11038 відвідувачів онлайн

Інформація щодо просування підрозділів РФ вглиб території Сумщини не відповідає дійсності, - Генштаб

У Генштабі розповіли про бойову обстановку на кордоні Сумщини

Ситуація на кордоні Сумської області з Курською областю РФ перебуває під контролем Сил оборони України. Інформація, що поширюється в соціальних мережах щодо просування підрозділів РФ вглиб території Сумщини не відповідає дійсності.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук Генштабу ЗСУ.

Зазначається, що російські окупанти намагаються заходити невеликими групами у деякі населені пункти українського прикордоння. Противник оперативно знищується вогневими засобами завдяки злагодженим діям та завчасно створеній системі оборони.

"Наші захисники успішно зупиняють усі намагання загарбників закріпитися на території Сумщини. Ворог зазнає значних втрат в живій силі. Командуванням Збройних Сил України вживаються всі необхідні заходи щодо посилення нашого угруповання військ технічними засобами та резервами.Також українські воїни продовжують утримувати території в Курській області", - йдеться в повідомленні.

Водночас ворог не припиняє здійснювати інформаційно-психологічний тиск, поширюючи свої пропагандистські наративи з метою дискредитації військового командування, й поширення панічних настроїв та зневіри в українському суспільстві.

В Генштабі наголошують, що слід довіряти лише офіційним джерелам та перевіряти інформацію.

Топ коментарі
+13
Зеленський та воєначальники не несуть юридичної відповідальності .....
показати весь коментар
18.03.2025 19:43 Відповісти
+11
Хіба Генштаб колись брехав?
показати весь коментар
18.03.2025 19:41 Відповісти
+7
Чекаємо що про це напише Бутусов , бо вірити піздоболам з Генштабу це себе не поважати .
показати весь коментар
18.03.2025 19:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хіба Генштаб колись брехав?
показати весь коментар
18.03.2025 19:41 Відповісти
єднаємося навколо потужності ! в курській області ліквідовано 13.062.765 орків!
показати весь коментар
18.03.2025 19:46 Відповісти
та хіба що китай підключиться
показати весь коментар
18.03.2025 20:04 Відповісти
Не 13.062.765, а 100500!
показати весь коментар
18.03.2025 20:47 Відповісти
Ніколи такого не було і ось знову!
показати весь коментар
18.03.2025 20:06 Відповісти
Зеленський та воєначальники не несуть юридичної відповідальності .....
показати весь коментар
18.03.2025 19:43 Відповісти
Продвигаются не вглубь, а вширь?)
показати весь коментар
18.03.2025 19:46 Відповісти
Чекаємо що про це напише Бутусов , бо вірити піздоболам з Генштабу це себе не поважати .
показати весь коментар
18.03.2025 19:46 Відповісти
хз, діп стейт вже разів три виложували відео, де в село, що поряд з дорогою, яка веде в Суджу заскакували кацапи на кількох квадроциклах або пішки, після чого по них починали довбати всу. ніякої інформації, чи закріпились вони в цих прикордонних селах, від діпів не було, а на карті там сіра зона. в будь якому разі, я думаю що кацапи будуть робити буферну зону як у вовчанську і намагатимуться захопити прикордонну полосу 10-15 км. щоб йти на самі суми, думаю 50к кацапів, які теж виматані боями, це замало, під покровськом їх взагалі в районі 100к і все одно уперлися в оборону.
показати весь коментар
18.03.2025 20:06 Відповісти
Та ніхто на Суми йти не буде, уже б давно спробували по флангах операції, а в районі від Журавки до Басівки броунівський рух уже тижня два. Як наші вийдуть то будуть орки продовжувати обстрілювати прикордоння хоча тут і так воно розбите.
показати весь коментар
18.03.2025 20:18 Відповісти
Будуть просочуватись всюди де зможуть !
показати весь коментар
18.03.2025 20:26 Відповісти
"Намагаються" "невеликими" "деякі" - таке враження що це не від ГШ ЗСУ а від китайських дипломатів.
показати весь коментар
18.03.2025 20:09 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 20:10 Відповісти
ТАК ОСЬ ЯКА ТИ ПРАВДА?
показати весь коментар
18.03.2025 20:53 Відповісти
Московіти, по команді фсб, своїм лайном-пропаганди, масово залили мережі, перед розмовою по телефону, отих двох «одіночіств»!!
Пильнуймо Україну і інформГігієну! В Україні діє з 2014 року, Особливий період!
Смерть рашистам!
показати весь коментар
18.03.2025 20:53 Відповісти
Після курської авантюри ze льонка швиденько поміняв начальника генштаба.
показати весь коментар
18.03.2025 22:30 Відповісти