9509 відвідувачів онлайн

Зеленський про ЗАЕС: не знаю, про що говорять США та РФ, але станція не може бути російською

Зеленський про ЗАЕС

Президент Володимир Зеленський сказав, що йому невідомо, що конкретно обговорюють США та Росія у питанні окупованої росіянами Запорізької атомної електростанції.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Мені про це нічого не відомо, окрім того, що це питання дуже узагальнено порушувалося на зустрічі наших команд (делегацій США та України, - ред.) у Джидді. Там проговорювалися усі моменти: і я про них говорив, і з командою ми проводили консультації щодо важливих інфраструктурних енергетичних об'єктів нашої держави ще до зустрічі наших команд у Саудівській Аравії", - сказав глава держави.

Президент наголосив, що ЗАЕС є українським енергетичним об'єктом і без України вона не працюватиме. 

"Без нас вона не буде працювати. Але за даними нашої розвідки, рускіє дуже хочуть, щоб вона працювала без нас. Вони намагаються втягнути в це МАГАТЕ, але МАГАТЕ – це серйозна міжнародна інституція. Поки що вони нас не підводили, і я дуже сподіваюся, що так буде й в майбутньому", - сказав Зеленський.

Він додав, що Україна не дозволить, щоб її енергетичний об'єкт працював на російських окупантів.

Раніше Білий дім повідомляв, що президент США Дональд Трамп і російський диктатор Володимир Путін під час розмови торкнуться теми Запорізької атомної електростанції, яка раніше була предметом обговорення з українською стороною.

Топ коментарі
+7
Сьодні Зелін бенефіс.
Вангую, що і десять наступних новин продовжать тему.
показати весь коментар
18.03.2025 22:23 Відповісти
+4
нічого воно не знає, ні за що відповідальності не несе, взігалі - никаму нічіво нідолжин. крозавчіг!!!! а як би на його місці був якийсь дурачок?
показати весь коментар
18.03.2025 22:31 Відповісти
+4
Ты с 2019 года ничего не знаешь, клоун
показати весь коментар
18.03.2025 22:49 Відповісти

Завантаження...