8015 відвідувачів онлайн

Якщо відбудеться заморозка війни, Херсонська область повторить долю Берліна після Другої світової, - Прокудін

Олександр Прокудін

Якщо потенційна мирна угода між Росією та Україною передбачатиме заморозку лінії фронту - Херсонська область залишиться розділеною.

Про це в інтерв'ю The Telegraph заявив керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, передає Цензор.НЕТ.

Росіяни намагаються захопити плацдарм на Дніпрі

Як зазначив глава адміністрації, на мирних переговорах території можуть стати "розмінною монетою", тому армія РФ намагається захопити плацдарми на річці Дніпро. Він додав, що десантні операції окупантів різко активізувалися після приходу до влади Дональда Трампа.

"Спочатку вони намагались переправитись човнами через річку, що закінчувалось для них фатально. Зараз російські війська, використовуючи бронетехніку, наближаються до зруйнованих автомобільних та залізничних мостів, щоб перекрити ці шляхи, зупинити логістику з нашого боку, а також захистити свої човни", - розповів Прокудін.

Він додав, що бої зосереджені на островах у дельті Дніпра нижче за течією від Херсона, а також на низинних болотистих місцевостях, розділених річковими протоками навпроти зруйнованого Антонівського мосту. Прокудін сказав, що росіянам досі не вдалося закріпитися і назвав їх десантні рейди "місіями самогубців".

Корейського сценарію не буде

Очільник адміністрації наголосив, що Україна ніколи офіційно не визнає російський суверенітет над окупованим лівобережжям області й буде працювати над поверненням територій, навіть якщо припинення вогню заморозить лінію фронту на невизначений термін.

"Звичайно, ситуація жахлива, але ми вже проходили через подібне у 2014 році в Донецьку та Луганську, і люди все далі й далі віддалялися від своїх домівок, і були вимушені переселятись кілька разів", - сказав він.

На його думку, також не можна бути впевненим у тому, що ймовірна мирна угода буде міцною.

"Зрештою, Берлінський мур впав. Одна частина стане багатшою і кращою, а інша – біднішою. Через деякий час ми повернемося на лівий берег. Це точно не буде сценарієм, як у Кореї, бо це лише спосіб перевести подих та підготуватися до наступного удару, особливо для Росії", - пояснив Прокудін.

За його словами, Росія вже нарощує свій військовий потенціал і виготовляє величезну кількість боєприпасів. Якщо війна зупиниться, вони будуть готові до наступного удару протягом наступних двох-трьох років. На це також має зважати Європа, вважає очільник ОВА.

Топ коментарі
+20
не повернемо ми ті землі
і хто вам сказав, що наша частина буде багатшою ?
просрали в 2019 все що могли
показати весь коментар
09.03.2025 21:34 Відповісти
+13
Путін твій папік?
показати весь коментар
09.03.2025 21:21 Відповісти
+12
от вам як треба говнокомандувати ,пів України 🤡 здало і ще хоче говнокомандувати ...
показати весь коментар
09.03.2025 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Буде так, як папіки порішають.
Неважаючи на усі наші кудкудахкання.
Отака гуйня, малята! (с)
показати весь коментар
09.03.2025 21:19 Відповісти
Путін твій папік?
показати весь коментар
09.03.2025 21:21 Відповісти
судячи що ***** написав з великої літери то твій
показати весь коментар
09.03.2025 21:37 Відповісти
А чому слово путін не вживаєш? воно для тебе святе? тіпа нє памінать в сує?...
показати весь коментар
09.03.2025 21:44 Відповісти
й..нутим фьодоровичам немає спокою
показати весь коментар
09.03.2025 22:05 Відповісти
а твій папік хто? він здатний спинити наступ россіян
показати весь коментар
09.03.2025 21:43 Відповісти
Здатний.
показати весь коментар
09.03.2025 21:46 Відповісти
хтоце ? назвіть ? дуже цікаво почути незалежну думку
показати весь коментар
09.03.2025 21:54 Відповісти
Український народ.
показати весь коментар
09.03.2025 21:59 Відповісти
чим ? оцим ? уперед! "Навіть якщо у нас закінчиться зброя, ми будемо воювати лопатами" - Кулеба
показати весь коментар
09.03.2025 22:01 Відповісти
Зеленський дасть мільйон всього.
показати весь коментар
09.03.2025 22:04 Відповісти
З окопа малюєшь? чи так рішив пукнути? Якшо так, то через час все вернеться додому! Берлін вернувся, та все тут вернеться без крові!
показати весь коментар
09.03.2025 21:40 Відповісти
" малюєшь" це такий діалект , чи кацапський акцент ?
показати весь коментар
09.03.2025 21:55 Відповісти
А як має бути? На Хмильнитчині я малював, бо якшо ти рісував то це кацапура!
показати весь коментар
09.03.2025 22:12 Відповісти
Не знаю де ти малював , але не на Хмельниччині ))
показати весь коментар
09.03.2025 22:22 Відповісти
Хай буде так
показати весь коментар
09.03.2025 23:44 Відповісти
яким боком ти выдносишся до украънського народу?
показати весь коментар
09.03.2025 21:41 Відповісти
Ніколи ще Штірліц не був так близько до провалу.
показати весь коментар
09.03.2025 21:42 Відповісти
лох, розкладку на клавіатурі переключи!
показати весь коментар
09.03.2025 21:48 Відповісти
дібіл ти мабудь окрім образ нездатний нічого путньго висрати зі свого могу. пнх
показати весь коментар
09.03.2025 21:56 Відповісти
непогано в тебе підгоріло! і ти знову лох, навчись нормально писати...
показати весь коментар
09.03.2025 22:28 Відповісти
узкій , встанови українську розкладку ((
показати весь коментар
09.03.2025 21:56 Відповісти
Ну у кацапа звісно що розкладка "руминська" , а в українців румунська )) Ну а чому не волаю ? Та тому що не тону і мене не грабують )) щодо розмови , то я я хіба що галасувати можу ))
показати весь коментар
09.03.2025 22:21 Відповісти
Не долю Берліна, а долю Алеппо.
показати весь коментар
09.03.2025 21:19 Відповісти
Миколаїв теж страждав , треба потіснити кацапню
показати весь коментар
09.03.2025 21:23 Відповісти
Іди потісни
показати весь коментар
10.03.2025 07:08 Відповісти
не буде життя кацапні на окупованих територіях , даунбасс я виключаю там завезені в минулому с росії каторжники
показати весь коментар
09.03.2025 21:22 Відповісти
упевнений ? Назви кількість мобілізованих там , які замість воювати проти України здалися в полон . Ті , хто не хотів з кацапами миритися , потихеньку вже виїхали , хіба старенькі залишилися . Діди з бабами тобі партизанські загони організують ?
показати весь коментар
09.03.2025 22:01 Відповісти
Про заморозку треба забути, це не світить.
показати весь коментар
09.03.2025 21:23 Відповісти
А що світить?
показати весь коментар
09.03.2025 22:00 Відповісти
готовся к крепости Харьков и Днепр.
показати весь коментар
09.03.2025 22:45 Відповісти
АРК?
показати весь коментар
09.03.2025 21:24 Відповісти
Це Україна !
показати весь коментар
09.03.2025 21:25 Відповісти
Це запитання поставте кримським татарам.
показати весь коментар
09.03.2025 22:01 Відповісти
Мусор іди воюй,бо твої фантазії нікому не цікаві
показати весь коментар
09.03.2025 21:26 Відповісти
До чого ці "откровення" - а Запоріжська обл - нам би зараз вистояти - Трамп починає топити за рашку
показати весь коментар
09.03.2025 21:26 Відповісти
Запорізька область.
показати весь коментар
09.03.2025 22:02 Відповісти
Зараз російські війська, використовуючи бронетехніку, наближаються до зруйнованих автомобільних та залізничних мостів, щоб перекрити ці шляхи, Джерело: https://censor.net/ua/n3540187
Перекрити шляхи до зруйнованих мостів? Кому ? І цей туди ж, до пари трампу,
показати весь коментар
09.03.2025 21:27 Відповісти
Каламбур... Або редактори сонні писали.
Мається на увазі що танки і сау гатять з лівого берега.
- на словах ми маємо мільони дронів і Невимовну Потужність
- на ділі вже три роки обстрілюють правий берег і немає чим накрити цю арту, танки, гради і дронові екіпажи
показати весь коментар
09.03.2025 22:18 Відповісти
Тут таке постійно пишуть, типу Охтирку атакували, 50 км від кордону (а то обстріляли, атакували це коли особовий склад безпосередньо знаходиться біля лінії оборони ворога, хоч перестали писати що якийсь населений пункт розстріляли, замість "ворог окупував село" пишуть "ворог просунувся біля села" і т.п.)
показати весь коментар
10.03.2025 07:11 Відповісти
А без заморозки Херсонська область повторить долю Донецької і Луганської.
показати весь коментар
09.03.2025 21:28 Відповісти
Херсон наш , значить і область наша - велика Крапка
показати весь коментар
09.03.2025 21:30 Відповісти
Ура *****! Закидаємо їх ***** шапками, а самі будемо в теплій хаті сидіти.
показати весь коментар
09.03.2025 21:51 Відповісти
от вам як треба говнокомандувати ,пів України 🤡 здало і ще хоче говнокомандувати ...
показати весь коментар
09.03.2025 21:32 Відповісти
не повернемо ми ті землі
і хто вам сказав, що наша частина буде багатшою ?
просрали в 2019 все що могли
показати весь коментар
09.03.2025 21:34 Відповісти
А ты смотрю до сих пор пу ждешь с 3013-2014гг,видать из титушек…?
показати весь коментар
09.03.2025 23:41 Відповісти
Без розвалу рашки - точно ні!! Хто буде бовдуром ідти в атаки на Перекоп, класти життя за кар'єру Буданги-Кавоварки ????
Тим більше "на ескалацію" грошей і набоїв не дадуть!!
Реалії такі - аби втримати те шо є, скрегочучі зубами. Наслідок Потужної дипломатії і статегічного керівництва Всеосяйного пі Лідора π
показати весь коментар
09.03.2025 22:13 Відповісти
Якщо замінять склад населення, а рештки зазомбують, то і після розвалу теж сумнівно. А якщо рашку захопить Китай, вони не упустять ті землі
показати весь коментар
10.03.2025 08:11 Відповісти
Видимо будут интервью глав ОВА про "запорожские, донецкие, харьковские и немного луганские" условные "берлины".
показати весь коментар
09.03.2025 21:41 Відповісти
Сумська ...
показати весь коментар
09.03.2025 21:43 Відповісти
Насправді не "якщо" , а "коли"...
А головне - якщо вже проводити такі аналогії - в який бік від лінії розмежування люди будуть тікати ? От питання ...
показати весь коментар
09.03.2025 21:46 Відповісти
Пенсіонери, інваліди і т.д. на лівий берег. Бо з ЗЕрежимом важко вижити. З переселенців вимагають гроші за лікування та інший треш...
Спийте в будь кого хто вирвався з окупації - лікували безкоштовно.
Це факт, режим внутрішньої окупації розкрадає все, щоб жебракували або від безвиході терпіли. А у ворога ще повно нафтодоларів.
показати весь коментар
09.03.2025 22:10 Відповісти
Так ото ж ...
Для довідки - ніхто не забув СКІЛЬКИ з 2014 витратили на виплати ОРДЛО
показати весь коментар
09.03.2025 22:55 Відповісти
Українськи війська вже висаджувались у Кринках, атакували і на Запоріжжі. Результати відомі. Гучними промовами тут не допомогти. Краще думати про те як не втратити ще більше!
показати весь коментар
09.03.2025 21:47 Відповісти
запускайте центрифуги, інакше "берлінска стіна" не впаде.
показати весь коментар
09.03.2025 21:56 Відповісти
Це брехня! Не буде так, як з Берліном. Бо в Берліні з обох боків була Німеччина, одна мова, одна культура, одна історія. А у нас на лівому березі Дніпра більше не буде ні України, ні мови, ні віри, ні культури, ні історії. Навіть не буде корінних мешканців - виселять всіх!
показати весь коментар
09.03.2025 21:57 Відповісти
А ти звідки, Олексо? Я народився на лівому березі Дніпра (м. Дніпро), прожив тут все життя. Й не маю ніякого бажання віддавати мою Батьківщину оркам ні під які гарантії безпеки та затишну квартиру у Львові з видом на Високий Замок.
показати весь коментар
09.03.2025 23:24 Відповісти
Це добре але про Ваше бажання орки не знають і будуть йти на захід.
показати весь коментар
10.03.2025 07:17 Відповісти
Ну не знаю... В 2022 з того заліза, що я купував на стяжку хати (окоп в часи WWII під стіною пристройки був, просідає потоху), кум зварив "сколопендри". На щастя, не знадобились.
Та й всю колекцію пляшок Масандри я тоді під "Коктейлі Молотова" віддав. Теж не знадобились.
Але якщо що, то бажання здійстюються. Власноруч.
Тобто, якщо "будуть йти на захід", то нехай через нас пройдуть!
показати весь коментар
14.04.2025 17:59 Відповісти
Головою ХОВА призначили Капітана Очевидність?
Потужно....
показати весь коментар
09.03.2025 21:59 Відповісти
Вещает чувак с нехилой зарплатой и ещё более нехилыми "приработкаами" к ней, что Херсонская область разделена по Днепру. Может, ему в школу учителем географии на 4000 евро?
показати весь коментар
09.03.2025 22:00 Відповісти
Між Кореями також межу провели, це тимчасово!
показати весь коментар
09.03.2025 22:01 Відповісти
Треба вводити вже штрафи для посадовців, якщо хтось щось сказав і це не відбулося наприклад на протязі року - штраф 17 тисяч євро , якщо не вибачився повторній 34 тисячі , якщо в 10 денний термін то знижка 50%
показати весь коментар
09.03.2025 22:04 Відповісти
Ша!
Трампондопули хочуть щоб здали включно з обласними центрами!
Запоріжжя та Херсонщину!
Бо хазаро-москоаіти бач записали собі це в головну цедулку ( яка не діє, доречі)
показати весь коментар
09.03.2025 22:06 Відповісти
Це хоче *****, Трамп тут поки ніяких заяв не робив.
показати весь коментар
09.03.2025 22:28 Відповісти
За оцінками фахівців, які наводить The Washington Post, якщо поточні демографічні тенденції збережуться, до 2100 року https://www.unian.ua/society/naselennya-ukrajini-wp-dav-nevtishniy-prognoz-na-2100-rik-12928950.html в Україні проживатиме лише близько 15 мільйонів людей.
показати весь коментар
09.03.2025 22:14 Відповісти
Бажаючим воювати до переможної перемоги так як є нічого не змінюючи варто зрозуміти, що навіть 15 мільйонів це буде за щастя...
показати весь коментар
09.03.2025 22:16 Відповісти
Краще область, ніж країна по Дністрі.
показати весь коментар
09.03.2025 22:27 Відповісти
А якщо не буде заморозки, то ти що, військової силою ії повернеш, клоун іпаний?
показати весь коментар
09.03.2025 22:55 Відповісти
З урахування, що за команда ФСБ поїхала до сауддитів на перемовини та як орда хочеш тих перемовин, після того як Трампон загнав Бубачьку в куток (активізувались сучі діти), я був би ще більш скептичнішим.
показати весь коментар
09.03.2025 22:56 Відповісти
А що це була за така страшна доля? Німці не понесли ніякого покарання вбивши 60 мільйон чоловік. Досі всі піклуються про цих нацистських мразей. Тепер вони всіх вчать як потрібно жити. ***** пам'ятає про це.
показати весь коментар
09.03.2025 23:02 Відповісти
взагалі кацапи малюют мапи де 8 областей під ними. і це дуже сумно.
показати весь коментар
09.03.2025 23:09 Відповісти
Отож. Зупиняти війну немає ніякого сенсу. Це буде тільки пауза від якої Україна не стане сильнішою.
показати весь коментар
09.03.2025 23:14 Відповісти
Від продовження війни стане сильнішою?
показати весь коментар
10.03.2025 07:10 Відповісти
Колись таке про ОРДЛО розказували.І дійсно наші недалекоглядні політики вкладали купу грошей в інфраструктуру на підконтрольних Україні територіях Донбасу в той час коли рашка вкладала в ОРДЛО купу грошей для створення воєнного плацдарму там для майбутної агресії.Вся філософія рашистів побудована не на покращення якості життя по зразку сусідів,а погіршення його у сусідів шляхом війн,окупацій і анексій.
показати весь коментар
10.03.2025 02:08 Відповісти
Це так було важко додуматись.
показати весь коментар
10.03.2025 04:35 Відповісти