8338 відвідувачів онлайн
9 840 30

Ураження російської РЛС "Зоопарк-1" касетним боєприпасом "HIMARS". ВIДЕО

Українські воїни уразили російську РЛС "Зоопарк-1" касетним боєприпасом із РСЗВ "HIMARS".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки опублікований у соцмережах.

"Ураження російської контрбатарейної РЛС "Зоопарк-1" касетним HIMARS. Розвідка та коригування - 45 ОАБр", - зазначається у коментарі до відео.

Топ коментарі
+9
Мочканули зоопарк разом з тваринами.
показати весь коментар
18.03.2025 10:04 Відповісти
+6
Та взагалі по русні стріляти не можна, її від цього лише більше стає.
Тому всім треба одразу здаватись. От росія подивилась - а ви вже здались. Так треба.
показати весь коментар
18.03.2025 10:49 Відповісти
+3
скільки ти тут разів кукурікнув, а користі? Хоч 11 срубликів нарахували, чортопітор руснявий? )))
показати весь коментар
18.03.2025 11:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мочканули зоопарк разом з тваринами.
показати весь коментар
18.03.2025 10:04 Відповісти
Залишилось ще три рази повторити на "Цензорі" щоб усі засвоїли.
показати весь коментар
18.03.2025 10:16 Відповісти
мені здається трохи не влучили..., але може тільки здається...
показати весь коментар
18.03.2025 10:38 Відповісти
Скіки вже цих РЛС знищили, а користі? Орчатина вже готується до жесту доброї волі - перегрупування за кордони 2013 року, в тому числі з Луганська та Севастополя? Чи то не на часі?
показати весь коментар
18.03.2025 10:41 Відповісти
Та взагалі по русні стріляти не можна, її від цього лише більше стає.
Тому всім треба одразу здаватись. От росія подивилась - а ви вже здались. Так треба.
показати весь коментар
18.03.2025 10:49 Відповісти
Так, впізнаю Вас, оце от все: питання про ефективність та сенс ураження цілей, та як це впливає на фронтову обстановку - Ви тлумачите як пропозицію здатися. За Фрейдом.
показати весь коментар
18.03.2025 11:06 Відповісти
Нормально впливає. Почитайте, що таке той "зоопарк".
показати весь коментар
18.03.2025 11:12 Відповісти
"нормально" - це вони готуються звідти перегрупуватися до більш безпечного району бойових дій? Чи навпаки, сунуть вперед, а ми маємо втішатися якимось знищеним зоопарком? Має бути: удар хімарса по РЛС - дезорганізація розвідки та управління (чи для чого використовується той зоопарк) - атака наземних сил на бронетехниці, поки ворога засліплено та дезорганізовано. А оцього нема. Вони просто розміняли ракету хімарса на зоопарк. Я , звісно, радий, а питання було в іншому .
показати весь коментар
18.03.2025 11:16 Відповісти
Ви б замість хамити у відповідь Yuri I #427530 у нього запитали, яке значення для військ (наших і руснявих) має РЛС "Зоопарк-1". Бо він в темі, міг би пояснити. Але тепер ви від нього нічого путнього не доб'єтесь, навіть лексикон не поповните.
показати весь коментар
18.03.2025 11:19 Відповісти
Проблема в тому що Ви не розумієте: нахамив саме він мені. Мабуть в Вас не відображається його комент. Аба не вдупляєте: що таке хамство. Щодо решти - не впевений, що він мені пояснить: от іще 5-7 зоопарків знищимо, і кава в Ялті. Їх вже багато знищили, але справа чомусь йде до того, що ми маємо поступитися територіями. А як же знищений нами зоопарк? Невже ніхто не оцінив?
показати весь коментар
18.03.2025 11:27 Відповісти
Про що і йшла мова в моєму коментарі. Це лише перебільшена ваша позиція.
Якщо русня не здається після знищених один за одним "зоопарків", то і боротись з нею немає сенсу, все одно ж не здасться. Треба визнати їх повну і беззаперечну перемогу, бо скільки б вони не втратили, все одно виграють. Бо на втрати не зважають.
показати весь коментар
18.03.2025 11:31 Відповісти
Я же сказав: про "нема сенсу" Ви додумали сами за Фрейдом, а я цього не писав. І далі, мій інший комент: безкорисливі хулиганські удари по якимось зоопаркам - були б доречні в комплексі із атакою бронетехники та заняття цього району оборони, користуючися тимчасовим засліпленням та дезорганізацією ворога. А не для поржати на цензорі.
показати весь коментар
18.03.2025 11:43 Відповісти
Ви вже прочитали про призначення РЛС "Зоопарк-1"?
показати весь коментар
18.03.2025 11:45 Відповісти
Лише за умови що Ви почнете в'їзжати в зміст мого комента. А він такий: четвертий рік регулярно знищуються ці зоопарки, але це не дає військового результату у вигляді звільнення територій. Можна ще 10 років знищувати зоопарки, продовжуючи здавати територію до Л'вова та Закарпаття. Чи, як я пропоную, щось змінити: знищення чергового зоопарка підкріплювати наземною чи повітряною атакою та звільненням клаптику землі, маючи з цього зиск.
показати весь коментар
18.03.2025 12:36 Відповісти
Немає сенсу сперечатись з людиною, яка вперто ігнорує необхідність навіть поверхневого вивчення технічної сторони питання, вперто керуючись лише власними уявленнями.
показати весь коментар
18.03.2025 12:40 Відповісти
От саме Ви й ігноруєте військову доцільність та результат тих чи інших дій. Хоч Кремля спалить та танцюйте на радощах, якщо Вам не заважає інфа про якісь територіальні поступки. Зате зоопарка встигли завалити до перемир'я.
показати весь коментар
18.03.2025 12:51 Відповісти
Навіть посиланням допоможу.
https://uk.wikipedia.org/wiki/1%D0%9B219_%C2%AB%D0%97%D0%BE%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%C2%BB
Все читати не треба, лише перший абзац - призначення комплексу.
Потім вже робіть висновки про військову доцільність.
показати весь коментар
18.03.2025 12:56 Відповісти
Вибачте, єдине що мене цікавить - це не клеїти танчики, а Перемога та звільнення територій. Якщо є зв'язок цього із зоопарком - закидуйте та обговоримо.
показати весь коментар
18.03.2025 14:25 Відповісти
Ну, якщо ви не можете провести зв'язок між знищенням досить рідкісної контрбатарейної РЛС і утриманням позицій/звільненням територій, не бачу сенсу щось обговорювати.
показати весь коментар
18.03.2025 15:03 Відповісти
Я теж: РЛС знищено, територію не звільнено, а лише провтикано, та ще й вимагають від нас якихось поступок. То де зв'язок?
показати весь коментар
18.03.2025 16:39 Відповісти
Русня подібні питання не задає, коли щодня атакує по всій лінії, а просування має лише на декількох ділянках, і до адмінкордонів Донецької області ще йти та йти, і навіть Покровськ не взятий.
показати весь коментар
18.03.2025 17:00 Відповісти
Та я вже розібрався: запам'ятав Вас лише як неприємного та не дуже розумного зануду, а тут бачу в інших гілках Ваші коменти, згадав: Ваша фішка - то заперечувати будь-які успіхи ворога, мовляв: "взяли Вуглєдар? Так, але вони брали аж два роки!", тобто начебто й не взяли взагалі. "Відбили суджу? Так, але вони поклали за неї купу народу!", і так далі. Ви будь-який баг обертаєте на фічу. Але ж з боку це виглядає так: "забрали, то й Бог із ним, в нас ще землі багато". Оце мене не дуже влаштовує, маю питання до Сирського та інших великих полководців, щодо організації та ефективності бойових дій. До Вас питань нема.
показати весь коментар
18.03.2025 17:15 Відповісти
Ну а ваша - підкреслювати будь-які успіхи ворога.
Знищили рідкісну ракету для "Хаймарса" одним зі своїх численних контрбатарейних радарів - молодци, братушкі, ето путь к Побєдє.
показати весь коментар
18.03.2025 17:18 Відповісти
Успіх ворога - це знищення зоопарку хімарсом? Здається я щось пропустив
показати весь коментар
18.03.2025 17:25 Відповісти
Ні, успіх - це знищення "хаймарса" "зоопарком". У русні така логіка. Що не зробить - те і успіх.
У хохлів має бути суворо навпаки: що не зробили - те зрада і поразка.
показати весь коментар
18.03.2025 17:28 Відповісти
скільки ти тут разів кукурікнув, а користі? Хоч 11 срубликів нарахували, чортопітор руснявий? )))
показати весь коментар
18.03.2025 11:04 Відповісти
Вас теж впізнав: лютий патріот у вишиванці, під кожним кущем орки чатують. То не розслабляйтеся, бережіть себе.
показати весь коментар
18.03.2025 11:07 Відповісти
Тільки знищення! Московіти цього чекають, уже з нетерпінням!
Зійшов благодатний вогонь з України на московитів!
Смерть, окупантам сруськім!
Слава Україні!
показати весь коментар
18.03.2025 12:23 Відповісти
Не побачив влучання, треба марахвон для покращененя зору подивитися