9230 відвідувачів онлайн

Келлог про суперечку в Білому домі: Радив Зеленському уникнути зустрічі із Трампом

Кіт Келлог призначений спецпосланцем США щодо України

Спеціальний посланник США в Україні Кіт Келлог заявив, що радив Володимиру Зеленському уникати зустрічі з Дональдом Трампом 28 лютого цього року.

Про це він розповів в ефірі Fox News, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Келлога, він разом із групою сенаторів застерігав українського президента ще до зустрічі, пояснюючи, що Трамп кардинально відрізняється від колишнього президента США Джо Байдена.

"Ми застерігали його того ранку: не йди туди", - заявив Келлог, наголосивши, що вони намагалися підготувати Зеленського до особливостей спілкування з Трампом.

Попри це, зустріч відбулася, і, за словами Келлога, все було добре, поки не з’явилася преса. Водночас він зазначив, що телефонна розмова Зеленського та Трампа у березні була конструктивною та виваженою.

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Президент США Дональд Трамп після суперечки з президентом України Володимиром Зеленським під час зустрічі у Білому домі заявив, що той нібито не готовий до миру та "проявив неповагу".

Світова спільнота та посадовці у США відреагували на суперечку лідерів України та США.

4 березня стало відомо, що Білий дім призупинив всю військову допомогу Україні.

Ввечері 4 березня президент Зеленський заявив, що Україна прагне до миру та готова "швидко працювати", щоб закінчити війну. Він наголосив, що Україна готова якнайшвидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити надійний мир.

Згодом Дональд Трамп виступив із рекордною промовою у Конгресі США.

За словами американського лідера, він отримав від Володимира Зеленського "важливого листа" про намір підписати угоду щодо копалин, а також про готовність сісти за стіл переговорів, аби наблизити міцний довготривалий мир. Водночас, він зазначив, що його адміністрація веде серйозні дискусії з російською стороною. Трамп підкреслив, що отримав "потужні сигнали, що вони (росіяни. - Ред.) готові до миру".

Пізніше посол України в США Оксана Маркарова заявила, що Трамп, говорячи про "лист" від Зеленського, мав на увазі його допис в X.

Топ коментарі
+7
От власне! Розумні поради розумних людей Зєлєнскому не заходять, у нього є Єрмак з дурними, подекуди шкідливими ідеями.
показати весь коментар
21.03.2025 11:06 Відповісти
+6
шановний, ми нічого не знаємо про угоду від "нашого" віслюка, але матюкаємо зранку й до вечора Трампа... Де логіка, хто перший запропонував те, що належить народу та на котрих умовах, якщо пи..ів про народовладдя із референдумами?
показати весь коментар
21.03.2025 11:07 Відповісти
+5
це була дуже добра порададля 🤡 , але таким чином, світ побачив неадекватність не тільки трампа а і його команди , як би не цей випадок ,то ЄС з НАТОю ще і досі не рухалися ...
показати весь коментар
21.03.2025 10:57 Відповісти

Завантаження...