4258 відвідувачів онлайн

Україна повернула 175 військовополонених та 22 важкопоранених захисників. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Україна повернула із російського полону 175 військовополонених, а також 22 важкопоранених захисників.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ще один день, коли Україна повертає своїх. 175 наших захисників звільнено з російського полону. Ще 22 захисники повертаються додому завдяки заходам поза обмінами. Серед них важкопоранені та воїни, яких Росія переслідувала за вигадані злочини. Усім невідкладно буде надана необхідна медична та психологічна допомога.

Це один із найбільших обмінів. Повертаються наші солдати, сержанти та офіцери. Воїни, які боролися за нашу свободу в лавах Збройних Сил, ВМС, Нацгвардії, Сил територіальної оборони та прикордонної служби. Захищали Україну на різних напрямках – у Маріуполі, на "Азовсталі", на Донеччині, Луганщині, Херсонщині, а також Харківщині, Миколаївщині, Запоріжжі, Сумщині та Курщині", - йдеться в повідомленні.

Зеленський подякував команді, яка здійснює пошук українських полонених та обміни, а також всім партнерам, особливо ОАЕ.

Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів
Обмін полоненими 19 березня. Україна повернула 197 воїнів

Топ коментарі
+29
оце свято, оце щастя..., вітаю й воїнів, і їх рідних та близьких...
показати весь коментар
19.03.2025 16:14
+18
Дуже гарна новина...
показати весь коментар
19.03.2025 16:22
+17
Добро пожаловать домой
показати весь коментар
19.03.2025 16:13
Коментувати
Сортувати:
Добро пожаловать домой
показати весь коментар
19.03.2025 16:13 Відповісти
з поверненням на Батьківщину, Герої !
показати весь коментар
19.03.2025 21:52 Відповісти
И надо показать откормленные хари орков которых отдала Украина.
показати весь коментар
19.03.2025 16:13 Відповісти
на**ать на них, пусть скорее сдохнут...
показати весь коментар
19.03.2025 16:21 Відповісти
Ну не скажи, мировое общественное мнение это не ерунда и над ним надо работать, причём работать серьёзно.
показати весь коментар
19.03.2025 16:28 Відповісти
оце свято, оце щастя..., вітаю й воїнів, і їх рідних та близьких...
показати весь коментар
19.03.2025 16:14 Відповісти
Вижили! - а ще скільки в полоні - не хоче путлєр всіх на всіх
показати весь коментар
19.03.2025 16:17 Відповісти
Ху_йло як і ХАМАС і як любий настоящий терорист знає що віддавати всіх заручників не можна тому що чим же тоді останеться шантажувати противника
показати весь коментар
19.03.2025 16:25 Відповісти
Дуже гарна новина...
показати весь коментар
19.03.2025 16:22 Відповісти
Наші хлопчики.....Вижили...Плачу.
показати весь коментар
19.03.2025 16:25 Відповісти
Хлопці, рідні, зачекалися на вас! З поверненням!
показати весь коментар
19.03.2025 16:26 Відповісти
Слава господу богу майже200 людей живі вернулися до дому дякую богу Слава Україні і її захистникам
показати весь коментар
19.03.2025 16:56 Відповісти
Ось воно - щастя. Дякуємо Богу - живі. Одужуйте хлопці.
показати весь коментар
19.03.2025 16:57 Відповісти
Вітаємо Героїв на Вільній землі України! Слава ЗСУ, Слава Героям, Слава Україні!
показати весь коментар
19.03.2025 17:27 Відповісти
З поверненням до дому, хлопці!!! Слава Україні!!!
показати весь коментар
19.03.2025 18:23 Відповісти
Героям слава !!
показати весь коментар
19.03.2025 18:52 Відповісти
Смотрю видео и плачу, Слава Богу,что живые! Слава защитникам Украины! Смерть путинским ублюдкам!!!
показати весь коментар
19.03.2025 18:27 Відповісти
Дорогі наші хлопці ,
Ви найдорожчі у світі люди і патріоти , яких ми дуже
любимо і цінуємо !!
З поверненням 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
показати весь коментар
19.03.2025 18:51 Відповісти
Сьогодні повернулись з полону 70 Воїнів Бригади Короля Данила!
Сьогодні в Яворові Свято!

москальські виродки їх ''назбирували'' 3 роки.
показати весь коментар
19.03.2025 20:13 Відповісти
в мене питання як вони потрапили в полон - це потрібно перевіряти, а не чіпляти на кожного прапор України наче вони герої.
показати весь коментар
20.03.2025 06:55 Відповісти
До сліз!!! Соколи наші, рідні! З поверненням, хлопчики наші, з поверненням додому!
показати весь коментар
20.03.2025 18:39 Відповісти