4217 відвідувачів онлайн

РФ отримала від США додаткову інформацію щодо України, - Пєсков

У Кремлі прокоментували переговори РФ та США

Речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що під час візиту Стіва Віткоффа до Росії той передав додаткову інформацію щодо України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

"Росія отримала від США додаткову інформацію щодо України. Путін підтримує позицію Трампа щодо врегулювання в Україні, але озвучив питання, на які потрібно спільно знайти відповідь", - цитують його пропагандисти.

Пєсков сказав, що і Росія, і США розуміють, що розмова Путіна та Трампа потрібна. Точний час розмови Трампа та Путіна поки не погоджено.

Нагадаємо, 11 березня делегації США та України провели зустріч у Джидді.

Команди України та США зробили спільну заяву за результатами зустрічі в Саудівській Аравії: США відновлюють військову допомогу, з РФ обговорять можливість припинення вогню на 30 днів.

Диктатор РФ Володимир Путін заявив, що Росія погодилася із пропозиціями припинити бойові дії в Україні, але на певних умовах.

Трамп назвав обнадійливою заяву кремлівського диктатора Володимира Путіна щодо можливості 30-денного перемир'я.

Топ коментарі
+13
Крим це Україна !
показати весь коментар
14.03.2025 12:00 Відповісти
+11
Ми ті подробиці відчуємо.
показати весь коментар
14.03.2025 12:11 Відповісти
+9
Віткофф передав подробиці домовленостей України і США, які не озвучували для загалу....Пукін про них вже знає, а от чи ми про них почуємо?....
показати весь коментар
14.03.2025 12:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Віткофф свіи чоловічок?
показати весь коментар
14.03.2025 11:55 Відповісти
Віткофф передав подробиці домовленостей України і США, які не озвучували для загалу....Пукін про них вже знає, а от чи ми про них почуємо?....
показати весь коментар
14.03.2025 12:00 Відповісти
Ми ті подробиці відчуємо.
показати весь коментар
14.03.2025 12:11 Відповісти
100%...
показати весь коментар
14.03.2025 12:13 Відповісти
А що ще міг передати віткоф? Аналізи трампа в чемодані в обмін на аналізи посмешніка в чемодані?
показати весь коментар
14.03.2025 13:28 Відповісти
Крим це Україна !
показати весь коментар
14.03.2025 12:00 Відповісти
ху.й.ло опять хочет в ушко трампа ласково сказать что он гений
показати весь коментар
14.03.2025 12:01 Відповісти
Нормальні союзники.
Скоро і ракетами по українських ТЕС разом шмалятимуть...
показати весь коментар
14.03.2025 12:01 Відповісти
Думаєш ще якісь ТЕС працюють?
показати весь коментар
14.03.2025 13:30 Відповісти
Який же пи'здець...
показати весь коментар
14.03.2025 12:02 Відповісти
30 днів, а потім, яка гарантія, що ху...лостан не отримує від кндр, та других дебілів вооружение підготуєтеся, та наочне все з початку
показати весь коментар
14.03.2025 12:04 Відповісти
Гарантія що почне. Якщо подивитися на вимоги ху-йла по "перемир'ю" це прекрасно видно...
показати весь коментар
14.03.2025 12:06 Відповісти
Цікаво де всі ті довбні що розказували який трамп жоскій і непередбачуваний.
Був тут нік "Грабовський" чи якось так, - дуже за Трампа обіжався коли казали шо він ху-йляча підстилка...
показати весь коментар
14.03.2025 12:05 Відповісти
трумп - бог і створювач усього хорошого, а також борцун з усім поганим. його сам ***** називав генієм!
показати весь коментар
14.03.2025 12:09 Відповісти
Так і є. І Перша Книга Мойсеєва тепер починається так:
"На початку Трамп створив Небо і землю..."
показати весь коментар
14.03.2025 12:13 Відповісти
Але Мойсей вже був...він все це побачив і записав.
показати весь коментар
14.03.2025 12:31 Відповісти
Мойсею про це Маск розповів.
показати весь коментар
14.03.2025 14:03 Відповісти
Тобто штати трумпа, як і обіцяли Україні, поновили передачу розвідданих росії.
показати весь коментар
14.03.2025 12:07 Відповісти
Пєсков сказав, що і Росія, і США розуміють, що розмова Путіна та Трампа потрібна.

От вони це обожнюють - штоб старшиє встрєтілісь і всьо парєшалі. Шоб всі знов писали про те, що без русні нічого неможливо вирішити.
показати весь коментар
14.03.2025 12:14 Відповісти
Для початку треба в голові *уйла щось врегулювати!
показати весь коментар
14.03.2025 12:16 Відповісти
Кацапи, звичайно, будуть надувати щоки, а нам треба далі по Москві є..енити.
показати весь коментар
14.03.2025 12:28 Відповісти
передал дополнительную информацию по Украине...
Он им глобус привез, где границы Украины признанные в 1991 году?
показати весь коментар
14.03.2025 12:37 Відповісти
Вітьков - російський єврей-імігрант в другому поколінні, зробив капітали та кар'єру на нерухомості в США. Тягне мабуть на батьківщину росіянську бо дуже хочеться заробити свої 30 серебренників.
показати весь коментар
14.03.2025 13:08 Відповісти