10675 відвідувачів онлайн

Намагався підпалити банк на замовлення спецслужб РФ: у Києві затримано 19-річного хлопця, - Нацполіція

Поліцейські затримали киянина, який намагався підпалити відділення банку в Дніпровському районі столиці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

У Києві затримали молодика, який намагався підпалити банк на замовлення РФ

Як зазначається, у Києві під час патрулювання в комендантську годину поліцейські помітили чоловіка, який намагався підпалити відділення банку, але втік. Біля будівлі правоохоронці знайшли пляшки з горючою рідиною.

Зловмисником виявився 19-річний мешканець столиці. Слідство встановило, що він діяв на замовлення російських спецслужб, які обіцяли йому грошову винагороду в розмірі 1500 доларів США.

У Києві затримали молодика за спробу підпалити банк на замовлення РФ
У Києві затримали молодика за спробу підпалити банк на замовлення РФ

Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України - "закінчений замах на умисне пошкодження майна шляхом підпалу". Йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на час слідства.

Топ коментарі
+12
Ще один...
Вас не дивує чому українська молодь така безпорадна перед пропозиціями кацапів влаштувати злочин проти України і заробити 30 серебряників чи всратий айфон.
Продажні шкури
показати весь коментар
21.03.2025 11:27 Відповісти
+9
Ну от вже наловили достатньо "тєлєжних" підпалювачів та підривачів. Будь ласка, проведіть комплексний соціально-психологічний аналіз цих виродків. Ну от який у них рівень IQ? Який бекграунд? Якою мовою, врешті, вони думають? Це важливо для розуміння того що робить їх та подібних їм зрадниками своєї Батьківщини. Їх треба досліджувати як комах. Така собі "військова інсектологія"...
показати весь коментар
21.03.2025 11:30 Відповісти
+8
Це ті діти, яких не можна призивати.
показати весь коментар
21.03.2025 11:33 Відповісти

Завантаження...