9616 відвідувачів онлайн

"Слуга народу" Нагорняк про вимкнення опалення в дитсадках - загартовування корисне для здоров’я дітей

дитячий,дитсадок,садок

У Японії в садочках відсутнє опалення - і діти там не хворіють. І українцям варто переймати такий підхід та вчитись загартовуватись.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів в ефірі "Новини Live" член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від "Слуга народу" Сергій Нагорняк.

На думку Нагорняка, завершення опалювального сезону в Києві - це слушне рішення. Адже зависока температура буде шкодити здоровʼю дітей та і загалом потрібно готуватися до весни.

Народний депутат повідомив, що повернувся з відрядження до Японії.

"Виявляється, в Японії в дитячих садках взагалі немає опалення і вони своїх дітей привчають до цього з раннього дитинства", - сказав він і  запропонував переймати досвід у східних колег.

Нардеп додав, що через це японські діти не хворіють і запропонував українцям теж гартуватися.

Я думаю, що зима вже позаду і якщо в садках буде надто висока температура, це теж може певним чином нашкодити здоров’ю дітей. Я думаю, що вже настав час готуватися до весни, погода цьому сприяє і завершення опалювального сезону вже на часі", - зауважив Нагорняк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  24 березня Київ завершує опалювальний сезон. Почнуть відключати житлові будинки.

Топ коментарі
+50
Як мило.Насолоджуйтеся,електорат зелених.Але не розслабляйтеся,далі буде веселіше
показати весь коментар
24.03.2025 18:18 Відповісти
+33
Це зебидло невстидаючись сцяє прямо в очі Українцям
показати весь коментар
24.03.2025 18:20 Відповісти
+21
Не оббрихуйте народного обранця. Він не зебідло, він типовий скот, а ось зебидло його обрало в 2019 році.
показати весь коментар
24.03.2025 18:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як мило.Насолоджуйтеся,електорат зелених.Але не розслабляйтеся,далі буде веселіше
показати весь коментар
24.03.2025 18:18 Відповісти
вимкнення опалення в дитсадках - корисне для здоров'я дітей Джерело: https://censor.net/ua/n3542968

маладец, пилять!
показати весь коментар
24.03.2025 18:18 Відповісти
Привязать это тело голой жопой к ледяной глыбе резко увеличит как качество, так и содержимое предлагаемых законопроектов.
показати весь коментар
24.03.2025 18:19 Відповісти
Це зебидло невстидаючись сцяє прямо в очі Українцям
показати весь коментар
24.03.2025 18:20 Відповісти
Не оббрихуйте народного обранця. Він не зебідло, він типовий скот, а ось зебидло його обрало в 2019 році.
показати весь коментар
24.03.2025 18:29 Відповісти
Через деякий час цей припоцнутий скаже що його зрозуміли не так.
показати весь коментар
24.03.2025 18:31 Відповісти
Погано що криги вже немає. Так би його під лід і хай там загортовується.
показати весь коментар
24.03.2025 18:21 Відповісти
Гамівну сорочку давно міряв ?
показати весь коментар
24.03.2025 18:26 Відповісти
Да це скоріше москаль, бо мозок відсутній.
показати весь коментар
24.03.2025 18:27 Відповісти
Може тебе ідіота залишити на цілий день в дитсадку, щоб ти падло дістало запалення легенів!!! Довбойоб!!!
показати весь коментар
24.03.2025 18:22 Відповісти
А слугам народу треба сидіти на гарячій сковороді, щоб звикати до пекла, де вони невдовзі опиняться
показати весь коментар
24.03.2025 18:24 Відповісти
а всі хто проти то расєйскає іпсо... мудрий нарід аплодує
показати весь коментар
24.03.2025 18:24 Відповісти
і їсти треба менше давати!! це теж привчає до майбутніх тягот в дорослому житті (звичайно, коли в корабельні не підуть, або в інваліди по службі)
показати весь коментар
24.03.2025 18:25 Відповісти
Скот. І це ваш обранець, ********.
показати весь коментар
24.03.2025 18:26 Відповісти
А як його щеня живе, теж без отоплення, або він не знає звідки у його хоромах тепло береться
показати весь коментар
24.03.2025 18:26 Відповісти
За кордоном, мабуть ще й як біженець отримує ніштяки.
показати весь коментар
24.03.2025 21:35 Відповісти
А давайте-но у цього поца депутатський мандат відберемо.
Загартовування життям пересічного громадянина України корисне для здоров'я.
показати весь коментар
24.03.2025 18:26 Відповісти
незабаром й #боневтік отримає в народі нове поганяло #тікибневтік ))
показати весь коментар
24.03.2025 18:28 Відповісти
Ноу коментс .
показати весь коментар
24.03.2025 18:29 Відповісти
Північна територія Японії лежить у помірному кліматичному поясі мусонного типу, центральна і південна у субтропічному
показати весь коментар
24.03.2025 18:29 Відповісти
Так зелений утирок навіть не знає, в якій частині Японії воно було. Може в субтропічній частині і нема опалення в садочках.
показати весь коментар
24.03.2025 20:44 Відповісти
А Нагорняк не думав ,перед своєю геніальною ідеєї ,порівняти клімат Японії ,та України .А кращє отвезьи його власних дітей у садочки Японії на рік.А потім робити черговий ВИСЕР!
показати весь коментар
24.03.2025 18:29 Відповісти
Я пропоную цьому ригозеленому дегенерату платити пожиттєве забезпечення у сумі мінімальної пенсії, котру отримують пенсіонери в Україні, без депутатської зарплати, бонусів в конвертах і тому побідне. Нехай переймає досвід виживання більшості українців в "країні мрій" одного всім відомого *********. А то бачте, по Японіям всяким їздить, досвід переймає, ти тварина їбуча перейми досвід у своїх співгромадян спочатку. Млядь, бісять такі уйобки. Один собаку пропонував продати, щоб за комунальні заплатити, інша щось там звизділа про дітей неякісних.... не партія, а збіговисько моральних дегенератів відірваних від реальності.
показати весь коментар
24.03.2025 18:29 Відповісти
как и их избиратели 73%
показати весь коментар
25.03.2025 05:23 Відповісти
Ну як не поставити лайк такій новині?
показати весь коментар
24.03.2025 18:32 Відповісти
У Верховній Раді України є головою міжпарламентської групи дружби «Україна - Казахстан». Спільно з казахським бізнесменом Даулетом Нуржановим(який має активний бізнес і в Росії) і казахською діаспорою в Україні створив проєкт «Юрта Незламності».

У січні 2023 року Нагорняка звинуватили в тому, що він передав родині загиблого військового пакунок із простроченими продуктами, а саме польську гуманітарку в пакетах зі своїм ім'ям. За його словами, строк придатності продуктів минув через недостатню відповідальність старост сіл, які в його інтересах і розповсюджували пакунки.

8 лютого 2023 року Спеціальна Антикорупційна Прокуратура оголосила про підозру Нагорняку через недекларування автомобіля Lexus 2020 року випуску вартістю в 1,9 мільйона гривень. За словами Нагорняка, автомобіль купив не він а його батько, а він просто ним користувався. Сам батько на той момент був 69-річним пенсіонером і проживав в селищі на Житомирщині. 12 квітня 2023 року Вищий антикорупційний суд закрив справу у зв'язку з закінченням строку давності.
показати весь коментар
24.03.2025 18:36 Відповісти
Непогано виходить. Якщо відкриють справу по сзч, то термін давності там 10 років. А якщо накрав на елітне авто і більше, то справу можна закривати. При цьому, воно собі ходить і, ніхто його не чіпає. І після ніхто не вчепить, тихенько кордон перетне і все.
показати весь коментар
24.03.2025 19:12 Відповісти
Интересно,если путин скажет Трампу ,что условие мира и даже возврат территорий Украине это отставка всей Зе команды с найпотужнишим,Трамп поверит,а Зе команда напряжётся?
показати весь коментар
24.03.2025 18:38 Відповісти
Яке воно дебільне.
показати весь коментар
24.03.2025 18:40 Відповісти
Зараз батьки покидають роботу і підут на лікарняні.Економісти херові...
показати весь коментар
24.03.2025 18:41 Відповісти
Якщо в коробку покласти алмаз, вона стане скринькою.Якщо в коробку покласти недогризок, вона стане урною.Не важко здогадатися, чим стала його голова.
показати весь коментар
24.03.2025 18:42 Відповісти
Та нічого в ту його коробку не покладено долею від народження, тому воно таке і бовкнуло...
показати весь коментар
24.03.2025 20:48 Відповісти
Треба в цього п**а дома систему опалення виломати-нехай загартовується.
показати весь коментар
24.03.2025 18:45 Відповісти
Це нагадує допит Кетрін Кін в 17-ти миттєвостях весни, коли навмисне відкривали двері з балкону ранньою весною, і роздягали новонародженого хлопчика, щоб Кет заговорила.
І всі пам'ятають фінал цієї сцени, коли контужений солдат вермахта не витримав, і просто застрелив зі свого вальтера Барбару та офіцера сс Холтофа.
Мабуть пора те саме зробити зі "слугами" диявола!
показати весь коментар
24.03.2025 18:46 Відповісти
Сергійко Нагорняк це типова потвора, яка тримає людей за бидло, а країну розглядає як інструмент для особистого збагачення. Наприклад у 2023 році він роздавав польску гуманітарку від свого імені, але виявилась, що його міньйони десь прорахувались і роздали гуманітарку, яка вже була прострочена. Тобто, ця потвора гуманітарку від іншої країни роздавала під своїм імʼям. Сірожа ще забув задекларувати новенький лексус, який він купив під час війни (очевидно заробив на гуманітарці). А ви дивуєтесь, що він так про дітей каже? Да срав він на ваших дітей!
показати весь коментар
24.03.2025 18:48 Відповісти
...та воно з Попельні..кугуток райцентрівсий...
показати весь коментар
24.03.2025 19:16 Відповісти
Дебіл зелений...
показати весь коментар
24.03.2025 18:50 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 18:53 Відповісти
Так так, а шахеди загартовують характер.
показати весь коментар
24.03.2025 18:54 Відповісти
Это не Нагорняк , это мальчик Кай ? Мда , умищеее....
показати весь коментар
24.03.2025 19:01 Відповісти
Земаразм "кріпчає", це зенепорозуміння, мабуть кузен брагора, який пропонував продавати домашніх пітомців за для оплати комуналки. В мене таке враження, що після того як їх набрали у фракцію, ( або попередньо) "слуга урода" їм зробили щеплення , звідси і відповідна маячня на грані з клінічною шизофренією.
показати весь коментар
24.03.2025 19:02 Відповісти
Вітаю зекоманду з новим досягненням! Попередній рекорд з найбезглуздішим висловом побито. Раніше це був автор який радив продати собаку щоб заплатити за комуналку.
показати весь коментар
24.03.2025 19:09 Відповісти
Потрібно розпочати втілювати цю ініціативу зебільного депутата з Верховної Ради, Кабміну і з бункеру преЗедента, член партії якого закликає залишити без опалення дитячі садочки.
показати весь коментар
24.03.2025 19:09 Відповісти
Наголосували у 2019. Тепер жеріть.
показати весь коментар
24.03.2025 19:10 Відповісти
У Японії в садочках відсутнє опалення - і діти там не хворіють. І українським депутатам варто переймати такий підхід та вчитись загартовуватись. Бажано - цілий рік
показати весь коментар
24.03.2025 19:12 Відповісти
Черговий дебіл партії"слуга урода".Зроби так,щоб коли холодно опалення було,а коли тепло прикрутити,або відключити.Зробиш-честь тобі та повага,а загартовування включає цілий комплекс заходів,а не відключення опалення.
показати весь коментар
24.03.2025 19:15 Відповісти
Треба йому теж вимкнути- хай "буде здоровий"......
показати весь коментар
24.03.2025 19:15 Відповісти
КоЗЕл морозостійкий - нова, недавно виведена порода "слуг народу"...
показати весь коментар
24.03.2025 19:16 Відповісти
У Японії в садочках відсутнє опалення - і діти там не хворіють. І українцям варто переймати такий підхід та вчитись загартовуватись.

А еще в Японии депутаты и прочие чиновники не воруют миллионы/миллиарды... И уровень медицины значительно выше. Может стоит такой опыт перенимать?
показати весь коментар
24.03.2025 19:23 Відповісти
Одно сумно: 73% навіть не збагнуть що за цим прикладом стоїть
показати весь коментар
24.03.2025 19:41 Відповісти
І взагалі-то чого цей йолоп їздив до Японії?
показати весь коментар
24.03.2025 19:53 Відповісти
шопінг, відпочинок, але у них це називається відрядження.
показати весь коментар
25.03.2025 10:20 Відповісти
Це шобло риговське уже незнає як знищити Українців
показати весь коментар
24.03.2025 19:55 Відповісти
Я б тебе уїбана загартував.
показати весь коментар
24.03.2025 20:29 Відповісти
Нагорняк.... це не той довбень, що пенсіонерці пропонував собакою за газ заплатити?
показати весь коментар
24.03.2025 21:36 Відповісти
Не, то был Брагар.
показати весь коментар
24.03.2025 22:01 Відповісти
Точно. Але в слуг всі такі, у них там гніздо.
показати весь коментар
25.03.2025 21:45 Відповісти
а воно не хоче перейняти досвід японський харакірі і відразу ж його реалізувати?
показати весь коментар
25.03.2025 10:19 Відповісти