8884 відвідувача онлайн

ЄС підтримає створення трибуналу для Путіна, але Угорщина не підтримує висновки саміту

єс

Європейська рада підтримає створення Спеціального трибуналу для покарання винних у злочинах агресії Росії проти України, але Угорщина не погоджується з частиною висновків.

Про це йдеться в проєкті тексту висновків саміту, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ЄП".

Висновки Європейської ради, що відбудеться 20-21 березня в Брюсселі, підкреслять важливість притягнення до відповідальності винних у злочинах, скоєних Росією під час війни проти України.

"Європейська рада підтверджує рішучу відданість Євросоюзу забезпеченню повної відповідальності за воєнні злочини та інші найтяжчі злочини, скоєні у зв'язку з російською агресією проти України. У цьому контексті прогрес, досягнутий у створенні Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України в рамках Ради Європи, є важливим кроком", - йдеться в документі.

Лідери ЄС вважають створення трибуналу важливим кроком у процесі забезпечення відповідальності за воєнні злочини. Проте частина висновків щодо України не буде підтримана Угорщиною. Очікується, що 26 з 27 держав ЄС погодяться з цими висновками.

Топ коментарі
+3
А Баба-яга угорщина проти...
Це ще когось хіба дивує? Дивно, що її досі не виперли звідусіль і не припинили фінансування.
показати весь коментар
19.03.2025 14:55 Відповісти
+3
А як же 70 років назад судили гітлерівців без дозволу Вугорщини? Всі судові питання завжди вирішувались голосуванням більшості суддів а не одностайністю. Тому що завжди в отарі знайдеться паршива вівця яка ненавидить інших і буде пакостити
показати весь коментар
19.03.2025 15:46 Відповісти
+2
На ...уй угрів!!! Нехай повернуться до уральських гір!!! Вони ніхто і звати їх ніяк!!!
показати весь коментар
19.03.2025 15:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украина прорвала фронт в Белгородской области: ВСУ продвинулись вглубь РФ на 12 км-Корреспондент The Economist Оливер Кэррол

показати весь коментар
19.03.2025 14:28 Відповісти
Офіцер, Снайпер і Бахмутський Демон не підтверджують ніяких масштабних наступів ЗСУ.
Ввечері (на крайній випадок - завтра вранці) руснявий генштаб доблєстно разгроміт врага і спасьот блєтгород.
От побачите.
показати весь коментар
19.03.2025 14:32 Відповісти
Угорщина, Угорщина, Угорщина. Фіцо де? Прогулює? Папа вова ременем відшмагає.
показати весь коментар
19.03.2025 14:33 Відповісти
ну, ясно! мадярщина в усьому винна весь євросоюз перебуває в стані послугу місцевим циганам
показати весь коментар
19.03.2025 14:41 Відповісти
мадяри проти справедливості..
не дивно,
бо самі під трибунал можуть піти..
показати весь коментар
19.03.2025 14:42 Відповісти
Містер Трамп теж не підтримає цю пропозицію.
показати весь коментар
19.03.2025 14:51 Відповісти
показати весь коментар
19.03.2025 14:54 Відповісти
А Баба-яга угорщина проти...
показати весь коментар
19.03.2025 15:46 Відповісти
и на шо збиратися якщо мадяри проти щоб горилки попити и показати що ми за украину
показати весь коментар
19.03.2025 15:51 Відповісти
Тому й не підтримує що теж опиниться в ряду підозрюваних а потім і підсудних за тісні зв'язки з злочинним кремлем.
показати весь коментар
19.03.2025 17:31 Відповісти
Так настохерела эта комедь! Дело тут даже не в торбане. Знают заранее, что не пройдет решение абсолютного большинства, но продолжают дрочку. Причем ещё один появился --- фицо! Через раз по очереди эти два урода вето накладывают. Вот ржут в кремле хлопая в ладоши!
показати весь коментар
19.03.2025 18:25 Відповісти
на угорщину треба подавати до суду і створювати окремий трибунал