8860 відвідувачів онлайн

Білий дім аргументував рішення Трампа щодо скасування фінансування "Голосу Америки": до мовника нібито є претензії

Білий дім про Голос Америки

Білий дім висунув низку зауважень до роботи мовника "Голос Америки" та пояснив, чому президент США Дональд Трамп вирішив припинити його фінансування. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційне повідомлення Білого дому.

Як зазначається, Адміністрація Трампа висунула перелік претензій до "Голосу Америки", використовуючи цитати різних медіа, які звинувачують мовника в порушенні журналістських стандартів і постійному уникненню від відповідальності.

Також вказується, що кілька репортерів "Голосу Америки" публікували коментарі проти Трампа у своїх професійних акаунтах у соцмережі Х (колишній Twitter), попри політику неупередженості соціальних медіа.

Серед аргументів Білого дому щодо припинення фінансування мовника:

  • У 2020 році "Голос Америки" писав про можливу російську роль у скандалі з ноутбуком сина експрезидента США Джо Байдена - Гантера Байдена, що адміністрація Трампа сприйняла як спробу "приховати правду".
  • Керівництво "Голосу Америки" попросило співробітників не називати ХАМАС і його членів терористами, "за винятком випадків, коли цитуються офіційні заяви".
  • У 2019 році мовник випустив сюжет про трансгендерних мігрантів, що шукають притулку у США.

Що передувало?

У лютому повідомлялося, що американський мільярдер та спеціальний держслужбовець адміністрації президента США Ілон Маск хоче закриття державних ЗМІ США "Радіо Свобода" та "Голосу Америки".

Нагадаємо, вранці суботи, 15 березня, штатні працівники "Голосу Америки" в США отримали електронного листа від відділу кадрів з повідомленням про те, що їх відправлено в оплачувану адміністративну відпустку.

Раніше повідомлялося, що лідер США Дональд Трамп підписав указ, який передбачає скорочення 7 федеральних агентств. Це відбувається у межах "скорочення федеральної бюрократії".

Топ коментарі
+21
Нажаль це сталося!!!(((( Колись у Німеччині, дуже цивілізованій державі з розвиненою культурною нацією прийшли у владу нацисти,... а потім захопили державу тотально!!
Мага хочуть те саме!!! Придушення опозиції, довічна влада, відсутність критики, відсутність конкурентів/виборів. У цій формулі є природній наслідок- знищення опонентів, спалення книг тощо... Можливо не одразу а через пару років, але "турборєжим" буде! це вже вирішено
показати весь коментар
16.03.2025 09:58 Відповісти
+15
Генсєку білого дому не подобається правда про нього, ось і всі причини.
показати весь коментар
16.03.2025 09:52 Відповісти
+11
І п*йло так же починав закривати рти, закриваючи опозиційні канали, з закону про блогерів
показати весь коментар
16.03.2025 09:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Їх тактику всі зрозуміли, отже зрозуміло, що хтось буде винен і у нас в не припиненні вогню, невже п*йло...
показати весь коментар
16.03.2025 09:50 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2025 09:58 Відповісти
Только одно отличие есть с Германией. Гитлер на первых этапах своей власти бурно развивал экономику а рыжий дурачёк её хоронит. И вряд ли в США телевизор победит холодильник в обществе потребления!
показати весь коментар
16.03.2025 11:10 Відповісти
Ви Тут про ТРампа чи адміністрацію Байдена ? І ті ,ті робили все те що ви описуєте . Два сапоги - пара - правий та лівий . Трамп з ухилом в праву диктатуру ,команда Бідона - побудова лівого Троцкізму ...
показати весь коментар
16.03.2025 11:26 Відповісти
В Україні не така сама ситуація?
показати весь коментар
16.03.2025 10:29 Відповісти
Цензор не закритий,але «незручні»коментарі видаляються.
показати весь коментар
16.03.2025 10:44 Відповісти
Хто чогось ще не знає)) антикорупційної не скажуть..
показати весь коментар
16.03.2025 10:50 Відповісти
«незручні»коментарі завжди видалялися.
показати весь коментар
16.03.2025 19:09 Відповісти
Генсєку білого дому не подобається правда про нього, ось і всі причини.
показати весь коментар
16.03.2025 09:52 Відповісти
Какой позор! Голос Америки который раньше боролся против коммунистической пропаганды сейчас защищает леваков (уже не будет!).
показати весь коментар
16.03.2025 09:53 Відповісти
Ліваки і праваки, кицюня, це одне й те саме. Вагенкнехт та Рібентроп із Молотовим не дадуть збрехати.
показати весь коментар
16.03.2025 10:42 Відповісти
Нет, не одно и то же. У вас мышление "повсюду враги и все хотят нам смерти, как страшно жить"
показати весь коментар
16.03.2025 10:51 Відповісти
Ліваки і рашисти/комуністи, совки, імперці/ в цивілізованому розумінні цих понять - суть різні явища. Рашисти і їх модифікації ніколи до ліваків не відносились, хоть під них інколи маскувались.
До речі, нині правляча в Німеччині партія СДПГ (яку нині очолює Шольц), та в Британії лейбористи (Стармер) - класичні ліваки. Так, і Демпартія США (але, по сутті, це блок центьриських та лівих течій) включає в себе ліваків; і що з того, якщо більшість (до 90%складу) цих течій - чисті соціал-демократи?
показати весь коментар
16.03.2025 11:03 Відповісти
Нещодавно трампон попросив не використовувати проти мордору ''антагонізми'' . То може і його закрити
показати весь коментар
16.03.2025 09:54 Відповісти
Всё по Жириновскому: "свобода - как кислород, её много быть не должно. Когда кислорода слишком много, у человека начинает кружиться голова."
Вот у кацапов голова уже двадцать лет не кружится. Теперь и за этих взялись
показати весь коментар
16.03.2025 09:54 Відповісти
Помню как путинский агент Саймс просто не вылазил из эфиров ГА и комментировал все что было.
показати весь коментар
16.03.2025 09:59 Відповісти
То він також з України бере приклад ...
показати весь коментар
16.03.2025 10:00 Відповісти
А тим часом:

Це жахіття нашого народу і гуляй на всю Вражини і марнотрата Зеленського ...ось куди йшли гроші допомоги...

Вже закрите Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) платило українським моделям і дизайнерам за поїздку на Тиждень моди в Парижі та інші легковажні предмети розкоші, заявив у середу сенатор Джоні Ернст (республіканець шт. Айова).

Ернст розповіла, що USAID не повідомляла про витрати в публічних базах даних і намагалася заблокувати її співробітникам доступ до них, стверджуючи, що вони засекречені. Насправді, за її словами, вони не були засекречені, просто соромно, наскільки марнотратними вони були.

Лідер України Володимир Зеленський вимагав мільярди від американських платників податків, підвищуючи привід жахливих смертей і страждань. Але «персонал дізнався, що допомога, спрямована на полегшення економічних труднощів у зруйнованій війною країні, була витрачена на такі несерйозні заходи, як відправка українських моделей і дизайнерів на гастролі до Нью-Йорка, на Тиждень моди в Лондоні, Тиждень моди в Парижі та в Остіні, штат Техас», - йдеться в меморандумі, отриманому The Daily Wire.

Українські одержувачі коштів «Програми конкурентоспроможної економіки (CEP)» включені, у записці зазначено:

• Компанія з виробництва ********* жіночого одягу ($150 000)

• Торгове представництво для будинку модного дизайну ($128 000)

• Фотограф для публікацій про модний дизайн ($126 000)

• Постачальник ******** трикотажних виробів ($161 000)

• Розкішний весільний бренд ($84 000)

• Ринок дизайнерських ремісничих виробів, натхненних народними промислами ($84 000)

Гроші, які йшли в Україну, також пішли на виноградник ($89 тис.), «компанію унікального фруктового чаю» ($104 тис.), «виробника килимів на замовлення» ($2 000 000), кондитерську компанію ($678 тис.)

$300,000 на проект з пристроями-тракерами для собак, і $300,000 на собачі нашийники.

$114,000 на дизайнерські меблі для еліти.

$678,000 для пекарні тістечок і $109,000 для компанії , що виробляє пакування їжі для собак.

Ці кошти старанно ховались і йшли під грифом «таємно».

Звичайно, це не мільярди, але тематика зрозуміла.

Американські аудитори побачили верхівку айсберга, далі буде…

……………………..

Прошу мені не докоряти, що публікую такі чорні факти про діяння певних осіб та проектів в Україні. Можна і це назвати російською іпсо, але це не змінить ситуації.

Якраз ця інформація є публічною вже більше тижня, але акценти в українських медіа зміщені зовсім в інший бік.

Ця інформація стала відомою ще до арії Зеленського в Овальному Офісі.

Oksana Davyda
показати весь коментар
16.03.2025 10:01 Відповісти
Цензор мабуть теж отримував гроші, але грошики закінчилися, судячи по кількості реклами, яку вони зараз навалили на сайті...
показати весь коментар
16.03.2025 10:17 Відповісти
Перепрошую, а що, під час війни чесне інформування населення, обговорення проблем і модні покази для Иліти чи собачі нашийники то одне і те саме?!
показати весь коментар
16.03.2025 10:27 Відповісти
А з чого ти вирішив, що респівський рагуль взагалі правду каже?
показати весь коментар
16.03.2025 10:37 Відповісти
Ні, ні! Вся "правда", хіба, на ******* марахфоні!
показати весь коментар
16.03.2025 10:41 Відповісти
Так той "петров" тут працює теж...і вже давно.
показати весь коментар
16.03.2025 13:47 Відповісти
Я вже казав про рекламу.
Користуйтеся оперою.
показати весь коментар
16.03.2025 10:46 Відповісти
А тим часом трампоправачки не припиняли брехати
показати весь коментар
16.03.2025 10:36 Відповісти
Як і ОПешні боти типу "ані петрова", що насправді не "аня", а серьожа, що тут "працює" не покладаючи рук.
показати весь коментар
16.03.2025 13:46 Відповісти
А як же свобода слова?
показати весь коментар
16.03.2025 10:01 Відповісти
Мабуть це поняття, в "оплоті демократії" вже стає анахронизмом... (
показати весь коментар
16.03.2025 10:29 Відповісти
її замінили на дві речі :
свобода дії і свобода бездії
показати весь коментар
16.03.2025 10:37 Відповісти
В ходе своей программной речи https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%8D%D0%BD%D1%81,_%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%B9_%D0%94%D0%B8 Джей Ди Вэнс, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%86%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%A1%D0%A8%D0%90 вице-президент США на https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9C%D1%8E%D0%BD%D1%85%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BF%D0%BE_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8_(2025)&action=edit&redlink=1 61-й Мюнхенской конференции по безопасности открыто и резко раскритиковал руководства https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2_%D0%B8_%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%BC%D1%8B%D1%85_%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%8B европейских стран, заявив, что они отказываются от принципов https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0 свободы слова и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F демократии,
показати весь коментар
16.03.2025 10:02 Відповісти
Ну лівачки проти себе налаштували багатьох людей, розділили націю, а тепер коли потрібно об"єднатися проти узурповування влади Трампексом, хто ж з неадекватами захоче? Мої вітання недолугій політиці дерьмократів.
показати весь коментар
16.03.2025 10:02 Відповісти
Є нюанс. В США нема ніяких лівачків. Є центристи-демократи і ультраправі рагулі, яких проти центристів настрополило кацапське іпсо Project Lahta у виконанні ГРУ підрозділа 29155.

Правачки просто мають низький IQ і легко ведуться на вкиди про "https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B8%D1%86%D1%86%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D1%82 pizzagate", "білл гейтс проводить досліди по зменшенню кількості населення", "в Україні бойові комарі", "5G зомбує людей", "Україні передали 350 мільярдів".
показати весь коментар
16.03.2025 10:33 Відповісти
Ніякої диктатури. Трамп не диктатор. Це все фейкньюс.
показати весь коментар
16.03.2025 10:02 Відповісти
на Трампу наїджали
показати весь коментар
16.03.2025 10:11 Відповісти
Замість "Радіо Свобода" буде "Радіо Олігархія"?
показати весь коментар
16.03.2025 10:23 Відповісти
до мовника нібито є претензії
від хвуйла Кім Суня та СцінаВсіх
показати весь коментар
16.03.2025 10:27 Відповісти
Америку сколихнув «масовий сплеск» заявок військових - вони їдуть в Україну воювати проти рф

«Я не можу сидіти осторонь і дивитися, коли народ України такий до біса сміливий, робить чудову роботу з тим обмеженим обладнанням, яке ми їм дали».

Kyiv Independent опублікував статтю про іноземних добровольців, які почали ще більше поповнювати лави ЗСУ після скандальних заяв Трампа.
показати весь коментар
16.03.2025 10:31 Відповісти
«Мене нудить від цих заяв Трампа», «я почуваюся зрадженим», «я оплакую свою країну, як я оплакую мертвого друга» - такі фрази говорили опитані в інтервʼю американські добровольці.
показати весь коментар
16.03.2025 10:32 Відповісти
Деградація Америки стається ще швидше ніж України. Здається пуйло, таки, "злий геній".
показати весь коментар
16.03.2025 10:31 Відповісти
Смішно читати коменти про диктатуру Трампа в США від Українців,знаючі що в Україні ситуація та сама.
показати весь коментар
16.03.2025 10:33 Відповісти
Юлі Волю !
показати весь коментар
16.03.2025 10:35 Відповісти
раніше були племена гунів, готів, хозарів та скіфів
зараз племена "батьківщини", "слугнароду" та "опзждунів"
ось і вся різниця в історичних подіях - а народ один і той самий
показати весь коментар
16.03.2025 10:40 Відповісти
Ти забув за плем"я солідарності з олігархами.
показати весь коментар
16.03.2025 13:46 Відповісти
це плем'я розміщується вже на наступному суспільному укладі після феодального
показати весь коментар
16.03.2025 16:39 Відповісти
В Україні, киця, на відміну від США, війна і обмеження свобод військовою комендатурою згідно Конституції.
показати весь коментар
16.03.2025 10:39 Відповісти
І тільки дурні не бачать, що під цим прикриттям вже побудована раша-2, знищується опозиція і всі неугодні владі, переслідуються патріоти і відпускаються "в ліс" сваілюді.
показати весь коментар
16.03.2025 12:04 Відповісти
Ліві працюють за методами комуністів. Просто тупа пропаганда.
показати весь коментар
16.03.2025 10:47 Відповісти
Політика Трампа проста як двері- не можна критикувати РФ та *****.
показати весь коментар
16.03.2025 10:47 Відповісти
А що він може зробити якщо фсб наказує
показати весь коментар
16.03.2025 10:51 Відповісти
і самого трампа
показати весь коментар
16.03.2025 19:11 Відповісти
Все як в ху....лостані, один займається ху...нею, а його помічники виправдовують як могут
показати весь коментар
16.03.2025 10:49 Відповісти
А коли тампекс почне розстрілювати своїх критиків, опозицію, просто неугодних або хто не так, як північнокорейці на свого хряка, подивися в його сторону? Мабуть в 25-му ще ні. Вже в 26-му чи аж в 27-му?
показати весь коментар
16.03.2025 10:50 Відповісти
розкішний подарунок китаю, росії, ірану...
показати весь коментар
16.03.2025 11:01 Відповісти
Геніальний хід Трампа. Замість Голосу Америки тепер весь світ буде слухати Голос Китаю.
показати весь коментар
16.03.2025 11:50 Відповісти
Хоч у одного диктатора не було претензій до свободи слова?
Чи може хтось сумнівається, що трампакс махровий диктатор?
І де система хвалених противаг?
показати весь коментар
16.03.2025 11:58 Відповісти
Урокі Х....даються знати, вишел із довєрія - основний критерій покарання. Це все від вродженої тупості самого Рудого і його окруженія.
показати весь коментар
16.03.2025 12:21 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/golos-kotoryj-zaglushili/ Олег Пономарь: О Голосах, которые заглушили

Вы все видели новость о закрытии Трампом Голоса Америки и Радио Свобода. Конечно, мы не удивлены еще одному жирному подарку Трампа диктаторским режимам в Москве, Тегеране, Пекине, Гаване, Тбилиси, Будапеште и тд.

Но для меня эта новость - очень личная. Мой отец слушал "вражеские голоса". А, так как мы жили в одной комнате, то я не имел выбора и, собираясь в школу, поглощал всё, что доносилось с авторадиоприёмника, который стоял на холодильнике. Я впервые услышал такие слова как Сахаров, Буковский, Корчной, Кастро, моджахеды, свобода слова, КГБ, обмен шпионов, ракеты Pershing и тд.
У меня был огромный диссонанс с коммунистической и пионерской действительностью, но я считал себя принадлежащим к чему-то важному и тайному. Эти годы сформировали мои политические взгляды и идеалы, а также оказали влияние на жизнь и судьбу.

Мой отец, который после развала союза стал членом первого Руха (Чорновола), был бы в приятном шоке, если бы дожил и узнал, что Голос Америки и Радио Свобода, ВВС берут у его сына интервью и комментарии. С Голосом Америки мы сотрудничали 10 лет.

Очень символично, что агент КГБ Трамп закрыл СМИ, которое рассказывало о несломленных советских диссидентах, которых преследовал КГБ. Круг замкнулся и зло сегодня торжествует. Торжествует Путин, который считает развал СССР трагедией, а "вражеские голоса" внесли огромную лепту в победу Запада в Холодной войне.
показати весь коментар
16.03.2025 15:33 Відповісти
Путин нажаловался ))
показати весь коментар
16.03.2025 17:22 Відповісти
хоботов, это мелко.
показати весь коментар
17.03.2025 03:34 Відповісти