповісти
Судячи з радєйки та звання, він був начмедом бата, а не бойовим медиком.
показати весь коментар
09.03.2025 12:46 Відповісти
Куля на лички і зірочки не дивиться.
показати весь коментар
09.03.2025 13:09 Відповісти
Ставити лікаря такого рівня начмедом батальйону - це дебілізм останної стадії. Ідіотів, що це зробили, треба самих відправити в окопи.
показати весь коментар
09.03.2025 13:38 Відповісти
А де ж начмедів брати? Зараз начмед бата - лікарська посада. А для вищої категорії достатньо десять років роботи за фахом.
показати весь коментар
09.03.2025 15:41 Відповісти
Начмед батальйону - це, в основному, організаторська посада. Лікар же кардіолог такого рівня, як загиблий герой, повинен працювати в тиловому шпиталі. Там він принесе набагато більше користі.
показати весь коментар
09.03.2025 15:47 Відповісти
Таке видумаєте!!! Може ще скажете, що кандидат наук з гематології та трансфузіології має в шпиталі служити, а не тут
показати весь коментар
09.03.2025 15:51 Відповісти
В тому і біда, що ми відправляємо в окопи на загибель лікарів, кандидатів, спортсменів, артистів та інших обдарованих і потрібних країні людей, яких не так вже і багато. А непотріб шариться по тилах...
показати весь коментар
09.03.2025 15:59 Відповісти
R.I.P. Воїну !
Герою Слава !

співчуття рідним...

мабуть настільки щедра Україна не тільки на рідкі метали, а й передусім на рідких талановитих людей, що можемо запросто жертвувати ними...
СУМ
показати весь коментар
09.03.2025 13:45 Відповісти
в СССР в вов кандидат наук мав броню, бо в нього держава вклала надто багато коштів і його КПД був вищий за пересічний.
Ось так
показати весь коментар
09.03.2025 13:50 Відповісти
показати весь коментар
09.03.2025 15:09 Відповісти
Чаєчка..Оці малюнки і весь твій вклад в перемогу на твоїх умовах..??. А миру не хочеш
показати весь коментар
09.03.2025 18:59 Відповісти
Зеленій владі більш потрібні злодійкуваті татарови, ніж висококваліфіковані фахівці, що могли би зробити людям багато корисного, рятувати життя.
показати весь коментар
09.03.2025 15:14 Відповісти
Цє не влада , а банда подельніків путлера , гірша коза НОСТри ! Сівкович і деркач були і є їх партнерами ! Рашистський металобрухт , закупили за мільярди на догоду параші , продовжують виконувати всі їх накази ! МАРОДЕРИТИ допомогу , саботувати побудови фортифікацій і ОЗБРОЕННЯ
показати весь коментар
10.03.2025 07:22 Відповісти
Біль... Спочивай у мирі, Герой! На колінах.
показати весь коментар
09.03.2025 16:42 Відповісти
Читаєш коменти і не розумієш.. Люди ПРО ЩО ви?? Може чоловік сам хотів "в окопи". А можливо він і не в окопі загинув, бо тут не написано за яких обставин Захисник загинув. Чи вам просто *********?? Розбубонілися тут замість того, щоб сказати Герою - ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ Ще й регочущі смайлики малюють деякі ідіоти!
показати весь коментар
09.03.2025 16:49 Відповісти
А прочитати статтю уважно?
"На війні загинув бойовий медик, лікар-кардіолог вищої категорії, поет Володимир Воліков. "Сумна звістка, сьогодні загинув від кулі мій побратим, військовий волонтер, медик, просто чудова людина. Спочивай з миром на луках Сварожих", - написав військовий."
І переважна більшість коментарів саме про те, що такі люди не повинні бути на війні і гинути від куль. Скільки сотень, а то і тисяч, життів українських захисників він ще міг би врятувати, якби працював у тиловому шпиталі, а не був на передовій? Отож бо...
показати весь коментар
09.03.2025 22:43 Відповісти
атпочитати мій комент, ні? Хто сказав, що цього чоловіка відправили в окопи? Не припускаєте, що він сам хотів разом з побратимами бути В ОКОПІ? Я читала статтю. Малюй і дали ригочущі смайлики в таких темах.
показати весь коментар
09.03.2025 22:56 Відповісти
Що ти морозиш? Хіба передова це лише окопи? Людина загинула на війні від кулі. То це де, по твоєму? В Львові? І так, таких людей не слід допускати на передову. Направити в тиловий шпиталь і все. Накази не обговорюються. І де ти бачило в моїх дописах регочущі смайлики? Піди проспись.
показати весь коментар
09.03.2025 23:05 Відповісти
яке ти тупе!
показати весь коментар
09.03.2025 23:24 Відповісти
А ти прихвостень зеностри
показати весь коментар
10.03.2025 07:27 Відповісти
твоє "мнєніє" дуже "важливе" для мене, біженка.
показати весь коментар
10.03.2025 10:48 Відповісти
Романенко Сергей Владимирович

Кардиолог


32 года опыта


кандидат медицинских наук.
Сейчас на фронте. Я у него лечился.
Да поможет Бог.
показати весь коментар
09.03.2025 19:20 Відповісти
Вічна пам'ять Воїну