11194 відвідувача онлайн

Уражено район зосередження противника в Торецьку, місце розміщення ворожих сил повністю зруйновано, - Генштаб. ВIДЕО

21 березня 2025 року Повітряні Сили Збройних Сил України успішно уразили район зосередження сил російської 1-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 103-го мотострілецького полку в укритті та підвалі укриття в місті Торецьк Донецької області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, місце розміщення сил противника було повністю зруйновано.

В результаті ураження знищено особовий склад противника, зокрема десантно-штурмові групи та операторів БПЛА.

"Результат ураження уточнюється, але знищення особового складу ворога та місця його укриття значно знижує ефективність підрозділів збройних сил рф на Торецькому напрямку.

Cили оборони України готові діяти рішуче, аби позбавити окупантів можливості загрожувати безпеці українського народу", - наголошують у Генштабі. 

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Повітряні Сили ЗСУ знищили пункт управління російської прикордонної застави в Бєлгородській області.

Топ коментарі
+20
Смерть московським окупантам в Україні!!
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!
Слава Україні!!
показати весь коментар
23.03.2025 10:23 Відповісти
+8
Так виглядає прихід руского міра
показати весь коментар
23.03.2025 10:39 Відповісти
+6
Супер!!! Стільки нечисті в одному місці накрили! Браво, ЗСУ!
показати весь коментар
23.03.2025 12:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Смерть московським окупантам в Україні!!
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!
Слава Україні!!
показати весь коментар
23.03.2025 10:23 Відповісти
До першої фрази слід додаит: і зільоним гнидам!
показати весь коментар
23.03.2025 10:48 Відповісти
Героям слава !!
показати весь коментар
23.03.2025 13:45 Відповісти
Ну хоч якась добра новини частіше так ,близько 600 тисяч окупантів знаходятся на окупованих територіях тому треба знищувати ворога і його логістику там.
показати весь коментар
23.03.2025 10:29 Відповісти
"1-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 103-го мотострілецького полку " Хіба бригада входить до складу полку, чи полк - до складу бригади? Хіба це не окремі військові одиниці?
показати весь коментар
23.03.2025 10:31 Відповісти
Вірогідно, кому поставити забули.

Бо "1 окрема гвардійська" - це колишня мєнтовская бригада з ДНР - в основному були зрадники, але з тих пір там залишились в основному кацапи.
А "103 полк" - то вишкребки з ростову, з 150ї дивізії.
показати весь коментар
23.03.2025 11:08 Відповісти
показати весь коментар
23.03.2025 10:34 Відповісти
н-да ... місячний пейзаж ...
показати весь коментар
23.03.2025 10:35 Відповісти
Так виглядає прихід руского міра
показати весь коментар
23.03.2025 10:39 Відповісти
Шахта "Центральна".
показати весь коментар
23.03.2025 11:20 Відповісти
Супер!!! Стільки нечисті в одному місці накрили! Браво, ЗСУ!
показати весь коментар
23.03.2025 12:49 Відповісти