10792 відвідувача онлайн

На складі боєприпасів у Чехії пролунав вибух, поранено людину

Вибух пролунав на складі боєприпасів у Чехії

На території комплексу Poličské strojíreň у населеному пункті Боржіни в центральній частині Чехії пролунав вибух на складі боєприпасів.

Про це пише iROZHLAS, передає Цензор.НЕТ.

Внаслідок інциденту одна людина дістала поранення. Пожежники евакуювали людей.

"Це був вибух на складі боєприпасів. Людей евакуювали. Має бути один поранений", - сказала прессекретарка рятувальників Олена Кісяла.

Тяжкопораненого доставили гелікоптером до лікарні в Оломоуці, на місці події працюють 11 пожежних розрахунків.

Poličské strojírny належить холдингу STV Invest, що орендує частину приміщень підприємства. Завод STV не лише зберігає, а й виготовляє великокаліберні боєприпаси, а також займається ремонтом військової техніки та постачанням запасних частин.

Топ коментарі
+13
Оце Порошенко всюдисущий, навіть під санкціями і навіть за кордоном і не виїздний, продовжує зривати склади...
показати весь коментар
25.03.2025 13:00 Відповісти
+12
Робота кацапо- трампівської мразоти.
показати весь коментар
25.03.2025 13:00 Відповісти
+11
100 пудово без лаптєй не обійшлось.
показати весь коментар
25.03.2025 13:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А тим часом "ахмат-сіла" знову розминулася з нашими воїнами тепер вже в Белгородскій народній республіці
показати весь коментар
25.03.2025 12:55 Відповісти
Оце Порошенко всюдисущий, навіть під санкціями і навіть за кордоном і не виїздний, продовжує зривати склади...
показати весь коментар
25.03.2025 13:00 Відповісти
Зебуїни нічого не зрозуміють
показати весь коментар
25.03.2025 13:03 Відповісти
Навіть решта не зовсім зрозуміє , бо трішки не в тему . Питання у іншому - наскільки кацапські щупальця розповзлися по світові , що навіть сьогодні диверсанти у Європі орудують як у себе вдома , нещодавно САУ на випробуваннях підірвали , тепер ось склад ......
показати весь коментар
25.03.2025 13:59 Відповісти
Робота кацапо- трампівської мразоти.
показати весь коментар
25.03.2025 13:00 Відповісти
100 пудово без лаптєй не обійшлось.
показати весь коментар
25.03.2025 13:04 Відповісти
А попри склади в Чехії не ходив такий Гавріла з криво нашитою красною звєздой? Точно не ходив? А, спали, не знаєте... Ну то нічо... Гавріла розбудить
показати весь коментар
25.03.2025 13:07 Відповісти
Hotel
Uniform
India
Lima
Oscar
показати весь коментар
25.03.2025 13:10 Відповісти
іванов, петров, скрипін т інш. зелебобікі, скажуть що це Порошенко...
показати весь коментар
25.03.2025 13:28 Відповісти
Стопудово рашка!
показати весь коментар
25.03.2025 13:29 Відповісти
Ото нужно меньше ПИСТЕТЬ, кто там кому и сколько предоставит. Цензоровских писяк тоже это касается. У КГБэшников копыта по прежднему еще далеко дотягиваются.
показати весь коментар
25.03.2025 13:46 Відповісти