10649 відвідувачів онлайн

США запропонували Україні нову угоду щодо копалин, питання АЕС там немає, - Зеленський

США запропонували Україні нову угоду щодо копалин

Сполучені Штати запропонували Україні оновлену угоду щодо рідкісноземельних ресурсів, в якій не стоїть питання про передачу українських атомних електростанцій. 

Про це він сказав на зустрічі із журналістами, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Вчора команда брифувала мене з приводу нової угоди, як це виглядає зараз. Це велика повна угода бачення американської сторони, від кроків які були раніше. Рамкова угода, ви пам'ятаєте, а після рамкової угоди розробляється повна угода. Зараз американська сторона запропонувала нашій стороні одразу велику угоду, їхнє бачення", - сказав Зеленський.

За його словами, він поки не отримав деталі оновленої угоди

"Я попросив нормально розібратися з цією угодою, зробити роз'яснення всіх деталей і потім вже нам збиратися і розуміти що це вже серйозний документ. А такий документ буде напрацьовуватися сторонами, а після іти до парламенту щодо ратифікації", - додав він.

Водночас Зеленський уточнив, що питання атомних електростанцій в угоді немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що адміністрація Дональда Трампа хоче змінити умови угоди про копалини з Україною. Вашингтон хоче посилити економічні вимоги.

Раніше Трамп під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським запропонував передати в американське управління українські атомні електростанції.

Вашингтон готовий взяти на себе управління українськими АЕС, щоб завершити війну Росії проти України, сказав міністр енергетики США Кріс Райт.

Напередодні Трамп заявив, що США домовились з Україною щодо угоди про рідкісноземельні ресурси. 

Сполучені Штати обговорюють з Україною можливість придбання американськими фірмами українських електростанцій, пише Reuters.

Топ коментарі
+10
Ніяких угод, досить зради!!!
Хоча кому це я пишу...
показати весь коментар
25.03.2025 18:39 Відповісти
+8
Так. Це якийсь сюр...
показати весь коментар
25.03.2025 18:39 Відповісти
+8
США пора йти десь в напрямку Гренландії - толку із них "як із бика молока"
показати весь коментар
25.03.2025 18:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
25.03.2025 18:37 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2025 18:38 Відповісти
Если США снимут санкции, то как быть с ЕС ?
показати весь коментар
25.03.2025 18:39 Відповісти
Рада нифигасе ратифицировать не будет противоречит конституции Украины а также и конституции США этот договорняк хотелки тампона
показати весь коментар
25.03.2025 20:14 Відповісти
прочитай і надрукуй як положено
показати весь коментар
25.03.2025 18:40 Відповісти
Здалось мені кацапське лайно ще передруковувати. Кинув скріни та й усе.
показати весь коментар
25.03.2025 18:42 Відповісти
пиндоси санкції всі с раши познімали
показати весь коментар
25.03.2025 18:38 Відповісти
Так. Це якийсь сюр...
показати весь коментар
25.03.2025 18:39 Відповісти
война такого масштаба - это всегда выбор между плохим и очень плохим.
показати весь коментар
25.03.2025 18:38 Відповісти
Ніяких угод, досить зради!!!
Хоча кому це я пишу...
показати весь коментар
25.03.2025 18:39 Відповісти
жріть травневі шашлики охлос..не обляпайтесь
показати весь коментар
25.03.2025 18:39 Відповісти
Я шашликів уже наївся до блювоти, можна мені супчику?
В сенсі, поміняти Зеленського?
показати весь коментар
25.03.2025 18:56 Відповісти
Є на кого? Огласітє вєсь спісок, пжалуста!
показати весь коментар
25.03.2025 19:43 Відповісти
Порошенко.
показати весь коментар
25.03.2025 20:16 Відповісти
Патріот, волонтер і просто хороша людина.
показати весь коментар
26.03.2025 11:49 Відповісти
США пора йти десь в напрямку Гренландії - толку із них "як із бика молока"
показати весь коментар
25.03.2025 18:40 Відповісти
Тебе розводят як лоха ,а ти запрягся в ці брудні ігри.
показати весь коментар
25.03.2025 18:41 Відповісти
Опять галимотья, молодец. Стабильно и потужно
показати весь коментар
25.03.2025 18:43 Відповісти
"зепоцріот"- неси папірці особистої зради України ,у ВРаду, інакше є великий шанс бути "винесеним " українським народом за прикладом "папірєдніка" за межі територіїУкраїни-це в кращому випадку...
показати весь коментар
25.03.2025 18:44 Відповісти
ІДЕ ПІД 3 ЧОРТИ це США
показати весь коментар
25.03.2025 18:44 Відповісти
Зеленський, чомусь соромиться, попросити у Трампа, щоб надав посильну допомогу, у поверненні в Україну, отих «неперевершених спецов», що ошиваються у США, абдристовича, кулебу, яценюка,… та ще, із сотню їм подібних, а на заміну їм, він відправить коломойського з України, до його активів у США!!??!
Це б дало, живий поштовх, для отих переговорників у Саудівській Аравії!
показати весь коментар
25.03.2025 18:49 Відповісти
Здали безкоштовно рідкоземи,зебіляри *****, фашисту кацапському трампу.
показати весь коментар
25.03.2025 18:54 Відповісти
Одне слова: б.л.я.т.ь.
показати весь коментар
25.03.2025 18:56 Відповісти
"Я попросив нормально розібратися з цією угодою, зробити роз'яснення всіх деталей і потім вже нам збиратися і розуміти що це вже серйозний документ. А такий документ буде напрацьовуватися сторонами, а після іти до парламенту щодо ратифікації".

Коментарі зайві.
показати весь коментар
25.03.2025 19:00 Відповісти
Мені іноді здається, що Зеленський не розуміє зміст деяких українських слів. Ляпає язиком першим, що на думку приходе.
показати весь коментар
25.03.2025 19:15 Відповісти
І не тільки українських…
показати весь коментар
25.03.2025 20:28 Відповісти
Яеесь кончене та спотворене! Нас вбивають, а воно про копалини! Якщо США не викинуть оце під імпічмент, хана світу!
показати весь коментар
25.03.2025 19:01 Відповісти
Вітаю нашого президента. Замість того щоб не жувати шмарклі і знищити нафтотермінал в Новоросійську, дочекались зняття санкцій з московії.
показати весь коментар
25.03.2025 19:14 Відповісти
Сократ сказав: "Я знаю, що нічого не знаю. Але є люди, які і цього не знають".
Ось і Зе вдає, що в курсі всього, а насправді нічого не знає, і навіть про це не здогадується.
показати весь коментар
25.03.2025 19:14 Відповісти
Порівнювати Зеленського з Сократом - негуманно.
показати весь коментар
25.03.2025 20:30 Відповісти
Це ви про себе. Бо очевидно ви не знаєте про що в угодах і не тільки, а впевнено поливаєте лайном
показати весь коментар
26.03.2025 05:48 Відповісти
Ольга Котович Якщо ви знаєте що угодах поділіться.)
показати весь коментар
26.03.2025 20:34 Відповісти
Україна ще не послала в пішу еротичну подорож США по першій угоді, а вони вже з доугою лізуть. Мабуть таки розуміють, що не треба ходити двічи.
показати весь коментар
25.03.2025 20:31 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2025 20:39 Відповісти
А що, Єрмак сам не може ратифікувати?
показати весь коментар
25.03.2025 22:30 Відповісти
Трамп на базаре?!… А где этот трепач, с его обещаниями закончить войну за 24 часа?!…
Трамп - влюблён в ПУКина и уже готов к употреблению, таков расклад на сегодня?!…
С Украиной ведёт торги, а война идёт и люди гибнут, однако его волнуют только личная выгода и ничто более!!!…
показати весь коментар
27.03.2025 19:25 Відповісти